Strona 39 z 55 PierwszyPierwszy ... 29373839404149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 585 z 812

Wątek: Laby , co bijemy, co polecamy, a co na pewno NIE !

Chce wrzucic zamiasr mastera, ktory skutecznie zabija mi libido i powoduje sennosc po jakims czasie. Jedno i drugie to pochodna dht i moje pytanie czy jest szansa, ze provi poprawi te aspekty ?

No przecież piszemy ze libido mocno up. Ja czuje praktycznie już od samego początku stosowania. Muszę dodać ze jestem na dece, a kut jak korzeń, budzę się i odrazu można ładować

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez gontar83 Zobacz posta
    Chce wrzucic zamiasr mastera, ktory skutecznie zabija mi libido i powoduje sennosc po jakims czasie. Jedno i drugie to pochodna dht i moje pytanie czy jest szansa, ze provi poprawi te aspekty ?
    master to inna bajka. moze tylko na poczatku stsowania jakkolwiek zblizone samopoczucie no i oba srodki daja twardosc miesnia. chyba na tyle podobienstw
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 02-03-19 o 15:14
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez AzAzElKK Zobacz posta
    No przecież piszemy ze libido mocno up. Ja czuje praktycznie już od samego początku stosowania. Muszę dodać ze jestem na dece, a kut jak korzeń, budzę się i odrazu można ładować ������
    azz mam to samo leci u mni eteraz 800 do 1100 primy gdzie po takiej dawce tego srodka przy 500 tescia potrafil mi zmieknac w cipie, a przy 50mg provi/dzien i 100mg cypio/tydzien libido swietne nawet na takiej dawce primobolanu
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    azz mam to samo leci u mni eteraz 800 do 1100 primy gdzie po takiej dawce tego srodka przy 500 tescia potrafil mi zmieknac w cipie, a przy 50mg provi/dzien i 100mg cypio/tydzien libido swietne nawet na takiej dawce primobolanu
    Fajna dawka primy

U mnie natomiast ogolnie na provi najpierw libio up a po paru tyg normuje sie a nawet spada...ciekawe czemu :>

enan z pb lab skończyłem drugi vial. wyniki testa po huju.
    teść tam siedzi ale na bank zaniżone stężenie. wchdozę na cypio z pro pharm i zrobie badania za 3 tyg dla porównania
    -25% na każde zamówienie z Bulkpowders z tym kodem : http://referme.to/ZtEBuso

Ile biłeś i ile wyszedł teść poza skalą?

250mg e4d
    leci jakoś 10ty tydzień i test nba ostatnich badaniach wyszedł ~1200, widełki jakoś 300-700.
    -25% na każde zamówienie z Bulkpowders z tym kodem : http://referme.to/ZtEBuso

Cypio z pb 250 e4d zamyka skalę w labie:

Cytat Zamieszczone przez Naly Zobacz posta
    250mg e4d
    leci jakoś 10ty tydzień i test nba ostatnich badaniach wyszedł ~1200, widełki jakoś 300-700.
    To rzeczywiście słabo.

Bo z Pb działają tylko testy ale są zaniżone.
    Reszta produktów do kosza. Kończe ich propka badań nie robiłem ale po odczuciach wiem że były lepsze propki.
    Teraz bede przechodził na sq i exportmed do tego npp zobaczymy jak bedzie działać

Ścięgno sarny Awatar witek
    Ja wziąłem teraz na próbe flaszke propa i npp z pblab zobaczymy

Ścięgno sarny Awatar witek
    A panowie jak środki z UBER-a ? ale nie o taryfe chodzi

Uprawnienia umieszczania postów