Strona 3 z 56 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 836

Wątek: Laby , co bijemy, co polecamy, a co na pewno NIE !

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    pblabs zamawiales z tej strony co tak pimpuja na sfd ??
    zamowilem, bo dowiedzialem sie o nich na kfd, cena i ciekawość zrobiły swoje,
    akurat po zamówieniu strona im nie śmigała, więc myśli były, że kasa uwalona, a jednak paka szła 2 dni i teraz testuje, poszło 4 strzały, dawki 300 e5d.

Ok.Dzieki ziki

Ścięgno sarny Awatar witek
    co powiecie o pmp w ampach ? jak działanie ?
    i jeszcze jak z tym pblab np. boldenon ktoś probowal ?
    Ostatnio edytowane przez witek ; 09-05-18 o 09:32

A magnus? Saa i pepki?

Magnusa miałem cypka-smigal.
    Pmp amp miałem cyp i tren - śmigało

magnusa mam mt2 i dziala.

Ciekawe jak bpc i tb500...

Cytat Zamieszczone przez paulsenior Zobacz posta
    zamowilem, bo dowiedzialem sie o nich na kfd, cena i ciekawość zrobiły swoje,
    akurat po zamówieniu strona im nie śmigała, więc myśli były, że kasa uwalona, a jednak paka szła 2 dni i teraz testuje, poszło 4 strzały, dawki 300 e5d.
    Bije od 5tyg bolda+enana z pb, po 1ml e5d i dzialaja ladnie, estro wyglada ze trzyma sie w normie, a latwo mnie zalewa, po 500mg enana e5d to juz bym spuchnal, a tez nie czuje zeby bylo jakies niskie.
    Na kfd ktos wrzucal badania to mial zbite estro po boldzie z pb ponizej 5, wiec warto pamietac ze to z tych boldow co ubijaja.
    Na poczatku jakies 8h po strzale mialem jakby przyspieszone tetno i taki niepokoj, po paru strzalach przeszlo. Jak mete zapije wóda to tez mam takie objawy, kondycja zwlaszcza na poczatku bardzo na +, teraz juz mniej to czuc, wiec wnioskuje ze bold jest ok.

Cytat Zamieszczone przez karashishi Zobacz posta
    A magnus? Saa i pepki?
    Z magnusa testowałem tylko bpc-157. Wcześniej brałem wielokrotnie z uk-peptides, i tu byłem bardzo zadowolony. Magnusa nie czułem, ale z bpc jest tego typu problem, że w zależności od rodzaju kontuzji środek pomoże bądź nie. Wśród znajomych podzielne opinie, więc chyba lepiej zainwestować w coś pewniejszego jeżeli chodzi o peptydy. O saa z Magnusa się nie wypowiadam, bo nie próbowałem.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez karashishi Zobacz posta
    A magnus? Saa i pepki?
    magnusa clen dzialnie duzo bardziej zblizone od apteki, niz konkurencja. np malay to dopalacze same
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

11. Pyszne odżywki białkowe

Zawsze mnie ciekawilo co daje malay do swego clena bo jazda po tym jak na fecie

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    A Lyka Labs? To był dopiero sajgon

Jem teraz clen z DB Pharmy i robi swoje bez większych sajdów.

Sory pojebalo mi sie o lyka labs mi chodzilo w takich saszetkach to 1 opakowanie na 3 sie kupowało

Alpha zeneca, shree , keifei i balkan. Najlepsze opinie u mnie w miescie i okolicach. Oczywisćie na tą chwilę. Shree czesto podrabiany. Keifein ceny kosmos.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Sory pojebalo mi sie o lyka labs mi chodzilo w takich saszetkach to 1 opakowanie na 3 sie kupowało
    lyka wszytsko pchala od dopalaczy po antestrogeny, a fety dobrej nie obrazaj
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Uprawnienia umieszczania postów