Strona 36 z 48 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 526 do 540 z 706

Wątek: Laby , co bijemy, co polecamy, a co na pewno NIE !

Sezonowiec
    Wiedzy ciągle mało - dlatego też tu m. in. jestem...

Prosze, rzuci mi ktos orientacyjna cene prop, npp squibba za flakon ma pw ? Ciekawy jestem ile to znaczy te „drogie saa”.

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    Susta Exportmed tez sztos a cena taniocha
    Ja z soków nic poza cypem nie biłem. Choć ten rodzaj teścia od paru labów brałem.

P.s. czemu nie wolno potasu na saa ? Sam magnez mi nie pomaga na drżenie powieki czy skurcze, stąd właśnie dorzucam Potazek.

Sezonowiec
    Dokładnie, na mnie sam magnez też nie działa i muszę z Potasem... zwłaszcza jak mam silke + mecz, to wtedy obowiązkowo...

Cytat Zamieszczone przez hope96 Zobacz posta
    Mam kucharza, technologa żywienia i dietetyke. Jeśli chodzi o kursy, to kurs dietetyki u P. Gluchowskiego i trenera z dietetyką u Ł. Kaźmierczaka. Do tego 2 lata pracy w sklepie jako doradca i sprzedawca suplementów. Wiedzy na temat SAA nie mam.
    Nie masz gena, zmien sport

Testosteron powoduje retencję potasu w organizmie, dlatego nie powinno się do jeszcze dokładać na cyklu.

Poczciwy dzik Awatar Mazee171
    Cytat Zamieszczone przez paulsenior Zobacz posta
    Ja z soków nic poza cypem nie biłem. Choć ten rodzaj teścia od paru labów brałem.

P.s. czemu nie wolno potasu na saa ? Sam magnez mi nie pomaga na drżenie powieki czy skurcze, stąd właśnie dorzucam Potazek.
    Bo jak koledzy napisali towar go zatrzymuje, w będąca na trenie nie raz będziecie mieli dużo ponad norme, mi na badaniach kontrolnych w szpitalu to chcieli zabijac diuretykami, wysoki potas wcale nic dobrego dla organizmu.

A przeliczacie wartość sodu i stosunek potasu do sodu? Bo to raczej istotniejsza kwestia, niż nie jedz potasu Jak teraz wszędzie kupa soli i często mamy w ciągu dnia 4g sodu, a potasu 900mg. Sercowo-naczyniowo stosunek ten powinien być w granicach 1:1, W badaniach wykazują, że samo utrzymanie stosunku sodu do potasu 1.5:1 zwieksza zdecydowanie ryzyko zgonu. Tym bardziej trzeba kłaść nacisk u koksów, ze względu na wpływ środków, więc z mojej strony zgodności z teorią dot. Suplementacji potasu na bombie nie ma.

Nie można posiłkować się jedną teorią i zastosować jej do ogółu, zależności i holistyczne podejście zdecydowanie przemawia.

Na zasadzie bij 1g testa, mi nic nie było.

Cytat Zamieszczone przez paulsenior Zobacz posta
    Lecę cypio 300 e4d exp, wcześniej pare miesięcy te same ilości pblab.
    Różnice:
    całkowite zero bólu zaraz po strzale, czy dzień po. Z pb różnie było.
    Do tego libido jest lepsze, niż na pb, to na pewno.
    Cyp exportmed działanie książkowe, cenowo to samo co pb.
    Ja lecę cypio od PB od kilku miesięcy, libido słabe, w badaniach testo wychodzi bdb, rosnę jak trzeba, a bólu czy dyskomfortu po strzale nigdy nie miałem, kiedyś leciał Nexium i on potrafił zaboleć. Za dwa dni ruszam z cypkiem od Squibb, zobaczymy czy coś się zmieni- po cichu liczę,że libido wróci.

Ja wbiłem 2 butle cypio z PB, doszedłem już do 600 mg/week i libido tragedia. Przerzuciłem się na enana i od razu lepiej.

Pomylili etykiety Na cypio lepsze libido powinno być, przynajmniej większość userów tak mówi. Na poprzednim cyklu z cypkiem libido było nie do ogarnięcia.

Cytat Zamieszczone przez sly Zobacz posta
    Ja lecę cypio od PB od kilku miesięcy, libido słabe, w badaniach testo wychodzi bdb, rosnę jak trzeba, a bólu czy dyskomfortu po strzale nigdy nie miałem, kiedyś leciał Nexium i on potrafił zaboleć. Za dwa dni ruszam z cypkiem od Squibb, zobaczymy czy coś się zmieni- po cichu liczę,że libido wróci.
    Cytat Zamieszczone przez garob Zobacz posta
    Ja wbiłem 2 butle cypio z PB, doszedłem już do 600 mg/week i libido tragedia. Przerzuciłem się na enana i od razu lepiej.
    no to w tym cypio PB nie ma cypio w takim razie,

Może dali wiecej enana zamiast cypio i stad zamulka z libido,a na enanie dali mniej enana i kto bierze czuje różnice takie gdybanie , ale cypio sam chyba dokupie squiba na testy bo ich mixy rewelacja, natomiast obecnie lece cypio androchemu ze starych zapasow i libido srednio ;/

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Nie masz gena, zmien sport
    Dobrze, że Ty masz

Poczciwy dzik Awatar Condor
    Ja wbijam Cyp Squibb . Z tym libido to prawda ale jak biłem propa to równiez było wysokie . Według mnie to troche uciążliwe , unikam kontaktu wzrokowego i jak nie ma lasek na siłce to mi to odpowiada bo mam spokój wewnętrzny . Cypka bije tylko dlatego ze to długi estr a nie dla libido. Na enanie to bym tylko jadł i spał - porażka, to dobre dla kulturystyki a nie do ciężarów ale jakby mi ktos prolongatum dał to bym bił bo apteka hehe
    Ostatnio edytowane przez Condor ; 01-02-19 o 16:12

Uprawnienia umieszczania postów