Strona 32 z 55 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 466 do 480 z 812

Wątek: Laby , co bijemy, co polecamy, a co na pewno NIE !

Wiadomo że sq > reszta na tym forum, bo na każdym znajduje się jakieś kółko wzajemnej adoracji ludzi cmokających się w pompki i mających z tego jakieś wpływy (na sfd/kfd jest więcej takich grupek, bo to większe fora) Od siebie jeszcze dodam, że trochę mnie dziwi, że na sq nie robię lepszej formy, niż na nexie/medicalu/fusionie etc. skoro tak grubo ten lab jest sypany i biorę te same etykietowe dawki, mam taką samę michę, w badaniach hormonów wychodzi względnie to samo, etc.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    @ grieg
    rozumiem Cie, napisales szczerze co myslisz i szanuje to, ciagle majac nadzieje, ze moje posty merytorycznie wypadaja lepiej niz posty z sfd
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 14-01-19 o 12:46
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

a ja z cypka squibb jestem bardzo zadowolony, działa tak jak piszą w książkach i nic nie boli.Stare powiedzenie mówi iż "lepiej wydać na piekarza niż na lekarza" na jedzeniu i zdrowiu nie oszczędzam.

Poczciwy dzik Awatar Mazee171
    Cytat Zamieszczone przez wojtqq Zobacz posta
    Wiadomo że sq > reszta na tym forum, bo na każdym znajduje się jakieś kółko wzajemnej adoracji ludzi cmokających się w pompki i mających z tego jakieś wpływy (na sfd/kfd jest więcej takich grupek, bo to większe fora) Od siebie jeszcze dodam, że trochę mnie dziwi, że na sq nie robię lepszej formy, niż na nexie/medicalu/fusionie etc. skoro tak grubo ten lab jest sypany i biorę te same etykietowe dawki, mam taką samę michę, w badaniach hormonów wychodzi względnie to samo, etc.
    W takim razie wnioskuję, że za słabo trneuejsz, a towar możesz zmniejszyć do testa i będzie ta sama forma bo reszta się marnuje
    Każdy kto robie konkret formę to po porostu zapierdala dużo dużo mocniej niż reszta, której się wydaje że trenuje zacnie.
    Sam byłem w tym położeniu

Ja za to wnioskuję, że starając się bronić labu, który tak nachalnie pimpujesz, nieudolnie zrobiłeś nadinterpretacje mojej wypowiedzi

Poczciwy dzik Awatar Mazee171
    Cytat Zamieszczone przez wojtqq Zobacz posta
    Ja za to wnioskuję, że starając się bronić labu, który tak nachalnie pimpujesz, nieudolnie zrobiłeś nadinterpretacje mojej wypowiedzi
    Hmm w sumie można tak na to spojrzeć. Po 1wsze post chciałem napisać w wydźwięku humorystycznym - ale chyba coś mi nie wyszło . W gwoli ścisłości chodziło mi ogólnie o podejscie, nie rozdrabniając się na laby, a że było w odpowiedzi gdzie poruszałes konkretne laby to druga kwestia. Ja osobiście nie potrafiłem odczuć różnicy między apteka omki, w shree po jedym i drugim mialem lekkie bóle, wyniki podobne.
    Puenta miałabyc skupiona na naszym podejściu do wszystkiego innego, a dopiero wtedy towar robi różnicę
    Ostatnio edytowane przez Mazee171 ; 14-01-19 o 18:44

Hej,
    Czy ktoś z Was slyszal o virtutis pharma? Jak ich hcg?
    Pzdr

bilem jakis czas temu - szczypie przy iniekcji i wysyfia jak po kazdym hcg

No to testuje, bo z pregnylem slabo ostatnio :/

Cytat Zamieszczone przez karashishi Zobacz posta
    No to testuje, bo z pregnylem slabo ostatnio :/
    pregnyl mal gdzi ejest a jak jst to cena w hurtowni wysooookaaaaa
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Ost chyba z apteki miałem po 60-70zl ale nic nie mówili żeby lipa z dostępem

Nie miałem problemu na mazurach, mało koksów widocznie. Cena cały czas 45-50 zł.

Pregnyl kupował na recke w grudniu i opakowanie za 44 zł z groszem było. (wlkp)
    Ostatnio edytowane przez emdzej88 ; 24-01-19 o 09:59

Cytat Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
    Nie miałem problemu na mazurach, mało koksów widocznie. Cena cały czas 45-50 zł.
    Cytat Zamieszczone przez emdzej88 Zobacz posta
    Pregnyl kupował na recke w grudniu i opakowanie za 44 zł z groszem było. (wlkp)
    albo stare zapasy albo kwestia miasta bo tutaj juz kilka miesiecy temu po 66zl bylo w aptece z recka a teraz znow w gore i malo gdzie jest

Również około 42zł w wlkp. w grudniu. Zapas świeży, bo wcześniej nie było i brałem ovitrelle.

Uprawnienia umieszczania postów