Strona 58 z 68 PierwszyPierwszy ... 8485657585960 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 856 do 870 z 1009

Wątek: Laby , co bijemy, co polecamy, a co na pewno NIE !

Dobre to opinie zbiera? Muszę i tak szukać dojścia bo u mnie tego nie ma

Jak z tym t3 od virtutis pharma? Działa, brał ktoś? Kojarzę że kiedyś miałem od nich hcg i działało.

jaki clen teraz dobry ?? mam w zapasie z alphy ale namawiany jestem na clen z la pharmy. Dobre to ? lub co innego teraz na topie

Kuwait wymiata malay porownywalny

kuweita w ogole wszystko dziala bardzo dobrze. Kuweit, gaia, nanda. Dobra półka.

Żagiel
    Cytat Zamieszczone przez kenioosd Zobacz posta
    kuweita w ogole wszystko dziala bardzo dobrze. Kuweit, gaia, nanda. Dobra półka.
    Bazuje na virtutis, przemawia do mnie jakość. Ludzie nie znają i nie pimpują bo wychodzi sporo drożej niż "domowe" firmy.

Żagiel
    Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    Kuwait wymiata malay porownywalny
    Przecież malay był podsypany
    ... naprawdę polecasz komuś taką niewiadomą?
    Masz sumienie? 10mg mety więcej to nie to samo co clen ze ścierwem czy zawyżona dawka... szanujmy się.
    Jak nie robisz formy z dokładnie policzonymi kaloriami, to odpuść sobie te cleny.
    Clen pomaga spalić dobowo (okres półtrwania 36h) trochę więcej kcal, ale to odgrywa rolę dopiero gdy faktycznie dbamy o całość i mamy wszystko na tip top.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Sylwek Zobacz posta
    Masz sumienie? 10mg mety więcej to nie to samo co clen ze ścierwem czy zawyżona dawka... szanujmy się.
    Jak nie robisz formy z dokładnie policzonymi kaloriami, to odpuść sobie te cleny.
    Clen pomaga spalić dobowo (okres półtrwania 36h) trochę więcej kcal, ale to odgrywa rolę dopiero gdy faktycznie dbamy o całość i mamy wszystko na tip top.
    Może nie widziałeś ale odnośnie clenu odpisał "ludzie jedzą i narzekają" więc nie pogadasz.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    malay mial dopalacze w skladzie - tam w ogole clenu nie bylo
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 08-01-20 o 23:03
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez masa24 Zobacz posta
    jaki clen teraz dobry ?? mam w zapasie z alphy ale namawiany jestem na clen z la pharmy. Dobre to ? lub co innego teraz na topie
    la pharma w mire spoko byla, nexium bylo niezle, balcan tez dobry, ale osobiscie sciagalem na recepte spiropent 2ki w nowej szacie, ale na paragonie...... ojro i auf wiedersehen. wiec ceny tez jak w RFN
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Żagiel
    Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    la pharma w mire spoko byla, nexium bylo niezle, balcan tez dobry, ale osobiscie sciagalem na recepte spiropent 2ki w nowej szacie, ale na paragonie...... ojro i auf wiedersehen. wiec ceny tez jak w RFN
    Tak, niemiecki clen 0,02, nie?
    Znajomy zawodnik siedzi tylko na takich.

Ps.
    Z tym malayem... jeszcze lepiej
    Wiadomo co konkretnie w tym siedzialo?

Masz sumienie?
    A gdzie pisalem ze polecam. Zjadlem paczke kuwejta i dokonczylem starym jakims malayem dzialania odczuwalne identyczne jakbym nie zmienial srodka. Stad tez napisalem ze porownywalny
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 09-01-20 o 12:06

malay jak bralem to chodzilem napizgany jak na fecie, na studiach musiale odstawic na czas examinów bo rece latały tak ze pisac nie dałem rady sprawie, a szczajać w kiblu patryłem czy sie nie oblewam tak rece latały hehe masakra

Tak czytam Ziki co napisałeś i chyba dziś też brałeś

DB miało dobrego clena. Po Nexium mówili, że bolał łeb strasznie i powodował otępienie. Alpha x lat temu też miała dobre opinie.
    www.PanDietka.pl

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Cytat Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
    Tak czytam Ziki co napisałeś i chyba dziś też brałeś

DB miało dobrego clena. Po Nexium mówili, że bolał łeb strasznie i powodował otępienie. Alpha x lat temu też miała dobre opinie.
    Pisałem na telefonie ,a tam zawsze na szybko i z błędami :P

Uprawnienia umieszczania postów