Strona 171 z 208 PierwszyPierwszy ... 71121161169170171172173181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 551 do 2 565 z 3114

Wątek: Lajfstajl, praca, edu, używki, żarcie, sexy, free time

Jaszczomp BF
    Z tego co widzę po znajomych to jest szał na Aperol ... z 2 miechy temu wysyp fotek z różnych klubów z tym, czy też na wakacjach , co druga dupa z kielichem aperolu.

O dobry pomysł. Moja to lubi. Ale wiadomo Jagger lepszy niż jakiś drinkowafy sikacz

nie dawaj babie jagera Wiesz, że kobiety są bardziej podatne na uzależnienie od alkoholu niż faceci?

na takich pojebanych warsztatach firmowych, psycholog nam mówił, że już regularnie pita lampka wina np raz w tygodniu, to alkoholizm, a ty tu jagera kobicie podstawiasz
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 03-01-19 o 12:30

No to prawda. Zaczyna się od wypicia lampki wina przed snem bo to w końcu słaby alkohol a potem przechodzi się na butelke.

Ja tam na tygodniu unikam alkoholu raz po treningu SW ledo żyje a dwa jak wypije wieczorem piwo to nie mogę wstać rano do roboty

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    A wiesz do czego to zmierza?

Że te najpopularniejsze kanały, gdzie twórcy z tego żyją i robią wysokiej jakości produkcje będą sprzedawać dostępy/abonamenty żeby można było ich oglądać.

Na 100% to nastąpi prędzej czy później, wspomnicie moje słowa.
    Boxdel kiedyś mówił ze YT wprowadzi płatność od subskrypcji ulubionych kanałów

Sztywny Pal Azji Awatar Krasina
    Zależy od podatności osoby na uzależnienia,
    niemniej ta lampka wina może mieć pozytywny wpływ chociażby na układ sercowo naczyniowy.

PS. ostatnio słyszałem, że u alkoholików, na sekcji, praktycznie nie widać miażdżycy, chyba trzeba to jakoś wypośrodkować. Biedna wątrobo.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez Krasina Zobacz posta
    Zależy od podatności osoby na uzależnienia,
    niemniej ta lampka wina może mieć pozytywny wpływ chociażby na układ sercowo naczyniowy.

PS. ostatnio słyszałem, że u alkoholików, na sekcji, praktycznie nie widać miażdżycy, chyba trzeba to jakoś wypośrodkować. Biedna wątrobo.
    Równie dobrze, można zjadać ciemne winogrona. nie ma się co oszukiwać zdrowiem serca, jak się chcę żeby głowa poszumiała

Sztywny Pal Azji Awatar Krasina
    ale koniecznie z pestkami!

i ta obrzydliwa fruktoza sprzyjająca stłuszczeniu wątroby, pestycydy... jak się nie obrócić to dupa z tyłu

Cytat Zamieszczone przez mere Zobacz posta
    No to prawda. Zaczyna się od wypicia lampki wina przed snem bo to w końcu słaby alkohol a potem przechodzi się na butelke.

Ja tam na tygodniu unikam alkoholu raz po treningu SW ledo żyje a dwa jak wypije wieczorem piwo to nie mogę wstać rano do roboty
    dokładnie tak jak mówisz.

Miewałem takie okresy, jak się wyprowadziłem na swoje, kiedy dostałem pierwszą dobrze płatną pracę i się zaczęło, codziennie praktycznie żarcie na dowóz (dodam, że nie fit catering ) i 2-3 piwka. A co tam, w końcu trenuje 5x w tygodniu, nic mi nie będzie.

Pomijam fakt, ze mięśnie nagle się pochowały, sylwetka się zrobiła jakaś taka miękka, to jeszcze człowiek tak się przyzwyczaił do tego piwka, że jak się nie wypiło to już było czuć lekkie napięcie i brakowało skurwysyństwa

Dlatego ja wole sobie popić raz w tygodniu, nie do odcięcia, ale butelka wina, albo kufel whisky niż codziennie 1-2 piwka. W tygodniu w ogóle nie tykam.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Jak po Tequili boli głowa to znaczy, że typowa mieszanka. Trzeba sprawdzać z czego jest produkowana, powinno być 100% z agawy. Złota zawsze jest lepsza niż srebrnej. Pozatym inaczej się nią pije. Najlepiej kupować Tequile Aneho moim zdaniem jeżeli pijemy solo.

Aperol modny był 2 lata temu jako uboższa wersja dla tyh co nie kusili się na Spritz.

Za to pinakolada najlepsza z kokosa/ananasa na Dominikanie.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Czysty bimber

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Życie wyprzedziło reżyserów.
    Tragedia w escape roomie: nie żyje 5 kobiet
    https://epoznan.pl/news-news-91541-T..._zyje_5_kobiet

Escape Room
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Podobno w opiniach obiektu pisali ludzie, że śmierdzi gazem.

Obiad w ikei, 60 zl. Rodzinnie, cham zjechał do miasta.

Oto rzekłem.

Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    Jak po Tequili boli głowa to znaczy, że typowa mieszanka. Trzeba sprawdzać z czego jest produkowana, powinno być 100% z agawy. Złota zawsze jest lepsza niż srebrnej. Pozatym inaczej się nią pije. Najlepiej kupować Tequile Aneho moim zdaniem jeżeli pijemy solo.
    A tę tekilę to pijecie zgodnie z zasadami czy jak prawdziwy Polak, walnąć kielicha i nos w rękaw na zagrychę?

Uprawnienia umieszczania postów