Strona 34 z 55 PierwszyPierwszy ... 24323334353644 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 510 z 812

Wątek: Laby , co bijemy, co polecamy, a co na pewno NIE !

Tak wiem, pisałem posta rano z telefonu i nie wiedzieć czemu post dopiero teraz się dodał

Zwierzokoks Awatar fosa
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Bzdury piszesz ale jak amsz jakies badania to poczytam i dodam ze jedynie sluszne sa wlewy nawet z witamin itd bo to najelpsza droga podania tak jak w szpitalu ,a wiec dociera szybko, nie obciażając zołądka itd itp)
    oj nie, pokaz badania ze działaja

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Bzdury piszesz ale jak amsz jakies badania to poczytam i dodam ze jedynie sluszne sa wlewy nawet z witamin itd bo to najelpsza droga podania tak jak w szpitalu ,a wiec dociera szybko, nie obciażając zołądka itd itp)
    badalem na sobie stezenie witamin w surwicy itp i podane dosutsnie te kupowane na recepte (na otc szkod rysykowac) pieknie sie wchlanialy. poza kilkoma pozycjami wlewy to hipnoza bez pokrycia. trend. zmarnowana kasa. ja juz jakis czas temu odpuscilem calkowicie

Prosekto nasz ze u nas dostęp maja lekarze/pracownicy karetek itd...a nie że kupuja na nece itp o to mi chodzilo a wiec zle napsiałem
    ziom powiem Ci taka ciekawostke: lekarze w Centrum ........ czyli najbardziej znanaj kliniki ortopedycznej w Warszawie, przypiszuja glutaion po zabiegach i robia to pielegniarki w Centrum i wiesz co? nie jest to TAD z importu rownolglego przez ministerstwo tylko dilerska podjeba z UK. takze ten tego, latwo jest ulegac autoryterowi bialego kitla, ale nie wszystko zloto co sie swieci
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 26-01-19 o 01:31
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Kogo znam co wbijal tadka czy domieśniowo czy wlewy na mostku to kazdy zadowolony czyli co placebo i srodek nie warty zachodu ? bo od lat czytam na forach ze taki dobry a teraz czytam ze lipa ? :P

Żagiel
    Cytat Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
    3 posty wyżej widać, jak to jest nawet na przykładzie samej Polski.

A co do wlewów Ziki to niekoniecznie jest tak, jak piszesz. Jeśli organizm zawodzi, np. metylacja to podanie form szpitalnych często nie daje dużego efektu, są to po prostu witaminy wymagające obróbki, a jak obróbka szwankuje to niestety..

W Poznaniu się przekręciła jakaś kobieta, która dostała w kabel DMSO... Cudaki.
    Owszem, ale podawał jej to "cudak" a właściwie to szajbus.
    Facet - fizjo, po awf'ie, ratownik medyczny oraz trener kadry narodowej koszykarek z prawdziwego zdarzenia. Głodny wiedzy sportowiec który o wlewach wiedział 16lat temu, gdy podczas zgrupowania przed olimpiadą jego żony widział jak Chińczycy wyrzucali sprzęt workami nasza kadra piła isostara xd robi mi wlewy (bez trzepania 1000% przebitki, odradza mi stosowanie większych dawek tad'a itp.) dlatego robimy konkretną miksturę 1 raz w tygodniu - 10 razy i przerwa na 6-12 miesięcy od tad'a)
    Ten ogarnięty facet mówił, że ten, który ZABIŁ. Był niedouczony, odstawiał ciężką chemię z dnia na dzień, podawał zbyt szybko i zbyt dużo witamin itp. DRAMAT.

Choruję na WZJG i wlewy pomagają mi jak cholera. Unikam albo ograniczam do minimum witaminy w kapsach na rzecz kabla.
    Facet od lat dba o zdrowie wielu naprawdę turbo bogatych ludzi, czy naprawdę konkretnym postacią nawet ze świata posłów, sporo sportowców na poziomie wyczynowym i wielu ludziom którzy łączą sport z aktywnymi baletami...

Nie mówiąc o tym, jakim syfem są "witaminy" wielu firm.
    Hajs ma się zgadzać i już.
    Tyle nagonki na słabej jakość towar, ale tanie witaminy, białka itp. są na wypasie xd
    Ostatnio edytowane przez Sylwek ; 26-01-19 o 13:08 Powód: treść

Poczciwy dzik Awatar Mazee171
    Panowie...
    Te kliniki to jest złote jajko, o ile na początku były prowadzone przez fanatyków i dobrych ludzi to teraz ludzie robią z tego biznes, Wit c po terminie może zabić... I szczerze wątpię że zwracają.
    Ale najgorsze, że z klinik stworzyli maszynki do hajsu kosztem aspektów zdrowotnych i sterylnych. A że nasze prawo jeszcze nie ma paragrafu na te klinik więc będzie jak z dietetykami. Bez wiedzy się biorą za to.

Co do innowacji, terapia ozonem naprwdę daje rade. Tad i solco nie czułem różnicy, gh jest jedyne co wplywalo odczuwalnie na poprawę regeneracji czy samopoczucia

Żagiel
    Cytat Zamieszczone przez Mazee171 Zobacz posta
    Panowie...
    Te kliniki to jest złote jajko, o ile na początku były prowadzone przez fanatyków i dobrych ludzi to teraz ludzie robią z tego biznes, Wit c po terminie może zabić... I szczerze wątpię że zwracają.
    Ale najgorsze, że z klinik stworzyli maszynki do hajsu kosztem aspektów zdrowotnych i sterylnych. A że nasze prawo jeszcze nie ma paragrafu na te klinik więc będzie jak z dietetykami. Bez wiedzy się biorą za to.

Co do innowacji, terapia ozonem naprwdę daje rade. Tad i solco nie czułem różnicy, gh jest jedyne co wplywalo odczuwalnie na poprawę regeneracji czy samopoczucia
    Byłem w takim miejscu.. właśnie na początku.
    Teraz płace średnio 3-5 razy mniej i nikt mi nie wciska jakiś wymysłów itp.
    Bez żadnych haseł zniżkowych itp. haha
    Kwestia człowieka i jego sumienia.
    Jednak jak widzisz, że "właściciele" idą na sushi mimo nie opłaconego pracownika (pracownik może poczekać...) ,bez problemu robią wlew co kilka dni (naciąganie, zwykłe frajerstwo) to nie jest normalne... typowe prostytutki.. siano,siano,siano.

Cytat Zamieszczone przez Sylwek Zobacz posta
    Byłem w takim miejscu.. właśnie na początku.
    Teraz płace średnio 3-5 razy mniej i nikt mi nie wciska jakiś wymysłów itp.
    Bez żadnych haseł zniżkowych itp. haha
    Kwestia człowieka i jego sumienia.
    Jednak jak widzisz, że "właściciele" idą na sushi mimo nie opłaconego pracownika (pracownik może poczekać...) ,bez problemu robią wlew co kilka dni (naciąganie, zwykłe frajerstwo) to nie jest normalne... typowe prostytutki.. siano,siano,siano.
    Ale jebłeś z tym włascicielem i sushi itd haha troche w huj nie mna temat ale ok

Na szczescie tam gdzie chodze nie musze bawic sie w rutkowskiego poniewaz własciclele sami robia wlewy a wiec nie musze ich sledzic czy jadaja sushi i wypytywac czy placa w terminie wypłaty

Kogo znam co wbijal tadka czy domieśniowo czy wlewy na mostku to kazdy zadowolony czyli co placebo i srodek nie warty zachodu ? bo od lat czytam na forach ze taki dobry a teraz czytam ze lipa ? :P
    tad dziala jak jest oryginalny. czy im czy iv.
    ale np podawanie iv witamin mija sie z celem u zdrowgo czlowieka
    oglnie mowiac cena/ efekty totalna pomylka
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Spoko po 10 wlewach tadka dam jakis tam kwas na przedłużenie działania tadka ,a pozniej solco jezeli znowu bedzie produkowany ,a jak nie to przerwa od wlewów do kolejnego mostka

Prosekto lukaj pw

Spoko po 10 wlewach tadka dam jakis tam kwas na przedłużenie działania tadka ,a pozniej solco jezeli znowu bedzie produkowany ,a jak nie to przerwa od wlewów do kolejnego mostka

Prosekto lukaj pw
    solco zeby byc zadowolony to musialem brac 35 ampuek tygodniowo. takze ten tego - przleicz sobie

To mnie pocieszyłeś

To mnie pocieszyłeś
    a Ty jakie dawki chciales brac?

Nie myslalem o tym jak powiedzieli ze moze solco bedzie dopiero od kwietnia dostepne ale takie dawki na pewno niosa za soba nie male koszty co robi sie juz nie opłacalne

Sztywny Pal Azji Awatar Repro
    Jakby ktoś potrzebował dobrego provironu
    To polecam squiba, lece 25mg, ubija sylwetkę i pięknie libido mi poprawiło z czym na metce było słabo
    Trzeba zrobić zapasy podoba mi się ten środek
    its not my fault that you're small

Uprawnienia umieszczania postów