Strona 31 z 33 PierwszyPierwszy ... 212930313233 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 465 z 489

Wątek: Lajfstajl, praca, edu, używki, żarcie, sexy, free time

Sztywny Pal Azji
    Ej no luz, przecież wiem o co ci szło.
    To moje "nosz kurwa" to tak w powietrze a nie do Ciebie.

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez DUDEK Zobacz posta
    Ziemia istnieje 4,5 miliarda lat, człowiek zszedł z drzewa 150-200 tyś. lat temu ...

Kilku debili którzy żyją 20-30 lat będzie się zabijać z anonimowym Homo Sapiens z innego regionu o łąkę gdzieś na wchodzie kontynentu Europy i biało czerwony kolor flagi w imię patriotyzmu?

Jedyne co mamy zakodowane w DNA to walka o przetrwanie i zapewnienie ciągłości przekazania tego DNA...
    Wszystko inne to UMOWNE zasady i normy które nam wtłoczono przez lata edukacji i przekazu medialnego.

Co mądrzejsi manipulują tymi mniej mądrymi i piorą im głowy opowiadaniami, baśniami, bohaterstwem ...

poczytajcie "Homo sapiens - od zwierząt do Bogów", autora znienawidzonego przez polskich narodowców, bo Żyda...
    Ta książka jest niezła, opisuje w dość zwięzły sposób pewne istotne mechanizmy społeczne np. strukturę plemienną albo państwową czy genezę religii. Niestety wg mnie jest również zręczną manipulacją, gdzie autor daje do zrozumienia, że prymitywna struktura plemienna i brak kultury oraz cywilizacji były najlepsze dla człowieka, daje również do zrozumienia, że wytworzone struktury i hierarchie w społecznościach ludzkich są czymś złym, autor przedstawia te zagadnienia tak aby czytelnik wywnioskował(i tak też zrobił kolega Dudek), że to wszystko to jest tylko po to, żeby wyzyskiwać masy. Poniekąd oczywiście tak jest, tyle tylko, że gdyby nie te struktury czy hierarchie tych mas by nawet nie było, nie mówiąc nawet o cywilizacji i postępie. Podobną manipulacją jest seria popularnych filmów "Zeitgeist", autor krytykuje tam wszystko co nas otacza, od religii do systemów finansowych, podając na pierwszy rzut oka dość rzeczowe argumenty, niestety nie mówi wprost co proponuje w zamian (możecie się domyślić). To jest niestety myślenie przesiąknięte doktryną autora manuskryptów paryskich...

Do tej książki polecam doczytać The Lucifer Principle Howarda Blooma i The Selfish Gene nielubianego prze zemnie Richarda Dawkinsa, oczywiście nie wyczerpują one tematu ale pomogą trochę inaczej na spojrzeć na te zagadnienia.

Sztywny Pal Azji
    A dupa, to jeszcze ina płaszczyzna, dziesięć wymiaarów jak w supersymetrii.
    qq masz rację ale nikt rozsądny nie twierdzi że łatwiej zapolawac na mamuta w pojedynke niż w pietnastu.
    Tylko że tą pietnastke stworzyła i ugruntowała zasada wzajemności o której już nikt nie pamieta.. Dobra za daleko sięgamy.
    Ryszard siędzi przed ekrane i się jara, jutro wrzuci jakiegoś niedorozwiniętego boksera a reszta pozostanie przy swoim.
    Jedni pójdą do roboty by dzieci utrzymac, drudzy pójdą pilnowac krzyża, jedni będą podcierać dupe niemkom, inni wyruchają ukraińców za 8.50 na godzinę.
    Idę spac.
    Ostatnio edytowane przez paavo ; 12-07-18 o 00:22

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez paavo Zobacz posta
    A dupa, to jeszcze ina płaszczyzna, dziesięć wymiaarów jak w supersymetrii.
    qq masz rację ale nikt rozsądny nie twierdzi że łatwiej zapolawac na mamuta w pojedynke niż w pietnastu.
    Tylko że tą pietnastke stworzyła i ugruntowała zasada wzajemności o której już nikt nie pamieta.. Dobra za daleko sięgamy.
    No oczywiste, że nie są to proste sprawy. Na szczęście "stadność" mamy zapisaną w genach i nawet jak o niej zapomnimy to ona i tak się naturalnie kreuje, nawet w wyżej wymienionych książkach jest opisany ten proces na różnych przykładach.
    Reszta pozostanie przy swoim takie życie, ale popularność wątków społeczno-politycznych choćby na tym forum pokazuje, że jednak nie jest tak do końca ludziom obojętne.

edit:
    Manipulacją nazwałem twierdzenie autora jakoby cywilizacja i kultura czyni człowieka mniej szczęśliwym niż gdyby żył w strukturze prymitywnego plemienia. Innymi słowy czy lepiej iść na mamuta z kamieniem czy ze strzelbą. Oczywiście pojęcie szczęśliwości możemy tutaj roztrząsać nieskończenie, nie mniej jednak wg mnie autor spłycił temat za bardzo.
    Ostatnio edytowane przez -qq- ; 12-07-18 o 07:38

Więcej patriotyzmu widzę w pracy Kenia gdzie stara się przystosować młodych do normalnego życia niż w całej grupie "patriotów" z orzełkiem na piersi i burdelem w głowie.

Jak ktoś wyżej, Prus to dobrze opisał.
    Per aspera ad astra

I chamstwem wyniesionym z domu i ulicy.

Ludzie niskiej jakości często, mieniący się patryjotami.

Oto narud.

Głos rozsądku na lewacka zawieruchę.

A poważnie
    Jony ale ja się zgadzam z tym co piszesz, rozjechały sie nam płaszczyzny sporu.
    Mowa była o ideoch, o wolności Kenia i paavo nawet do nie kochania ojczyzny, o relacjach miedzyludzkich, a staneło na polityce.
    Oczywiście bez polityki żyć się nie da, tak samo jak bez idei ale to dwie różne żeczy.

W kraju gdzie bohaterowie programów i postulatów tj. Zołnierze wyklęci, powstańcy i wielu prawdziwych bochaterów i patriotów żyje w nędzy
    gnijąc w odleżynach za najniższą rencine a ubecy i prokuratorzy bandyci maja po kilkonaśscie tysi emerytur. W kraju gdzie komorowski
    zapierdziela z bukietem i ze łzami w oczach na pogrzeb generała . W kraju gdzie prezes zatrudnia prokuratorów komunistycznych mówiąc
    że to sprawni fachowcy, pewnie że sprawni bo skazywać bez dowodów to sprawnośc jak talala.
    W kraju gdzie bandziorów i zadymiarzy nazywa się patriotami. W kraju gdzie matki wychowujące dzieci również niepełnosprawne nazywa
    się wyłudzaczkami. W kraju gdzie polskie kobiety pragnące decydowania o własnym życiu nazywa się morderczyniami........
    Dobr, bo mógłbym jeszcze długo.
    To w takim kraju zdecydowanie łatwiej mówić o ideach niż o słuszności polityki.
    W takim kraju tez trudno być bezwarunkowym patriotą, zdecydowanie lepiej być pragmatycznym lawirantem.
    Amen.
    długo można by wymieniać, tylko po co?
    kto ma oczy, rozum w głowie a nie w dupie lub kolejce z wyciągniętą łapą po 500+ ten wie ma czym polega patriotyzm dla pospólstwa tępego a na czym dla tych którzy nimi sterują srając im w twarz tym bełkotem,

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Proste?

Przeczytać raz jeszcze, potem kilka razy i skończyć pierdolić o pseudopatriotyzmie dla ćwierčmózgów w bluzach bluzgając jadem na wszystko co nie ze smalcem.

Prawdziwy dla mnie patriotyzm nie wymaga opisu.
    Ale nie jest głupi i nie stoi wyżej niż ludzie.

A jacy ludzie są i za co warto się poświęcać - proszę sobie dopowiedzieć.

I nie rzucać kurwa jakimś "lewactwem" czy innymi nic nie znaczącymi dla inteligentnych ludzi określeniami. Tworzonymi przez mądrzejszych do sterowania debilami.

Smacznego.
    merytorycznie do bólu, zresztą jak wyżej;

Cytat Zamieszczone przez papet Zobacz posta
    Więcej patriotyzmu widzę w pracy Kenia gdzie stara się przystosować młodych do normalnego życia niż w całej grupie "patriotów" z orzełkiem na piersi i burdelem w głowie.

Jak ktoś wyżej, Prus to dobrze opisał.
    nie wiem czy w tym co robie jest patriotyzm, na pewno coś z masochizmu
    co robić skoro na inżyniera czy technika łba nie miałem a ku temu jakies predyspozycje jednak mam? coś się staram im do głów włożyć, a czy coś im z tego zostanie? jeśli za 5, 10 czy 15 lat choć jeden sobie przypomni, że był na zakładzie i ktoś chciał pokazać mu choćby namiastkę rzeczywistości to już będzie jakiś sukces. długo by pisać, klawiatury by nie starczyło
    Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    I chamstwem wyniesionym z domu i ulicy.

Ludzie niskiej jakości często, mieniący się patryjotami.

Oto narud.
    ta, takie to patryjooooty nasze

Sztywny Pal Azji
    Ale wkradła sie mała niejasność, kochać ojczyzne tak jak i kochać rodzine to nić złego.
    Nie chodziło nam o to, by potępiać miłość. Prawda?

Poczciwy dzik
    Ale wkradła sie mała niejasność, kochać ojczyzne tak jak i kochać rodzine to nić złego.
    Nie chodziło nam o to, by potępiać miłość. Prawda?
    Prawda.
    Ale kochać to nie publiczne buzi buzi a ti ti, a rogi na boku.
    Lub
    Koszulka PW, dziara na łydce, a wieczorem rozjebany przystanek i flaszka w zalewie.
    Dobrze że się rozumiemy.
    "Trening picia uczy sikać bez rozpinania spodni." Bosski DM

Sztywny Pal Azji
    Jony, taki świat, różnorodność jest piękna.

Tak mi się skojarzyło, mój ulubiny pepiczek.

Dla nieznających czeskiego.

Pan Bóg stracił na to wpływ
    Świat nie jest taki jak wcześniej
    Ludzi już nie bawi
    Przeciwna płeć
    Facet lubi faceta
    A baba daje babie
    Jedni krzyczą: Wstyd! Wstyd!
    Inni: Chwała! Chwała!

Tuż przy bramie do Zamku
    Stoją Pat i Mat *
    Na prezydenta
    Będą kandydować.
    Wściekły tłum
    Już macha flagami

Kiedy wpadniesz w gówno
    I nie wiesz, jak się z tego wydostać
    Nie kręć się w kółko
    Nie bądź idiotą
    Gówno na tenisówkach
    Strasznie wali z dołu

W Parlamencie
    Dużo demencji
    A w środku jeszcze więcej
    Kurwa jaki gorąc
    W wieczornych „Wiadomościach”
    Będzie to w serwisie
    Jak jedni krzyczą: Wstyd! Wstyd!

Pod posągiem Wacława
    Tak właśnie jest
    Wacław na koniu
    Pochmurną minę ma
    Ci po lewej smakują rumu
    Ci po prawej czarną kawę
    Łżą mi jednakowo
    Gdy piję Kofolę**
    Ostatnio edytowane przez paavo ; 12-07-18 o 23:01

Poczciwy dzik
    No gdyby nie różnorodność to pewnie bym nie wiedział że na Costa brava można leżeć z gołym fiutem, lub co robić w weekend żeby poczuć się jak krul rzycia.

Lubię gościa, czasem się pośmieje z tych opowieści podczas jazdy autem, ale tutaj to go ułańska fantazja poniosła. Nawet wiem kiedy kłamie, jak się drapie po nosie, zaczyna jakieś nerwowe ruchy, odwraca wzrok. Od razu wyczaję kłamczuszka.

Już widzę jak najebana maniura w energy lata z plikiem hajsu, który wypada jej z kieszeni w taksówce. Gówniara z bogatego domu w przedziale wiekowym pod lo/studia, która idzie po dyskotece do hotelu pijana w trupa i wraca kurwa po południu na chate

Blacha 10/10 z bogatego domu, która nie dała się przez pół roku nikomu poderwać, która czeka do 6 rano na bramkarza, żeby ją wyruchał.

No i na końcu bramkarz olewa panne 10/10, o której marzył miesiącami, po jednym ruchaniu, tylko dlatego, że sam jest biedny. Mimo, że mógłby po niej przynajmniej pojeździć chociaż przez pół roku.

ehhh, trochę mnie rozczarował.

Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 13-07-18 o 10:52

Poczciwy dzik
    1m30s. Dalej nie dam rady. I tak za długo.

Fajne ma flow. Niektóre opowiastki ciekawe, chociaż brzmią niewiarygodnie.

Tylko polecam podczas jazdy autem, bo tak siedzieć i patrzeć w monitor to faktycznie po minucie można odpaść.

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Lubię gościa, czasem się pośmieje z tych opowieści podczas jazdy autem, ale tutaj to go ułańska fantazja poniosła. Nawet wiem kiedy kłamie, jak się drapie po nosie, zaczyna jakieś nerwowe ruchy, odwraca wzrok. Od razu wyczaję kłamczuszka.

Już widzę jak najebana maniura w energy lata z plikiem hajsu, który wypada jej z kieszeni w taksówce. Gówniara z bogatego domu w przedziale wiekowym pod lo/studia, która idzie po dyskotece do hotelu pijana w trupa i wraca kurwa po południu na chate

Blacha 10/10 z bogatego domu, która nie dała się przez pół roku nikomu poderwać, która czeka do 6 rano na bramkarza, żeby ją wyruchał.

No i na końcu bramkarz olewa panne 10/10, o której marzył miesiącami, po jednym ruchaniu, tylko dlatego, że sam jest biedny. Mimo, że mógłby po niej przynajmniej pojeździć chociaż przez pół roku.

ehhh, trochę mnie rozczarował.

Nie wiem czy fantazja ale sam bylem świadkiem podobnych sytuacji a wiec nie przesadzaj
    A rzucanie hajsem hehe znajomy rzucał stówkami w barmanki i na lewi i prawo, kumpel co byl z nim chyba z 700zl pozbierał najebanemu często odbija za mocno

Uprawnienia umieszczania postów