Strona 172 z 176 PierwszyPierwszy ... 72122162170171172173174 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 566 do 2 580 z 2629

Wątek: Lajfstajl, praca, edu, używki, żarcie, sexy, free time

Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
    A tę tekilę to pijecie zgodnie z zasadami czy jak prawdziwy Polak, walnąć kielicha i nos w rękaw na zagrychę?
    Tylko polane przez wąsatego meksykanina, ze zlizywaniem soli z ręki i zagryzaniem limonka, nawet przed telewizorem siedząc samemu w chacie.

a whisky tylko w smokingu, w skórzanym fotelu, przy kominku, w temperaturze pokojowej, bez pepsi, wody, lodu, przed każdym łykiem bujając szklanką żeby wydobyć bukiet tego wspaniałego red labela za 39,99zł.

Oj ludzie, ludzie. Gdyby nie internet to dalej byście chodzili przez tydzień w tych samych skarpetkach, osranych dresach i wpierdalali chleb z mielonką.

A dzisiaj każdy kurwa kustosz, smakosz, dystyngowany znawca sawor wiwru w dupe wasza mać

Wczoraj w nocnym (duży wybór alkoholi) jakiś sebiks bez połowy zębów, w 10 letniej kurtce puchowej wybierał piwo chyba z 10 min, a takie z nutką gorzkiej pomarańczy, a to lagerka, a to miodowe, a to pszeniczne, kurwa świat staje na głowie
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 05-01-19 o 15:53

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Obiad w ikei, 60 zl. Rodzinnie, cham zjechał do miasta.

Oto rzekłem.
    A był Hot dog za zeta jak reklamują w różnych filmikach??

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Tylko polane przez wąsatego meksykanina, ze zlizywaniem soli z ręki i zagryzaniem limonka, nawet przed telewizorem siedząc samemu w chacie.

a whisky tylko w smokingu, w skórzanym fotelu, przy kominku, w temperaturze pokojowej, bez pepsi, wody, lodu, przed każdym łykiem bujając szklanką żeby wydobyć bukiet tego wspaniałego red labela za 39,99zł.

Oj ludzie, ludzie. Gdyby nie internet to dalej byście chodzili przez tydzień w tych samych skarpetkach, osranych dresach i wpierdalali chleb z mielonką.

A dzisiaj każdy kurwa kustosz, smakosz, dystyngowany znawca sawor wiwru w dupe wasza mać

Wczoraj w nocnym (duży wybór alkoholi) jakiś sebiks bez połowy zębów, w 10 letniej kurtce puchowej wybierał piwo chyba z 10 min, a takie z nutką gorzkiej pomarańczy, a to lagerka, a to miodowe, a to pszeniczne, kurwa świat staje na głowie
    U mnie jak taka rodzinka kupował sushi w Biedronce to prawie krzyczeli jaka to uczta ich czeka

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
    A tę tekilę to pijecie zgodnie z zasadami czy jak prawdziwy Polak, walnąć kielicha i nos w rękaw na zagrychę?
    Zawsze czystą. To ma być degustacja. Nie piję dla najebki. Szklanka starczy, nawet jak się ma all inclusive i w pokoju coś takiego:

Zamieszać, powąchać, rozkoszować się. Z resztą to jak z jedzeniem, gdzie większość ludzi konsumuje, a nie się delektuje.

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    U mnie jak taka rodzinka kupował sushi w Biedronce to prawie krzyczeli jaka to uczta ich czeka
    Moda na sushi wszędobylska, ale zupełnie nie odnalazłem zachwytu nad tą orientalną kuchnią. Już wolę wołowinę lub burgera.
    Ostatnio edytowane przez Poki ; 06-01-19 o 00:55
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    Zawsze czystą. To ma być degustacja. Nie piję dla najebki. Szklanka starczy, nawet jak się ma all inclusive i w pokoju coś takiego:

Zamieszać, powąchać, rozkoszować się. Z resztą to jak z jedzeniem, gdzie większość ludzi konsumuje, a nie się delektuje.

Moda na sushi wszędobylska, ale zupełnie nie odnalazłem zachwytu nad tą orientalną kuchnią. Już wolę wołowinę lub burgera.
    Na bogato Poki w jakim kraju takie rarytasy ??

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Dominikana.

Zapisuje zeby luknac na czerwcowy wyjazd

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Polecam, bo kultura ludności pomiędzy grekami, a egipcjaninami/marokańczykami.
    Jedzenie pyszne, różnorodne, bogactwo owoców i wołowiny.
    Tylko wilgotność na poziomie 97%-98% może nie dla każdego być komfortowa.

Czyli czlowiek zapocony chodzi caly dzien :P
    Ale widac ze standardy typowo Europejskie , nie to co araby chociaz tam ceny niskie

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Zależy co wybierasz. Maroko wcale nie jest takie tanie. Hotele w Turcji/Tunezji czy Egipcie w zależności od preferencji wyboru. Inna sprawa to społeczeństwo, tego nie wybierzesz.

Spocony nie, bardziej wilgotny i ciuchy masz na jedno założenie, a te których nie założysz i tak przejdą wilgocią. Kąpielówki suszysz przez blisko dobę i to w pokoju. Na dworze zazwyczaj przez 24h nic nie wyschnie pomimo 30*.

2 bliźniaczki mają jednego partnera. Dosyć creepy. Ciekawe czy w łóżku między sobą jak robią trójkąt też odpierdalaja jakieś akcje.

https://video.wp.pl/i,identyczne-bli...5050,klip.html

Mnie rozwalił artykuł na wp.
    Laska była w sex układzie z kolegą przez rok i zaskoczona że po roku facet przerwał znajomość bo znalazł inna

a ja mam inna rozkminę.

Mam kolegę (niedaleko 40stki), nałogowca jeżeli chodzi dziwki z roksy. Zaliczył tego tyle, że mógłby je katalogować i segregować w swojej głowie jak znaczki w klaserze

Pytam go, jak go w ogóle jeszcze jego własna baba pociąga, skoro on w tydzień wali 1-3 małolaty po 18-20 lat..

A on, że z żoną już się nie wali praktycznie. Ostatni raz chyba na wakacjach, położył się obok niej najebany i ją puknął na łyżeczkę

Ale tak w ogóle to ją bardzo kocha i wcale nie ma zamiaru się z nią rozstawać

Jak ci ludzie żyją?!

Gadam jakiś czas temu ze znajomą, grubo po 30stce (chyba tu nawet o tym pisałem) i ona mi mówi, że z mężem to raz na kilka miesięcy się bzyknie, a tak w ogóle to seks mógłby dla niej nie istnieć.

Popierdolone to wszystko.

Ciekawe jakby to statystycznie wyglądało u ludzi w średnim wieku.

Jak tam miętowy? Ile razy tygodniowo zapuszczasz mrówkojada swojej połówce?

Ryszard zadajesz dużo filozoficznych pytań: „z czego on żyje?”, „jak ci ludzie żyją?”. Nuda w pracy skłania Cię do takich egzystencjalnych rozkmin?

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    to to jest inna para kaloszy. Na pewno poczciwi ludzie, na których po prostu PRL odcisnął piętno.

Mnie raczej rozpierdala, że to młode pokolenie, już urodzone po 89, które PRLu nawet nie musnęło nagle budzi się do życia dzięki internetowi.

I tak jak jeszcze kilkanaście lat temu jak taki prosty człowieczek szedł np. do banku, czy do urzędu w jakiejś sprawie to się potrafił ładnie ubrać, nawet umyć, żeby nie jebać gnojówką, przed wejściem czapkę ściągnął, przywitał się kulturalnie... a dzisiaj?

Potomkowie tych ludzi idą do banku i z miejsca cię opierdalają za to, ze w ogóle żyjesz, nakurwiają przepisami prawnymi jak z rękawa, chuj, że niewłaściwie zinterpretowanymi, albo nieaktualnymi ale kto by się tym przejmował.

Takie roszczeniowe głupki, kompletnie pozbawione pokory, które dzięki internetowi i jakiejś tam wiedzy, którą stamtąd pozyskali, mający się za kogoś lepszego niż są.

W ostatnim czasie byłem świadkiem jak taki buc opieprzył kasjerke w monopolcu za to, że nie umiała mu znaleźć wina pasującego do dania rybnego , albo jak byłem w urzędzie odebrać dowód rejestracyjny, wszedł taki typowy debil, oderwany od betoniarki, bez pobrania bileciku i drze mordę w holu, co ci wszyscy urzędasy robią, że tu tyle ludzi czeka, że za nic pieniądze biorą A TO PRZECIEŻ Z JEGO PODATKÓW

Masakra, coraz ciężej żyć w tym skurwiałym społeczeństwie.

Uprawnienia umieszczania postów