Strona 59 z 60 PierwszyPierwszy ... 94957585960 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 885 z 896

Wątek: Laby , co bijemy, co polecamy, a co na pewno NIE !

Żagiel
    Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    A gdzie pisalem ze polecam. Zjadlem paczke kuwejta i dokonczylem starym jakims malayem dzialania odczuwalne identyczne jakbym nie zmienial srodka. Stad tez napisalem ze porownywalny
    Źle zareagowałem.. wybacz.
    Kłanie się czytanie ze zrozumieniem oraz uczulenie przez doświadczenia i świadomość.

Rozumiem, że istnieją i działają (z powodzeniem) firmy które rzucają puste flakony, spoko, co kto lubi, ale dosypki to już wgl. Kures.... kasa, kasą, ale żeby jeszcze przy tym była zachowana odrobina ludzkości.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez Sylwek Zobacz posta
    Tak, niemiecki clen 0,02, nie?
    Znajomy zawodnik siedzi tylko na takich.

Ps.
    Z tym malayem... jeszcze lepiej ������
    Wiadomo co konkretnie w tym siedzialo?
    Tak tak ten
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

https://www.boom-check.com/index.php...roller=product

Ktoś zamawiał z tej firmy ? Na kfd dobre opinie natomiast na sfd słabe
    Maja dhb stad moje zainteresowanie firma

HGH LANOTROPIN ? piszą na necie ze pewne z badaniami a ja pierwszy raz słyszę o firmie...ktoś zna ?

Sztywny Pal Azji
    Próbował ktoś bolda Squiba?
    RIP mnie pozamiatał, redukcja życia.

Ja, polecam

Sztywny Pal Azji
    Poczułeś coś pod względem wydolności?

Cytat Zamieszczone przez pater007 Zobacz posta
    Poczułeś coś pod względem wydolności?
    Jak chcesz po wydolność to 250-300 Na tydzień. W połączeniu z npp super robi robotę wydolnościowe tez
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 14-01-20 o 16:42
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Ktoś coś o firmach co podalem ??

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Ktoś coś o firmach co podalem ??
    ziki ja w chinczyka nie wierze hgh, moze ze 3 razy w zyciu widzialem takiego ze mozna wierzyc ze tam cos bylo hgh. a w badania z janosika to serio... w elfy bardziej wierze bo przynajmniej po DMT widzialm na wlasne oczy
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 15-01-20 o 14:06

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    ziki ja w chinczyka nie wierze hgh, moze ze 3 razy w zyciu widzialem takiego ze mozna wierzyc ze tam cos bylo hgh. a w badania z janosika to serio... w elfy bardziej wierze bo przynajmniej po DMT widzialm na wlasne oczy
    Minikox zamieszczal badania hgh to w tych underach jak pamietam roznych wychodzilo polowa deklarowanej ilości, ale czy to prawda...

Sam jak bralem squiba 3 jednostki to np paznokcie mi rosly bardzo szybko,jak również ich twardośc masakra...przeszedłem na androchem i minal ten efekt a w sumie to jakis tam wyznaczniki hormonu raczej byl

ja na hormonie siedze juz kilka lat, wystrzegam sie chinoli czyli praktycznie wszytskich underow i mam idealna krzywa insulinowa i cukier. na chinczyku z 5-6 lat tamu po krotkim cylu mialem rozjechany cukier...
    po imerialu forme rozmywalo itp wiec nie jest tak latwo o hgh dobre jak tam pokazuja w necie

Żagiel
    Ziko.... tu masz konkretną odpowiedź.
    Sprawdź to GH które było hejtowane najbardziej. :P 4-5h po wbiciu zbadaj poziom gh.

ja na hormonie siedze juz kilka lat, wystrzegam sie chinoli czyli praktycznie wszytskich underow i mam idealna krzywa insulinowa i cukier. na chinczyku z 5-6 lat tamu po krotkim cylu mialem rozjechany cukier...
    po imerialu forme rozmywalo itp wiec nie jest tak latwo o hgh dobre jak tam pokazuja w necie
    Prosekto jaka dawka leci te lata hormonu?

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Prosekto jaka dawka leci te lata hormonu?
    1-3jm usredniajac. w szczycie 5-6, nigdy wiecej nie wzialem

Uprawnienia umieszczania postów