Strona 33 z 47 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 495 z 694

Wątek: Laby , co bijemy, co polecamy, a co na pewno NIE !

Prosekto tak samo u nas glutation normalnie dostepny, oczywiscie nasz nie jakis kupowany na allegro ratownik medyczny co prowadzi z lekarzami klinike normalnie wlewy robia na bierząco, tylko solcoseryl brak bo producent nie robi na razie

Zwierzokoks Awatar fosa
    wlewy nie działaja, ale reklama na to tak

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Prosekto tak samo u nas glutation normalnie dostepny, oczywiscie nasz nie jakis kupowany na allegro ratownik medyczny co prowadzi z lekarzami klinike normalnie wlewy robia na bierząco, tylko solcoseryl brak bo producent nie robi na razie
    Ta unas dostępny a w Włoszech od października posucha.. Ale w Polszy jest tego i taniej niż Włosi mają.

Zależy gdzie we Włoszech, bo brata teściowa regularnie zaopatruje

Cytat Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
    Mam podopiecznego w Mediolanie jest fizjoterapeuta i brak teraz zresztą przeprowadza się bo w klinice budzik robi. Babcia z kolei jako pielęgniarka dorabia z 60 km od Rzymu dziś obleciala 10 aptek i brak.

Babcie po Tada ganiasz

Teście pod Neapolem gdzieś tam, także wszystko zależne od regionu.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    co to znaczy nasz? solcoseryl reglamentowany teraz jak pregnyl i tussipect itd gowno sie robi z aptecnzym towarem
    Konsultacje dietetyczne i suplementacyjne, układanie cykli dopingowych ----> PRIV

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    co to znaczy nasz? solcoseryl reglamentowany teraz jak pregnyl i tussipect itd gowno sie robi z aptecnzym towarem
    Problem jest z tussi? Kończą mi się zapasy i liczyłem że ktoś będzie miał :/

Cytat Zamieszczone przez fosa Zobacz posta
    wlewy nie działaja, ale reklama na to tak
    Bzdury piszesz ale jak amsz jakies badania to poczytam i dodam ze jedynie sluszne sa wlewy nawet z witamin itd bo to najelpsza droga podania tak jak w szpitalu ,a wiec dociera szybko, nie obciażając zołądka itd itp)

To tak jak z wieloma środkmia, ktos pisze ze brak bo sam nie dostał czy ktos kto jemu załątwia nie ma jak ogarnąc i nagle brak....juz to nie raz słyszałem a pozniej sam wyciagałem towar z aptek -oczywiscie mowa o krajach typu Bułgaria itp...

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    Prosekto nasz ze u nas dostęp maja lekarze/pracownicy karetek itd...a nie że kupuja na nece itp o to mi chodzilo a wiec zle napsiałem
    Natomiast z hcg dziwna sprawa bo koles z apteki cały czas ma na bieżąco , predzej teraz problem dla aptekarza z tramalem np czy clomzepan ale juz u lekarza nadal tramal pod dostatkiem a wiec czy az tak gowno sie robi ?
    Hgh apteczne tak samo lekarz mowi ze na lacje mi wyciagnie a wiec kłamie ? robi w piwnicy podjebki ? mysle ze nie...tylko ze cena tez nie mała a na sfd nadal sie czyta jak to hgh nie dostepne chyba żeś karzeł

3 posty wyżej widać, jak to jest nawet na przykładzie samej Polski.

A co do wlewów Ziki to niekoniecznie jest tak, jak piszesz. Jeśli organizm zawodzi, np. metylacja to podanie form szpitalnych często nie daje dużego efektu, są to po prostu witaminy wymagające obróbki, a jak obróbka szwankuje to niestety..

W Poznaniu się przekręciła jakaś kobieta, która dostała w kabel DMSO... Cudaki.

3 posty wyżej widać, jak to jest nawet na przykładzie samej Polski.

A co do wlewów Ziki to niekoniecznie jest tak, jak piszesz. Jeśli organizm zawodzi, np. metylacja to podanie form szpitalnych często nie daje dużego efektu, są to po prostu witaminy wymagające obróbki, a jak obróbka szwankuje to niestety..

W Poznaniu się przekręciła jakaś kobieta, która dostała w kabel DMSO... Cudaki.
    Spoko a Ty Kriss co uważasz o wlewach z glutationu z wit C ? chyba dobra sprawa na mostku
    Dodam tak poza tematem ze ost jak leciałem winko inj 100mg e2d, na koniec dalem tydzien 100mg ed ale cisnienie jebło...do tego pt/sb/nd chlanie i tak 8 tygodni a dzieki udca watroba w normie a wiec polecam udca, normalnie rodzinny przepisuje a wiec luz

Jaszczomp BF
    Kriss o tym pisał wyżej ;-)

Uprawnienia umieszczania postów