Strona 2 z 74 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 1106

Wątek: Laby , co bijemy, co polecamy, a co na pewno NIE !

Sztywny Pal Azji
    To ja z innej beczki.
    Taki twor Jak CobraPharm latalo to ok. 2lata temu. Biłem ich cypio po przejsciu z apt. Prolo. Same pozytywy a przy temp ~0'C krystalizowalo . Cenowo też ok

Taki neonazistowski lab jak Uber Pharma. Smieszne logo. Enan Deca i Bold sprawdzone na sobie, wszystko ok. Bold naprawde swietny , Nie wiem czy to bold bo mi ubija estro(nie do zera a w normie) ale gestosc miesnia, zyly i nabicie mega. Z wad to jak pisalem albo viale nie dolane albo sq przelany.
    Kumpel pod zawody(wygrane) lecial propa i mastera,prime,tren a, od nich i zadowolony. Z tego co wiem maja byc teraz orale tez. Jak do tej pory wszystko klepie mega i cenowo kosa dla mnie.

Sq. Bita 9estr susta brany hdrol i meta. Wszystko kozak. Orale cenowo ok troche drozej ale inj sa niekiedy grubo tj z 30-40% drozsze niz inne inj.
    Z drugiej strony jak jest promka typu 9estr bylo po wypuszczeniu to petarda i brac.

Czego NIE BRAC

AlchemiaPro - raz z brak7 laku musialem przecierpiec ich sok. W tesciu testo jest ale na pewno zanizone. Od przejscia tylko gorzej i slabiej. Bilem w koncu po 2ml zeby tylko zuzyc.

Cos co teraz lata jako Balkan.Mialem z tego mete i jak dla mnie albo jest tam jej 1mg na tabs albo nie ma w ogole.

Ale co tu dorabiać pizdzie uszy. Temat stary jak świat. Popierdolic trzeba.

Cytat Zamieszczone przez rafal08109 Zobacz posta
    Czytam to po prostu śmiech mnie ogarnia, co jakiś czas pimp na nową firmę parę lat temu, alpha teraz squib, na czym lepsza przycinka albo środki za free to pimp po całości.

Tematy tego typu w ogóle nie mają sensu.

A w tematach i tak nic ciekawego się nie idzie dowiedzieć tylko ciągle te same schematy.

Pozdrawiam.
    Moze na sfd czy kfd tak jest, tutaj sadze ze pimpu nie bedzie . Sam juz na sfd wpadam rzadko bo nawet jak x miesiecy mnie nie ma to wracam a tam takie sam firmy polecane jak mantra...ale tam ludzie maja z tego biznes

Jaszczomp BF
    Tutaj Squibb pojawia się co chwilę... na każdym forum jest ktoś kto ma w tym biznes i na każdym forum ludzie będą chwalić "swoje".

I popieram post rafal08109.

Jedna osoba lub kilku wspólasów mają i po kilka labów i je polecają, zreszta to akurat wiesz, że różne firmy robią te same osoby.

Dopóki rozmowa jest o pieniądzach i underach to takie tematy średnio mają sens, bo przerób jest tego za duży i to co dziś działa to za 2-3 miechy może już być słabsze.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    rafal08109 ja Ciebie rozumiem po calosci - ludzie sa przesiaknieci gownem i maja prawo tak uwazac jak Ty,
    ale - nie ma co porownywac szmaciarskiego undera 7 raz z rzedu przebrandowanego - jak swiss, genamed itd do oryginalnej alphy(sam sie nacialem na podrobie), squibba, keifei. mowie to nie dlatego , zbey byc fajnym, ale dlatgeo ze sa osoby ktore maja mozliwoesci i inters w robieniu badan, sa to ludzie ktorzy zajmuja sie produkcja wysokojakosciowycj labow na export do Niemiec, Rosji czy USA i oni badaja konkurencje zeby wiedziec co wypuscic tez na Polske (niestety zwykle nie jest to juz towar tej samej jakosci, za co ciezko ich obwiniac - raczej rynek odbiorcow oraz zanizanie cen przez oszustow). mialem to szczescie, ze widzialem czesc z takich badan. to jest serio zgroza - praktycznie kazdy srodek procz testow to mix jakichs srodkow, lub zlewek po srodkach. nie musisz mi wierzyc - dla Cb jestem tyko czlowiekiem widmo z neta, ale jakbys chcial spotkac sie i pogadac, tez istnieje naprawde i jeszcz raz podkreslam, ze rozumiem Twoje podejscie. pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 03-05-18 o 22:13
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Tutaj Squibb pojawia się co chwilę... na każdym forum jest ktoś kto ma w tym biznes i na każdym forum ludzie będą chwalić "swoje".

I popieram post rafal08109.

Jedna osoba lub kilku wspólasów mają i po kilka labów i je polecają, zreszta to akurat wiesz, że różne firmy robią te same osoby.

Dopóki rozmowa jest o pieniądzach i underach to takie tematy średnio mają sens, bo przerób jest tego za duży i to co dziś działa to za 2-3 miechy może już być słabsze.
    Popatrz na moje wpisy na sfd od lat czy tutaj od lat i zobacz czy kiedykolwiek pimpowałem firmę....a sam teraz pisze dobrze o squibie bo serio firma warta uwagi, cena oczywiscie jest wyższa ale jakosc 1 klasa poki co, sam kiedys bardzo polecalem firme androchem bo byla rewelacja ale jednak troche firma zeszla z jakościa co uważam nie tylko ja...czasami trzeba czytac między wierszami a bywajac dlugo na forach mozna zobaczyc kto pimpuje firmy a kto pisze szczerze z wlasnej praktyki

Z wlasnych obserwacji
    Apex mialem okazje bić dbolda - bdb
    Bayer labs - cypio enan npp tren e ok
    Nexium - mix cut leci aktualnie w malej dawce bo 70mg kazdego e2d vial taki barylkowaty inny niz zwykle spotykane i nie wiem ktory to rzut ale dwa razy juz sie prawie udusilem

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez MARYNARZ69 Zobacz posta
    Z wlasnych obserwacji
    Apex mialem okazje bić dbolda - bdb
    Bayer labs - cypio enan npp tren e ok
    Nexium - mix cut leci aktualnie w malej dawce bo 70mg kazdego e2d vial taki barylkowaty inny niz zwykle spotykane i nie wiem ktory to rzut ale dwa razy juz sie prawie udusilem
    dbold i master e 100mg to chyba byly ostatnie dobre wypusty sokow apexa. oba dzilanie bajka a master e powtornie silny.
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

I z tego co sie orientuje jakis czas temu moj kontakt mial ostatania partie dbolda i ponoc juz mialo apexa nie byc przynajmniej u niego, ale nie wiem teraz jak temat wyglada

Tura z czego brać? Żeby to tura była...od ręki może być androchem,nexium, Genesis listki, ions,genamed? Czy szukać coś innego?

U mnie apteka hgh, hcg i clen a reszta z saa leci squibb, nigdy się nie zawiodłem ani z najbliższych też nikt.
    Patrząc z kolei co inni biją i się zastanawiają czy to jest to co ma być czy jest dobre stężenie bo zapłacili troszkę taniej to współczuję tej cebuli w głowie.

U mnie identycznie jak Spika.
    Oprócz squibb przetestowałem też nowy lab - exportmed (tren e, susta), gdzie przeszedłem płynnie z tych samych środków ze squibb i działa jak należy, nie odczułem żadnej różnicy, oczywiście poza ceną

Nie jestem jakimś wyznacznikiem w sprawach saa, ale cypio paru znanych marek spróbowałem (oprócz sq)
    teraz poszedł z ciekawości pblabs, powiem szczerze MOIM ZDANIEM, lepiej niż nex , nabicie przednie, libido takie, że wstyd pisać, b. dobre samopoczucie.

Cytat Zamieszczone przez paulsenior Zobacz posta
    Nie jestem jakimś wyznacznikiem w sprawach saa, ale cypio paru znanych marek spróbowałem (oprócz sq)
    teraz poszedł z ciekawości pblabs, powiem szczerze MOIM ZDANIEM, lepiej niż nex , nabicie przednie, libido takie, że wstyd pisać, b. dobre samopoczucie.
    pblabs zamawiales z tej strony co tak pimpuja na sfd ??

Cytat Zamieszczone przez metyl Zobacz posta
    Tura z czego brać? Żeby to tura była...od ręki może być androchem,nexium, Genesis listki, ions,genamed? Czy szukać coś innego?
    Mialem kiedys ture z Dose to prawie wyladowalem w szpitalu tak mnie trzustka napierdalała, znajomy co bral rowno ze mna odstawil bo spadek libido ,samopoczucia masakra chociaz baza leciał test
    Androchem schrupalem 300tab i nic...bralem po 5 a nawet 8 dziennie ,moze taka partia
    Tura z biosira tutaj wspominam bardzo milo
    Nexium ma za duzo negatywnych opinii obecnie zeby sie ładować w tą firmę
    Genesis w blistrach chwalony, przynajmniej ja nigdy sie nie zawiodlem
    Genamed za taka cene watpie ze siedzi tam to co ma byc

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Uprawnienia umieszczania postów