Strona 37 z 47 PierwszyPierwszy ... 273536373839 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 555 z 694

Wątek: Laby , co bijemy, co polecamy, a co na pewno NIE !

Cytat Zamieszczone przez hope96 Zobacz posta
    Dobrze, że Ty masz
    Ja nie mam ale przynajmniej koksy czuje mocniej niz kreatyne

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Ja nie mam ale przynajmniej koksy czuje mocniej niz kreatyne
    Bardzo mnie to cieszy w tym temacie jestem laikiem, wiec mam nadzieje, ze sie rozkręci ten h-drol, bo może i niespełna 3 tyg. to jeszcze mało... czas pokaże - tak czy siak, abstrahując, miałbym przy okazji pytanie do Ciebie, bo widzę, ze masz trochę wiedzy, a ja dopiero na poziomie kreatyny... mianowicie - po jakim czasie robić kolejne badania? Pierwsze robiłem kilka dni przed wejściem na halo... z góry dzięki za odpowiedź i niech koks będzie z Tobą

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Przecież masz temat z badaniami, gdzie wszystko znajdziesz.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Sezonowiec
    Ok, lukne

Aktualnie squibb (niedługo 5 tydzień) bold 250mg e3d i cypio 200mg e3d
    Wyniki samego estro reszte Wam daruje, ale dla ciekawych priv (chociaż reszta bez większych zmian )

Przed squibbem cypio 250mg e5d (medical )
    36 normy w moim labie od 11 do 52

W 3 tygodniu squibba
    15 estro i lekko hematokryt w góre

Aż podbije testa a później dodam metki

Ogólnie bardzo zadowolony. Nie wiem czy wkrętka czy też to, że wszedłem na sq po mocnej redu bf gdzieś w okolicach 6-7wg kalipera itd (kable na plecach itd)

Ale apetyt kurewsko nieziemski do opanowania
    Miał być reverse a skończyło się dojściem do 500ww planowo w DT i ciągłym ssaniem. Tak na prawdę za dnia to wleci tego z 700g najgorzej w nocy jak po pracy i treningu wrócę szukam żarcia moja kobieta to mówi, że łatwiej ubrać niż wyżywić

Sylwetkowo mocno na plus. Lekko podlany, ale na taką ilość żarcia i tak jest git. Żyły na nogach nadal siedzą. Waga mocno na plus

Siłowo. Tutaj nieźle. Stare rekordy fruwają w seriach aż większa chęć na trening, gdy swoim 1 rep maksem robisz serie.

Pierwszy kontakt z boldem jak coś

Aha. I wydolność również na plus. Krótkienprzerwy na treningu 60 sek maks, czasami tylko zmiana ciężaru, łyk wody i ogień.

Co do testa. No myślenie parówą non stop. Dobrze, że akurat jestem z kobietą, która lubi zabawy w łóżku, bo normalnie to albo szukanie jakiejś drugiej na boku albo bym sobie rękę zajechał

do newgen ktoś ma jakiś dostęp ? lab ejszcze działa i jest do dostania ?
    -25% na każde zamówienie z Bulkpowders z tym kodem : http://referme.to/ZtEBuso

Nie działa. Są inne pewne.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    testowal ktos na forum prime ace, halotestin lub npp z ExportMedu? chodzi mi konkretnie o te 3 rzeczy bo z opinii u mnie delkatnie rzecz ujmaujac rewelacja, a ceny niskie - szczegolnie jak na 2 pierwsze srodki
    Konsultacje dietetyczne i suplementacyjne, układanie cykli dopingowych ----> PRIV

dimethazine szukam jakieś w miare pewne
    -25% na każde zamówienie z Bulkpowders z tym kodem : http://referme.to/ZtEBuso

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    testowal ktos na forum prime ace, halotestin lub npp z ExportMedu? chodzi mi konkretnie o te 3 rzeczy bo z opinii u mnie delkatnie rzecz ujmaujac rewelacja, a ceny niskie - szczegolnie jak na 2 pierwsze srodki
    Halo oraz npp umnie testoswali zresztą chyba pisałem. Halo pięknie porobiło oraz npp...
    Prime ace dostałem na testy lecz narazie orali nie tykam, być może oddam tutaj komuś za flaszkę....

Jaszczomp BF
    Kuwait ktoś testował ? pytam raczej z ciekawości bo chyba tutaj nie było info, a znajomy pytał czy znam.

Poczciwy dzik Awatar Mazee171
    Ktoś ma styczność z Keifei? 3cia osoba mi poleca ich hgh, i podejrzewam, że ktoś ściągnął i stara się uplynnic.

Jakie w ogóle opinie o labie? Bo widzę zapiski z 2007

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez Mazee171 Zobacz posta
    Ktoś ma styczność z Keifei? 3cia osoba mi poleca ich hgh, i podejrzewam, że ktoś ściągnął i stara się uplynnic.

Jakie w ogóle opinie o labie? Bo widzę zapiski z 2007
    lab ma bardzo dobre orle i soki. w hgh bym osobiscie nie wszedl

Cytat Zamieszczone przez spike Zobacz posta
    Halo oraz npp umnie testoswali zresztą chyba pisałem. Halo pięknie porobiło oraz npp...
    Prime ace dostałem na testy lecz narazie orali nie tykam, być może oddam tutaj komuś za flaszkę....
    flaszke czego ??
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 12-02-19 o 02:20
    Konsultacje dietetyczne i suplementacyjne, układanie cykli dopingowych ----> PRIV

Zwierzokoks Awatar fosa
    pewnie za flaszke frugo

Jaszczomp BF
    Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Kuwait ktoś testował ? pytam raczej z ciekawości bo chyba tutaj nie było info, a znajomy pytał czy znam.

Uprawnienia umieszczania postów