Strona 28 z 41 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 420 z 608

Wątek: Laby , co bijemy, co polecamy, a co na pewno NIE !

Exportmed ktoś coś wie jakość itd na PW

Jaszczomp BF
    Przecież poprzednia strona o tym jest i nawet jeden temat specjalnie założony z testem.

Cytat Zamieszczone przez paulsenior Zobacz posta
    I u mnie ba cypio mocno syfi plecy.
    Chociaż ja to poczatkujacy amator jestem.
    Zamowilem atd, gw i t3.
    Myslem czy sprobowac innego producenta.
    Tiromel zaczac od 12.5 i tak co 4 dni zwiekszac czy od razu na 25 wejsc a za tydzien na 50?
    Dziekuje za rzeczowe odpowiedzi.
    Ja bym zaczął od 12,5 i zwiększał. Pod kątem substancji nie ma to znaczenia ale może się okazać że masz jakąś alergie itp na choćby wypełniacze.

Ps to można jeszcze kupić legit ATD? Wydawało mi się że sam wałki latają. Rozumiem że tego cypka ciągniesz cały czas, do t3 to z 500mg/ew potrzebujesz.
    Ostatnio edytowane przez log ; 10-01-19 o 08:38

Cytat Zamieszczone przez nasser06 Zobacz posta
    B.dobra jakoś za tą kasę - szamali u mnie h-drola, madola, sustę, metę i wszystko śmigało

Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Ja bym zaczął od 12,5 i zwiększał. Pod kątem substancji nie ma to znaczenia ale może się okazać że masz jakąś alergie itp na choćby wypełniacze.

Ps to można jeszcze kupić legit ATD? Wydawało mi się że sam wałki latają. Rozumiem że tego cypka ciągniesz cały czas, do t3 to z 500mg/ew potrzebujesz.
    Atd hadesa. Naiwnie wierzę, ze siedzi tam atd. Jak dojdzie i stestuje, moge napisać czy warto.
    Tak cypek od około roku.
    Styknie co 4 dni zwiekszac t3?

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez nasser06 Zobacz posta
    suste wbilem flakon i dzilala jak susta, wyniki testa wysokie - wyzsze niz na cypku na na takiej samej dawce oraz wiecej wody podskornej niz na cypku, a libido wyzsze niz na enanie
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 10-01-19 o 12:31
    Konsultacje dietetyczne i suplementacyjne, układanie cykli dopingowych ----> PRIV

Kiedyś wspominałem, że przerzuca się z bolda PB na Alchemie pro (rzut z chologramem i zdrapka) odstawilem AI i po dwóch tygodniach zadałem estro, trzyma w ryzach w przeciwieństwie do PB. Waskularyzacja na ac też na plus.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez emdzej88 Zobacz posta
    Kiedyś wspominałem, że przerzuca się z bolda PB na Alchemie pro (rzut z chologramem i zdrapka) odstawilem AI i po dwóch tygodniach zadałem estro, trzyma w ryzach w przeciwieństwie do PB. Waskularyzacja na ac też na plus.
    Potwierdza To moje odczucia tyle że organoleptyczne bez badań

Cytat Zamieszczone przez emdzej88 Zobacz posta
    bo z pb tylko testy smigaja z tego co wiem. tam nawet deca i bold jebany jest. na czyms zarabiac musza. widac ze w alchemil jest bold, ciekwe ile bo jak badalismy to juz np 15mg trenu ace czystego podawanego co 2 dni podbijalo prolke i falszowalo estro, w starym cyberze kozaku co kazdy sie jaral w acecie bylo 30mg trenu zamiast deklarowanych 100 i juz klepal. porobie badania i dobre rozeznanie i bede tez wiedzial jaka dawka bolda juz trzyma estro
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 10-01-19 o 14:30
    Konsultacje dietetyczne i suplementacyjne, układanie cykli dopingowych ----> PRIV

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    suste wbilem flakon i dzilala jak susta, wyniki testa wysokie - wyzsze niz na cypku na na takiej samej dawce oraz wiecej wody podskornej niz na cypku, a libido wyzsze niz na enanie
    Susta dobra poszly z 4 flaszki i wszystko cacy, dawka 750mg ew

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    bo z pb tylko testy smigaja z tego co wiem. tam nawet deca i bold jebany jest. na czyms zarabiac musza. widac ze w alchemil jest bold, ciekwe ile bo jak badalismy to juz np 15mg trenu ace czystego podawanego co 2 dni podbijalo prolke i falszowalo estro, w starym cyberze kozaku co kazdy sie jaral w acecie bylo 30mg trenu zamiast deklarowanych 100 i juz klepal. porobie badania i dobre rozeznanie i bede tez wiedzial jaka dawka bolda juz trzyma estro
    Super jakby były takie badania co do bolda bo wieksza dawka bolda u mnie odpada bo takie drętwienie konczyn mam ze co chwila sie budze w nocy ;/

Deka pb wbijałem pare miesiecy temu -dawka 750mg ew i tak średnio, działac działa ale chyba wcześniej lepiej czułem dekie innych firm na tej dawce

Cytat Zamieszczone przez paulsenior Zobacz posta
    Atd hadesa. Naiwnie wierzę, ze siedzi tam atd. Jak dojdzie i stestuje, moge napisać czy warto.
    Tak cypek od około roku.
    Styknie co 4 dni zwiekszac t3?
    Tak.

Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    Jaki cyp pakowany w solo ampy po 1ml?
    Alpha Pharma

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Super jakby były takie badania co do bolda bo wieksza dawka bolda u mnie odpada bo takie drętwienie konczyn mam ze co chwila sie budze w nocy ;/

Deka pb wbijałem pare miesiecy temu -dawka 750mg ew i tak średnio, działac działa ale chyba wcześniej lepiej czułem dekie innych firm na tej dawce
    chuj a nie deca ziom, wbijalem dece apteczna 3 rodzaje w tym Polaka w pojebanej cenie wiec wiem co to deca. nigdy nie przekroczylem dawki 250mg co 5 dni bo juz na takiej czulem sidy

co prawda i na szczescie nie kazy musi miec takie same odczucia, ale na dece jest charakterystyczny koksiarki wyglad - wypelnione miesnie - mocna sylwetka. przy 750/tydzien nie da sie tego nie zauwazyc
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 10-01-19 o 18:02

Sztywny Pal Azji
    ciekawe rzeczy piszecie. mam na probe po 2 flaszki deki trenu e i mastera e z pb i mam zamiar na tym przeleciec caly tegoroczny sezon + t400 ze starego cybera. to widze ze bede zadowolony

co moze siedziec w tych srodkach?wlasciwe substancje zanizone czy raczej jakis test enan?

odechciewa sie zabawy... wszedzie tylko waly. czas zostac na solo tesciu chyba albo rzucic ten sport w diably.

Uprawnienia umieszczania postów