Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 51 z 51

Wątek: Dolegliwości kręgosłupa - powikłania

Okej, to ja place tyle samo s sumie, tylko rozbite to jest na wizyte pierwsza i kontrolne/serwis wkładek. Mega jakosc życia mi podniosło jak sobie kupiłem drugą parę do butów "oficjalnych". Trzymam je w robocie, nie muszę przekładać codziennie. Co też wydłuża ich czas zycia

Czyli jednym słowem powiadasz że lepiej to niż njiu balansy?

Lepiej. Na pocieszenie- te wkładki też są kolorowe

Szanuję.

Odświeżam,

Mam stuprocentową pewność, że wszystkie objawy, które mam, pochodzą od dyskopatii w odcinku L5/S1. Na zdjęciu MR wyraźnie brakuje "wypełnienia" w jednym z krążków, nie mówiąc o kilku innych nieprawidłowościach, jak np. stenoza w kierunku lewej strony.

Od kilku osób usłyszałem opinię, że obecne dolegliwości nie kwalifikują się do operacji. Od fizjo dostałem zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu (bez sprzętu, z taśmą elastyczną, ćwiczenia na piłce).
    Przy sprzyjającej pogodzie ćwiczę też na dworze bez ciężaru (kilka podciągnięć, pompki itp.).

Jeśli ktoś z Was, pakerów, ma jakieś doświadczenia na temat profilaktyki oraz rehabilitacji ww. urazu, proszę o opinie, jak sobie poradziliście.

Jak za miesiąc/dwa nie będzie żadnej poprawy, skonsultuję się z neurologiem lub/i chirurgiem, który powie mi, jak mam dalej postępować, ewentualnie poproszę fizjoterapeutę o kolejne ćwiczenia.

Poczciwy dzik Awatar satanic
    Ja po rezonansie i wizycie u neurochirurga w listopadzie mam wycięcie przepukliny i wstawienie implantu, mam nadzieję na normalne funkcjonowanie bo z rana to skarpetek nie mogę ubrać.

Uprawnienia umieszczania postów