Strona 68 z 73 PierwszyPierwszy ... 18586667686970 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 006 do 1 020 z 1093

Wątek: Laby , co bijemy, co polecamy, a co na pewno NIE !

Cytat Zamieszczone przez paulsenior Zobacz posta

Pierwszy kontakt z hcg sq
    oraz nowy olej cypio od exp, napiszę swoje amatorskie odczucia gdy się wkręcą te smakołyki.
    Po czasie stwierdzam, że ten nowy cyp działa jak ma działać, a to hcg z sq, miałem tylko dwie paki, natomiast ilość spermy, samopoczucie i libido zdecydowanie w górę.

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    dokladnie tak, poza tym przy obecnosci hcg i provironu znacznie poprawiaja sie parametry spermy, oraz przyspiesza odbudowa jader. niestety przy testosteronie i innych saa te dwa aspekty w koncu doprowadzamy do złego stanu. roznie ludzie robia, ale moja opinia o mostkach na testosteronie jest bardzo zła i mam o poparte wieloma badaniami, rowniez robionymi na sobie i artykulami medycznymi
    Panowie podzielcie sie wiedza. Zrobiłbym sobie mostek na samym hcg. Chciałbym taki z 2-3 mesiace.
    Jakby miało to wygladac? 2500j x 2(5k) e3d, 1666j e2d do konca ? Dzięki

Panowie a jak oceniacie Boom Labs? Jak obecnie z jakością?

Po ich dht inj u mnie dupe urywało kurewsko
    Mam jeszcze z poltora flaszki jakby ktos chcial po taniosci

Generalnie myślę o pierwszym cyklu na ich środkach.

Sztywny Pal Azji
    Wróciłem do RIPa SQ po mostku na samym cypio.
    Teraz leci 0,8ml e2d i forma wraca momentalnie.
    Siła, wyżyłowanie, regeneracja na duży +.
    Zdecydowanie najlepszy mix środków jaki biłem.

Androchem HMG kupa....mialem z 5 fiolek po 150 jednostek ,dwalem 3 razy w tyg po 75 i nic nie czulem, dalem teraz HMG apteke i jest roznica....czytaj libido wraca

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Androchem HMG kupa....mialem z 5 fiolek po 150 jednostek ,dwalem 3 razy w tyg po 75 i nic nie czulem, dalem teraz HMG apteke i jest roznica....czytaj libido wraca
    Ogólnie to nie Czaje skąd ten boom na androchem. Kolega bral antka z andro i ulany jak swinia zmienil firme i od razu go wycielo a jedno i drugie niby antek....
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 04-10-20 o 15:02
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

ale to jest cały czas ten sam Androchem czy ktoś się podszywa? Wydaje mi się, ze kiedyś graficznie inaczej wyglądał niż teraz ale może coś zmienili.

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    Ogólnie to nie Czaje skąd ten boom na androchem. Kolega bral antka z andro i ulany jak swinia zmienil firme i od razu go wycielo a jedno i drugie niby antek....
    Kiedyś był dobry, później miałem ich turę i brałem po 80mg ed i nic to mi na sfd pisali ze to kosmetyk dlatego słabe efekty
    Teraz hmg to samo lipa , żeby squib miał hmg to bym brał w ciemno patrząc na squiba hcg czy proviron

Ma ktoś aktualny cennik Squiba?

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Kiedyś był dobry, później miałem ich turę i brałem po 80mg ed i nic to mi na sfd pisali ze to kosmetyk dlatego słabe efekty
    Teraz hmg to samo lipa , żeby squib miał hmg to bym brał w ciemno patrząc na squiba hcg czy proviron
    No kosmetyk, pewnie dlatego caly blok wschodni zdobywał na nim medale olimpijskie w 80tych latach....

Swoją drogą marek c. Kiedys opowiadał ze jeszcze pamięta jak na syrence chyba czy którejś z tych starych silowni była apteczne tura z NRD
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 05-10-20 o 13:21
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Prosekto wiem bo miałem kiedy turę axio labs ...i 30mg tury ed miło wspominam

Sezonowiec Awatar inspect
    Sprawa generalnie przesądzona, bo już do mnie leci Epi z export ale ktoś jakieś wrażenia ma o oralach z export??

Metanabol 25mg w tabletce moc.
    Susta również.

Ktoś tam brał Masteron, prop, wino - OK.

Uprawnienia umieszczania postów