Strona 72 z 72 PierwszyPierwszy ... 2262707172
Pokaż wyniki od 1 066 do 1 071 z 1071

Wątek: Laby , co bijemy, co polecamy, a co na pewno NIE !

Myślisz się
    Surowiec,stężenia ,sposób przygotowania itd

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez sly Zobacz posta
    Dziwna teoria. Jak coś jest dobre, to po co płacić więcej za inne- po to aby producent miał na flachę?
    Wg tego co piszesz, to każdy kupujący np. Exportmeda oszczędza tak samo- bo przecież tańszy od Squibba pomimo że z jednej piwnicy.
    Idąc dalej- cokolwiek byś nie kupił z underów- oszczędzasz na czymś co wbijasz w mięsień -przecież można też kupić testo w aptece.
    Czyli nie ma znaczenia czy flaszka to starogardzka czy Finlandia? Jak wolisz, Twoja racja, mój spokój.

Porównanie z dupy, wódkę to mogę porównać z apteką a nie piwnicznym wyrobem.
    Under to under- rozumiem, że twoje mięśnie czują różnicę między dwoma dobrymi labami.

Ja nie bardzo rozumiem skąd dziwne porównania. Są tańsze laby i droższe. Bywa że sam producent ma kilka pod sobą i ma je zróżnicowane cenowo. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to baran. Jeden oszukuje bardziej, drugi mniej. Jeden oszukuje od początku, drugi po jakimś czasie. Przerobiłem wiele underów nie tylko z polski i prędzej czy później większośc z czymś wali w chuja, albo po prostu jakaś duża partia im nie wyjdzie.

Często też chińczyk od surowca pusci wyjebe a wiadomo, ze inwestycja się nie może zmarnować

Robiłem porządki i zalega mi

-2 opakowania po60kap-10mg phera mass Exportmed tzw prohirmon Dmt
    -1 opakowanie superdrol Androchem 50 tab po 10mg - stara pewna partia

Uprawnienia umieszczania postów