Strona 103 z 109 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 531 do 1 545 z 1622

Wątek: Lajfstajl, praca, edu, używki, żarcie, sexy, free time

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    abstrachując...

Umiecie się tak "ładnie" uśmiechnąć do jakiejś obcej dziewczyny, żeby nie wyglądać jak psychol, który chce ją zgwałcić?

Nigdy tego nie potrafiłem, każdy mój wymuszony, pozorowany śmiech wygląda sztucznie.

Powinienem poćwiczyć przed lustrem, przed rozpoczęciem kariery youtubera :/
    Jak mam wysoki poziom testa i czuje te flow to usmiech pierwsza klasa i kazda odwzajemnia a jak brak flow to pewnie wygladam tak jak piszesz

Umiem.

Handlowiec, zawodowiec.

Proste.

Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
    ja 79, miałem całki i macierze
    81 to samo

całka mnie się kojarzy tylko z licealnym określeniem całego listka kwasu
    a może i były, ale niestosowane obumiera.

Cytat Zamieszczone przez KowalX Zobacz posta
    Widać różnie. Który rocznik?
    Rocznik 90, ale w liceum nie miałem rozszerzonej matmy. Aczkolwiek miałem na roku osoby, co już na początku analizy matematycznej na polibudzie ogarniały całki/różniczki, ale to nieliczne jednostki. Większość naszych roczników w liceum już tego nie miała.
    Ostatnio edytowane przez Polskikoks ; 11-10-18 o 12:40
    BLOG treningowy: https://tiny.pl/g6375

Jaszczomp BF
    całki po 25-30zł ,a pół całki po 15zł

Tak teraz myślę, że Testoviron był takim Kruszwilem,Rzeigiuszem czy Gonciarzem ... zanim Youtube w Polsce był modny ... jebany dał podwalinę dla takich jak Parys Platynov
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 11-10-18 o 14:32

jak to jest, że dla obecnego pokolenia 12-18lat kruszwil to najpopularniejszy youtuber i namiętnie go oglądają, miliony subskrypcji, tysiące komentarzy pod każdym filmem, a dla mnie to jest po prostu mega wkurwiający dzieciak, którego, mając 18lat zabijałbym jednym liściem?

Aż tak zmieniły się priorytety? Idole?

Już kiedyś chyba o tym pisałem...

Czym się jarało/inspirowało/interesowało nasze pokolenie w wieku 12-16lat?

bekcham, del piero, ronaldo, andrzej gołota, mcgyver, drużyna A, sly, arni, mafia pruszkowska, liroy, peja, nas, linkin park, itd.

Czym się jara obecne pokolenie 12-16lat?

kruszwil, rezi, gonciarz, quebo,

kurwa. Przecież jakby taki szczekający pizduś - kruszwil trafił do mojej gimbazy, ZA MOJEJ GIMBAZY, to by go kurwa RUCHALI W DUPE PRZED WF-em, a potem szczali mu do mordy!

Przecież to się kupy w ogóle nie trzyma! Po prostu mega irytujące dzieciaki na liścia, lamusy, lapsy, cioty, pizdy, cipy, jak zwał tak zwał, są idolami nastolatków. Nie wierze po prostu jak mogło tak się wyjebać na plecy wszystko.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 11-10-18 o 14:59

.
    dzień dobry
    spierdolenie postępuje nie tylko na poziomie napinaczy muskułów w stringach z ubejcowaną dupą,

wydaje mi się że u mnie w poprawczaku mimo że często chłopaki z pato rodzin, to są normalniejsi życiowo

mnie to zastanawia skad wy znacie ksywy jutuberow dla nastolatkow i jeszcze wiecie kto jak wyglada
    jak jest takie parcie to chyba trzeba wydac album z naklejkami - kiedys dzieci zbieraly pilkarzy, dzisiaj beda zbierac pryszczatych jutuberow.

jak to jest, że dla obecnego pokolenia 12-18lat kruszwil to najpopularniejszy youtuber i namiętnie go oglądają, miliony subskrypcji, tysiące komentarzy pod każdym filmem, a dla mnie to jest po prostu mega wkurwiający dzieciak, którego, mając 18lat zabijałbym jednym liściem?

Już kiedyś chyba o tym pisałem...

Czym się jarało/inspirowało/interesowało nasze pokolenie w wieku 12-16lat?

bekcham, del piero, ronaldo, andrzej gołota, mcgyver, drużyna A, sly, arni, mafia pruszkowska, liroy, peja, nas, linkin park, itd.

Czym się jara obecne pokolenie 12-16lat?

kruszwil, rezi, gonciarz, quebo,

kurwa. Przecież jakby taki szczekający pizduś - kruszwil trafił do mojej gimbazy, ZA MOJEJ GIMBAZY, to by go kurwa RUCHALI W DUPE PRZED WF-em, a potem szczali mu do mordy!

Przecież to się kupy w ogóle nie trzyma! Po prostu mega irytujące dzieciaki na liścia, lamusy, lapsy, cioty, pizdy, cipy, jak zwał tak zwał, są idolami nastolatków. Nie wierze po prostu jak mogło tak się wyjebać na plecy wszystko.
    Chodziłeś do szkoły przy chórze Polskie Słowiki, że mieliscie takie zabawy przed wf-em?

Ministrantem był.

Ryszard, mam takie same odczucia.

Też nie rozumiem, ale to mój problem, nie świata zdarzeń obecnych.

Jaszczomp BF
    Cytat Zamieszczone przez tommy Zobacz posta
    mnie to zastanawia skad wy znacie ksywy jutuberow dla nastolatkow i jeszcze wiecie kto jak wyglada
    jak jest takie parcie to chyba trzeba wydac album z naklejkami - kiedys dzieci zbieraly pilkarzy, dzisiaj beda zbierac pryszczatych jutuberow.
    Gonciarz to taki youtuber który sobie fuszkę z Eurosportem na Olimpiadzie Pjongczang robił.
    Rezigiusz to taki youtuber który współpracował z TVP przy The Voice of Poland, czy też zebrał 300tyś zł w akcji charytatywnej na chore dzieci, ma jakoś tam ponad 2 mln (choć teraz pewnie sporo więcej) subskrybentów , chyba co kwartał zapraszają go do USA bo już widziałem że reklamował tam drukarkę od HP jakąś w ich kampanii i też premiere filmu kinowego jakiegoś.
    Kruszwil - zasłynął tym, że uzbierał w chuj subów w bardzo krótkim czasie,w sumie chyba 3 filmami zdobył tyle co inni po 2 latach nie mają, stąd każdy o nim gada choćby do beki (oglądasz kanał Motodoradca i Waldek o nim wspomina, oglądasz Globstory i Kaja o nim wspomina, słuchasz wywiadu z Zaborem i Wojtek z MMAnews o nim wspomina)

Dużo oglądam (choć często słucham i robię coś innego) na youtube i choć Kruszwila widziałem pierwsze dwa filmy , a Reziego jeden jak nagrał odcinek o sprzęcie jakim nagrywa vlogi (wartość 2-3 letniej BMW F30) to i tak pojawiają się na innych kanałach.

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Rysiek: a tam, zrzędzisz jak stary dziad. Te cioty w rurkach i inne pizdeczki którymi tak gardzisz będą kiedyś pracować, będą pożyteczni dla innych w ten czy inny sposób
    a taki kurwa męski seba zajebać Ci w ryj pedale na pełnej żyle? wprowadza jakaś wartość dodaną do życia innych ludzi? Dlaczego ta pierwsza grupa tak bardzo cie drażni? troche tolerancji bo abstrachując od tego jak się ubierają i ile ważą nikomu nie wadzą.
    Ostatnio edytowane przez Siła ; 11-10-18 o 17:18

ciekawostki o tych chlopakach

https://patronite.pl/kgonciarz koles ma z samych darowizn od fanow 10k miesiecznie, w sumie pol banki z tego juz nazbieral

kruszwil sie wypowiadal ze zarabia z jutuba mniej wiecej 20k miesiecznie

i wisienka na torcie - najelpszy na swiecie koles streamujacy gry z samych subskrypcji (ludzie placa 5$ miesiecznie zeby go followoac) ma 500k $ miesiecznie , gdzie to jego bazowa wyplata bo dochodza sponsosrzy, reklamy i dotacje od fanow osobno
    Ostatnio edytowane przez papsi ; 11-10-18 o 17:30

niby nerdy pierdolone

ale zycie wygrali

Uprawnienia umieszczania postów