Witam Panowie. Mam pytanie.
Jechałem cały czas fbw 3x w tygodniu,same wielostawy 6p. Zacząłem lekką redukcje + kondycje i zemniłem trening na cięzkie interwaly HIRT z ciezarami Pon,sr,pt. Mam pytanie ,czy zamiast jednego Interwały moze dodać 1x FBW na podrzymanie mięsnia i siły ? tez oczywiście na samych wielostawach. Tak wygladają interwały ,robię ABABABA.

A
Podrzut sztangielki jednorącz 6p
Przysiad 6p
Drążek 6p
Dipy 6p
x4 obwody

B
Zarzut siłowy 6p
Martwy ciąg 6p
Renegade row 6p
Wyciskanie skos 6p
x4 obwody

Przechodzimy z jendego cwiczenia do drugiego bez przerwy. Między obwodami 90 sekund przerwy. Duze ciezary.Katorga kondycyjna :P Trenowalem prawie 8 lat sporty walki+silownia uzupełniająco (obwodowo,fbw z cwiczeniami dynamicznymi itp) . Człowiek był młodszy,było więcej czasu ,lepsza regeneracja itd. Niestety nie mam juz możliwisci treningu sw ze wzgledu na prace,rodzine,ale chcialbym podtrzymac dobrą kondycję i sprawność. Jechałem teraz FBW ,masa poszla,tluszczyk niestety troche tez i czuje duze braki w kondycji na ktorej mi zalezy. Dlatego chciałem robić te obwody które przedstawiłem wczesniej, Kiedys tak trenowałem i wchodziło bardzo dobrze,nawet zrobiłem na tym lekki rekomp sylwetkowy i nie wiem własnie czy dodać dla podtrzymania siły 1x FBW do tego?

Wzorowałem sie na treningu TNT/Tomahawk knife