Strona 1 z 54 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 812

Wątek: Laby , co bijemy, co polecamy, a co na pewno NIE !

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Sezonowiec Awatar inspect

Laby , co bijemy, co polecamy, a co na pewno NIE !

W związku z zawiązaniem się ciekawej rozmowy w temacie z szybkim pytaniem, dotyczącym tego co za wspaniałości pakujemy w siebie zakładam temat o labach.
    Piszemy co pakujemy w siebie, odczucia, badania, plotki z lokalnej piwnicy nabyte podczas gotowania zaniżonego propka i ubijania wina do tabletek z napisem oxa

Z racji tego, że żaden ze mnie kark i lecę tylko na kosmetycznych dawkach cypka to sam za wiele nie powiem. W chwili obecnej kończę Androchem i dzięki uprzejmości userów z BF przesiadam się na Squibb ,żeby w ogóle mieć jaki kolwiek pogląd na jakość labów .

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Próbowałem Genamed Pharma, ale nie było takiej mocy - teraz leci Squibb 100mg prop e2d, czuć moc niedługo przesiadam sie na cypio.
    Genamed ma ponoć zaniżone stężenia.
    Ostatnio edytowane przez OlekL ; 30-04-18 o 06:39

Genamed musi miec zanizone stezenie bo ceny w hurcie sa tak male ze nie mozliwe zeby bylo deklarowane stezenie i jeszcze zarobek na tym, plus ze genamed dziala- nie spotkalem sie zeby ktos narzekal ze nie dziala czy powoduje stany zapalne, ale trzeba nastawic sie ze stezenie bedzie nizsze

squibb... złego słowa nie jestem w stanie powiedzieć o tym labie
    wcześniej głownie leciał apex i jak dla mnie też był pewniak, ale teraz to nawet nie wiem czy jeszcze te środki są w obiegu, dawno się nie spotkałem :P
    jak ktoś ma dostęp do squibba to imo nie ma co kombinować i szukać jakiejś alternatywy
    chyba, że chcecie oszczędzić parę złotych... trzeba jednak pamiętać, że jak to mówią - chytry dwa razy traci i jeśli chodzi o SAA to chyba bardzo trafne powiedzenie
    Ostatnio edytowane przez Volcanodon ; 30-04-18 o 07:27

Squibb- wiadomo klasa, osobiście bije długiego mastera i siedzi co ma siedzieć w dobrym stężeniu, bo 300 mg tyg czuć wyraźnie. Jeżeli chodzi o resztę środków, opinia wśród znajomych taka jak i na forum, czyli wszystko w jak najlepszym porządku. Można śmiało inwestować.

Jak ktoś ma dojście do Nordic Pharmacy to też z czystym sercem polecam, od dłuższego czasu jestem na ich cypionacie i jest jak być powinno. Na badaniach wychodzi bdb, jak ktoś jest wrażliwy na różne estry testa to też łatwo wyczuje że w flakonie jest właśnie cypek. Boldek Nordica dopiero się wkręca, więc mogę napisać tylko, że nie zbija estro i zaczyna się wilczy głód.
    U mnie sporo osób testuje teraz środki Nordica i nie ma żadnych negatywnych opinii.
    Pakują to teraz w falkony 5x 2 ml (w praktyce zawsze wychodzi mi 2,2 ml), wykonanie ładne, iniekcje całkowicie bezbolesne.

Kiedyś cykle opierałem na Nexium i poza pojedynczymi przypadkami, że w falkonach siedziało co innego (długi master w zeszłym roku), to generalnie na tle innych labów Nexium wypada ok. Choć coraz więcej osób narzeka, ale wiadomo jak to jest z opiniami w internecie...

Sztywny Pal Azji Awatar Repro
    Obecnie Exportmed Cypio działa bardzo dobrze, wcześniej susta squib tez wszystko Ok
    its not my fault that you're small

Ja biję antypimpowanego nexa i jestem zadowolony Wcześniej trochę stuffu z medicala było i też super działanie, ale nexium pod względem jakość/cena bezkonkurencyjny jak dla mnie. Była grana deka/susta/enan/cypio/bold/master e, z orali tura.

Cytat Zamieszczone przez wojtqq Zobacz posta
    Ja biję antypimpowanego nexa i jestem zadowolony Wcześniej trochę stuffu z medicala było i też super działanie, ale nexium pod względem jakość/cena bezkonkurencyjny jak dla mnie. Była grana deka/susta/enan/cypio/bold/master e, z orali tura.
    Pewnie masz jakieś stare partie. Do tych nowych to już dill nawet nie dawał hologramów. Dał mi ich cała taśmę i powiedział, że jak mi się chce, to żebym sobie poprzyklejał

Ogólnie mastera od nich brałem w tamtym roku i chujnia.

Ze squibba poszło trochę towaru (osobiście albo ziomki) i wszystko klasa - mixy testo, prop, master E, tren A, tren E, npp, meta, oxa, wino inj i tab, tura, halo, teść suspension, bold, deka. Generalnie jak ktoś ze znajomych próbuje to już zostaje przy sq. Ostatnio poszło 20mg ermalone przed tajem i rewelacja środek.
    Z tańszych labów kiedyś nexium był ok.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez wojtqq Zobacz posta

Cytat Zamieszczone przez RJJ Zobacz posta
    Ze squibba poszło trochę towaru (osobiście albo ziomki) i wszystko klasa - mixy testo, prop, master E, tren A, tren E, npp, meta, oxa, wino inj i tab, tura, halo, teść suspension, bold, deka. Generalnie jak ktoś ze znajomych próbuje to już zostaje przy sq. Ostatnio poszło 20mg ermalone przed tajem i rewelacja środek.
    bo nex kiedys dzialal, wiec jak traficie starszy wypust to poklepie nie idealnie jak ma ale poklepie, teraz szkoda slow z ostatniego spustu nawet prop nie dziala

Cytat Zamieszczone przez Repro Zobacz posta
    Obecnie Exportmed Cypio działa bardzo dobrze, wcześniej susta squib tez wszystko Ok
    exportmed malo dostepny lab, ale za takie pieniadze jak chodzi to zdaje sie byc dobra alternatywa. nie znam nikogo zeby narzekal nawet na drozsze srodki
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

12. Wybierz suplementy dla siebie

Zwierzokoks Awatar fosa
    Cytat Zamieszczone przez RJJ Zobacz posta
    ja od dawna na sq i tez jestem mega zadowolony. mialem okazje testowac suste9, cyp, oxe, test na wodzie, antka inj, tren, bold, npp, deke
    kilka znajomych osob co brało napierw narzekali ze "drogo" (wtf?) ale po kilku szotach zdanie zmianiali.

jak nie miałem dojscia do sq to kiedys tez leciałem a nexium i na dose
    zle wspominam tren a z dose bo kuracja po nim skonczyła sie kuracja na izoteku

Sezonowiec Awatar inspect
    A taki lab jak Keifei, koszta nie najmniejsze spotykany nie często, kwestia tylko czy te pieniądze będą dobrze zainwestowane. Mają w ofercie HCG , pakowane 3 x 5000. Ktoś coś ??

Widzisz. A jak u mnie caly plater z dose szedł to każdy zadowolony mlaskał, wiadomo większość na starcie podrasuje produkt. Biznes.

Dose mialo dobre rodukty, nie wiem jak pozniej bylo ...chociaz z 2 lata temu jak dalem ich tren E ti]o juz byla slabizna

I chyba dose jako jeden z underow mil testa ISO, sam nie zdarzylem przetestowac ale wiem ze mieli w ofercie

Czytam to po prostu śmiech mnie ogarnia, co jakiś czas pimp na nową firmę parę lat temu, alpha teraz squib, na czym lepsza przycinka albo środki za free to pimp po całości.

Tematy tego typu w ogóle nie mają sensu.

A w tematach i tak nic ciekawego się nie idzie dowiedzieć tylko ciągle te same schematy.

Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów