Strona 108 z 108 PierwszyPierwszy ... 85898106107108
Pokaż wyniki od 1 606 do 1 610 z 1610

Wątek: Lajfstajl, praca, edu, używki, żarcie, sexy, free time

Cytat Zamieszczone przez RN9ne Zobacz posta
    Nie popieram ani PiSu ani PO, bardziej jestem anty PO niz anty PiS, dlatego zapytam wprost, co Ty pierdolisz ?
    A sławny Marsz Niepodległości to co? Nie była to manifestacja? Ok, podstawowym tematem była Polska, historia itd ale w tle pełno śmieci z PO było wieszanych.
    Niby dlaczego policja ludzi pałowala, gazowała i przekopywała? Bo ówczesny rząd nie mógł nad tym zapanować.
    Cenie Cie jako speca od treningu etc, natomiast światopoglądowo jesteśmy na kompletnie innych biegunach i aż się czytać nie chce co za w mojej opinii bzdury wygadujesz.

Akurat w temacie muslimów i ogolnie aktualnego wychowywania mlodego pokolenia zgadzam się w 100% z rysiem.
    Wśród samych Syryjczyków masz ludzi godnych i niegodnych zaufania- a ile innych narodów przyjechało. Ale to trzeba popatrzec, poczytać, pogadać, policzyć, a nie pisać "brudna hołota, gwałciciele". Tak samo daily mail o nas pisze. Jak ta historia z książkami powyżej

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Ja myślałem, że Ty nie gustujesz w takich trunkach dla wyższej kategorii plebsu. Spodziewałem się, że Ci kumpel z wysp prosto z lokalnej wytwórni z 1000 letnią tradycją załatwia najlepsze gatunki.
    ok.

Jaszczomp BF
    Według dziennika „The Sun”, firma należąca do piosenkarza Ed Sheeran Ltd, miała w 2017 r. obroty w wysokości 36,3 mln funtów oraz osiągnęła zysk w wysokości 27,4 mln funtów.

Jak wyliczają dziennikarze, daje to artyście zyski w wysokości 75,5 tys. funtów dziennie lub 3.125 funtów na godzinę. „Metro” zwraca uwagę, że ostatnia z wartości jest wyższa niż średnia miesięczna pensja w Wielkiej Brytanii (2.200 funtów).

Ed Sheeran w 2017 r. mówił w wywiadzie dla „OK! Magazine”, że nie przywiązuje zbyt dużej wagi do pieniędzy. Wspiera wiele organizacji charytatywnych oraz chociażby szpitale blisko miejsca jego zamieszkania.

Pieniędzmi oczywiście dzieli się również z brytyjskim fiskusem. W ubiegłym roku zapłacił 5,29 mln funtów podatków.

I teraz ciekawostka. Amazon miał w 2017 r. w Wielkiej Brytanii ok. 2 mld funtów obrotu i zyski w wysokości ok. 80 mln funtów. Amerykański gigant zapłacił 4,6 mln funtów podatku.

Natomiast Starbucks, który w ubiegłym roku zarobił 162 mln funtów zapłacił jednocześnie 13,7 mln funtów podatku. Z kolei Facebook osiągnął zysk przed opodatkowaniem w wysokości 62,7 mln funtów (przy sprzedaży w wysokości 1,3 mld funtów). Firma Marka Zuckerberga zapłaciła brytyjskiemu fiskusowi 15,8 mln z tytułu podatków.
    Rudy dobrze zarabia ale fiskus swoje skasował .
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 15-10-18 o 17:29

Czyli mniej leci niż koncerny.
    Ale muzykę robi dobrą.

Podatek przez zysk = 19.3 proc. Piękna stawka, prawie jak kasjerka w PL. Chociaż jeśli liczyć jej skladki jak podatek to byłoby Poland 30 proc. Uciskają bogatych!

Uprawnienia umieszczania postów