Strona 210 z 210 PierwszyPierwszy ... 110160200208209210
Pokaż wyniki od 3 136 do 3 137 z 3137

Wątek: Lajfstajl, praca, edu, używki, żarcie, sexy, free time

Jaszczomp BF
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Tej,ale zaiwaz że znasz tylko relacje Boruca, którego znasz i pewnie cenisz. To wpływa na Twój odbiór sprawy. Potężny, bogaty i wpływowy Pan Piłkarz nie potrafi wyegzekwować swoich praw do kontaktów z najstarszym synem? Tak średnio wiarygodni są dla mnie oboje. Nie żebym bronił tej babki, bo kto się z piłkarzem wiąże, ale po tej aferze zostanie wielu ludziom w głowie obraz chciwych bab które skubią po rozwodach swoich byłych. I że alimenty to kasa dla byłej, a nie a dziecka. A te Boruce to jest sprawa z Ksiezyca, jak na polskie standsrdy. A zadne media się nie zajmą typową sprawą jak babeczka zarabia na rękę 2k i ma na utrzymaniu dziecko, a pan ex-mąż z łaski jak mu się przypomni przeleje te orzeczone 500 zł, bo ma już nową rodzinę i się nie poczuwa.
    Fakt nie znam dokładnie historii bo na oczy nie widziałem żadnych papierów bo nie moja to sprawa, Boruc jakiś szacunek tam ma, ale nie śledzę go zupełnie, teraz wyszła ta afera gdzie sam przyznał, że tyle czasu nie mówił o tym nikomu i próbował sprawę załatwić po cichu ale gdy z 11 czy 15tyś babka zachciała nagle 20koła miesięcznie to już się wkurwił.

Ja jestem tego zdania, że skoro dziecko jest z matką to jak ona zarabia np. 5 koła to ja na alimenty nie dam więcej jak te 5000 bo na bank całej wypłaty nie przeznacza na dziecko i nie ważne czy jestem Bil Gates czy Adi IFBB , mój hajs mam kontakt z synem to mogę go zabrać na wycieczkę , kupić prezent cokolwiek, ale tak to nie buliłbym na widzimisie , gdzie rodzina z 5-6k wypłaty wychowuje 2 dzieci ,a tu nagle jakiś szaluf sobie zażąda 15-20k tylko dlatego, że stary bogaty.

Gadam z dzieckiem czy chce iść do prywatnej szkoły , chce, spoko jak mnie stać opłacę mu szkolę, składki na jakieś judo czy co by chciał, ale nie że babka wyjebie że on potrzebuje na melony 900zł miesięcznie no bo to śmeich na sali , czy na komputer 2500zł miesięcznie.

No chyba, że faktycznie babka to jakoś uzasadni i przedstawi kwity że wykłada do tej pory na dziecko 15tyś sama i 15 od Boruca , a nie że Boruc płaci 15koła, dziecko 3tyś a babka z fagasem Dubienieckim (adwokatem) co nie wiadomo czy już się jego sprawa o machlojki skończyła.
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 12-07-19 o 10:14

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Fakt nie znam dokładnie historii bo na oczy nie widziałem żadnych papierów bo nie moja to sprawa, Boruc jakiś szacunek tam ma, ale nie śledzę go zupełnie, teraz wyszła ta afera gdzie sam przyznał, że tyle czasu nie mówił o tym nikomu i próbował sprawę załatwić po cichu ale gdy z 11 czy 15tyś babka zachciała nagle 20koła miesięcznie to już się wkurwił.

Ja jestem tego zdania, że skoro dziecko jest z matką to jak ona zarabia np. 5 koła to ja na alimenty nie dam więcej jak te 5000 bo na bank całej wypłaty nie przeznacza na dziecko i nie ważne czy jestem Bil Gates czy Adi IFBB , mój hajs mam kontakt z synem to mogę go zabrać na wycieczkę , kupić prezent cokolwiek, ale tak to nie buliłbym na widzimisie , gdzie rodzina z 5-6k wypłaty wychowuje 2 dzieci ,a tu nagle jakiś szaluf sobie zażąda 15-20k tylko dlatego, że stary bogaty.

Gadam z dzieckiem czy chce iść do prywatnej szkoły , chce, spoko jak mnie stać opłacę mu szkolę, składki na jakieś judo czy co by chciał, ale nie że babka wyjebie że on potrzebuje na melony 900zł miesięcznie no bo to śmeich na sali , czy na komputer 2500zł miesięcznie.

No chyba, że faktycznie babka to jakoś uzasadni i przedstawi kwity że wykłada do tej pory na dziecko 15tyś sama i 15 od Boruca , a nie że Boruc płaci 15koła, dziecko 3tyś a babka z fagasem Dubienieckim (adwokatem) co nie wiadomo czy już się jego sprawa o machlojki skończyła.
    Tak to nie dziala niestety. Gdyby facet rozwiódł się z kobietą niezdolna do zarobkowania (np. z powodu choroby), to wg tej logiki płaciłby grosze alimentów. Jak bierzesz ślub cywilny, to przypominają o tym, że obie strony małżeństwa mają wnosić wkład nie równy, ale odpowiadający możliwościom. Wiadomo że ta laska tnie w chuja, bo zadne zdrowe dziecko nie kosztuje takich pieniędzy. I sąd to pewnie weźmie pod uwagę. Gorzej że jebana drama z tego wyszła, a głupi ludzie rozciągną to do przyzwolenia na nieplacenie 10, 20 i 40 razy mniejszej kwoty niż 20k.

Uprawnienia umieszczania postów