Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Wątek: Jaka sieć komórkowa i internet?

też mam ten model. kolega zasugerował, abym ściągnął jakiś program do ustawiania pasm i wtedy można wymusić, aby wybierało nam jak "najwyższe" . podobno pomaga tam gdzie są problemy.
    u mnie akurat śmiga dobrze. play w lubelskim się poprawia, kilka lat temu był dramat, ale obecnie w miastach już jest dobrze.

Gwiezdna Gwardia
    Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Wcześniej mieliśmy B315, teraz mamy B525 , działa spoko, bardziej chyba ten BTS przeciążony z Play.
    Tak sobie pojeździłem z playem po Polsce i powiem tak, że Warszawce w paru miejscach zgon i padaka w telefonie (4G), mimo iż sygnał teoretycznie super (np. na 17 piętrze w centrum). Z kolei bardzo często na wioskach i np. nad morzem transfer petarda, hula jak reklamy obiecują. Wiele razy miałem też przejścia z PLAY gdzie wg mapki mają super pokrycie, a nawet EDGE kulało (na szczęście teraz to już rzadkość). O poligonach już pisałem, tam to można zapomnieć o czymkolwiek, byłem w miejscach gdzie nawet zasięgu nie było (Wędrzyn). Nie wierzę, że to nie było przykrywane elektronicznie (blokowane), bo zasięg był w jednym miejscu w jednostce, przy ścianie (można się było poczuć jak wtedy gdy GSM w Polsce raczkował). Po odjechaniu paru km, nagle 4G. Centralnie wyglądało na zakłócanie sieci, w sumie można sobie kupić taki sprzęt problemu nie ma. Fałszywe BTS też są znane od lat 90., a może i wcześniej.

Jaszczomp BF
    Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    też mam ten model. kolega zasugerował, abym ściągnął jakiś program do ustawiania pasm i wtedy można wymusić, aby wybierało nam jak "najwyższe" . podobno pomaga tam gdzie są problemy.
    u mnie akurat śmiga dobrze. play w lubelskim się poprawia, kilka lat temu był dramat, ale obecnie w miastach już jest dobrze.
    Tak ltewatch, wymuszałem pasmo na B315 aby nie przeskakiwał pomiędzy, ale to i tak chuja dawało w zasadzie, są dni że net faktycznie fajnie zapierdala, ale coraz częściej jest tak że sra się, pytałem o ten BTS i niby nie ma awarii działa prawidłowo, zabrałem router do chaty 2km dalej połączony z innym BTS (na dachu wieżowca po drugiej stronie ulicy) i sygnał taki sam, więc nie wiem, możliwe że po prostu w mojej miejścowości jest lipa bo np. brat mieszka 3km ode mnie tyle że w lekkiej dolinie i tam nawet kablówka nie dochodzi

Sztywny Pal Azji
    http://bezlimitunakarte.pl
    Gdzie dają więcej?
    Niecałe dwa lata temu przeszedłem do plusa na abonament.
    Wracam niebawem.
    "Trening picia uczy sikać bez rozpinania spodni." Bosski DM

Gwiezdna Gwardia
    Nie no spoko, tylko to ORANGE, a więc sieć w której wszystko jest możliwe. Najgorsze jest, iż znajomy miał tam abonament przez wiele lat (naście?) i co? Nic mu nie proponowali, 95% marketingu i ofert pchają do nowych klientów, starych mają gdzieś. A to strzał w kolano jak się patrzy.

Sztywny Pal Azji
    Abonament to szajs. Podpisujesz kontrakt na 2 lata, a nowe promocje są co miesiąc. Kiedyś miałem abonament w play i na koniec stwierdziłem, że nigdy więcej. Nie wiem dlaczego wszedłem w to ponownie.
    Zobacz- ładujesz za 100zł i dostajesz 50GB. Co miesiąc z tego wysyłasz SMS za 25zł i dostajesz no limit rozmowy i smsy + 15GB + 1,6GB w unii.
    Za 25zł masz 29GB (a po roku jeszcze więcej) + no limit. Do tego jeszcze nie piszą, ale dają bonusy np. na urodziny.
    Dwa lata temu wziąłem abonament w plus:
    50zł/ mc- no limit rozmowy i smsy i 10GB. Porażka
    W zeszłym roku chciałem wykupić pakiet Internetu za granicą- ceny pozwalają. (Chyba że się coś zmieniło).
    Jak zadzwonili i przedłużenie umowy, powiedziałem że i interesuje mnie Internet za granicą. Odpowiedź:
    Nie ma takiej opcji.
    To mój ostatni abonament.
    Ostatnio edytowane przez Jony8304 ; 14-04-18 o 05:53

Nalezy zrozumiec jedno. Jak ktos ma no limit i przedluza umowe to co mozna mu zaproponowac?

Telefon taniej? Nie ma takiej opcji bo nikt nikomu nie da nic z darmo. Sa sztywne ramy. Proste

Jony ma troche racji. Na karte obecnie lepiej sie oplaca
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 14-04-18 o 06:53

Cytat Zamieszczone przez Jony8304 Zobacz posta
    Abonament to szajs. Podpisujesz kontrakt na 2 lata, a nowe promocje są co miesiąc. Kiedyś miałem abonament w play i na koniec stwierdziłem, że nigdy więcej. Nie wiem dlaczego wszedłem w to ponownie.
    Zobacz- ładujesz za 100zł i dostajesz 50GB. Co miesiąc z tego wysyłasz SMS za 25zł i dostajesz no limit rozmowy i smsy + 15GB + 1,6GB w unii.
    Za 25zł masz 29GB (a po roku jeszcze więcej) + no limit. Do tego jeszcze nie piszą, ale dają bonusy np. na urodziny.
    Dwa lata temu wziąłem abonament w plus:
    50zł/ mc- no limit rozmowy i smsy i 10GB. Porażka
    W zeszłym roku chciałem wykupić pakiet Internetu za granicą- ceny pozwalają. (Chyba że się coś zmieniło).
    Jak zadzwonili i przedłużenie umowy, powiedziałem że i interesuje mnie Internet za granicą. Odpowiedź:
    Nie ma takiej opcji.
    To mój ostatni abonament.
    W Plusie mam od chyba tamtego roku 4.6 GB poza PL. W PL 10gb.
    Place 50zl + za tel 25.

Mały miś można można , kumpel przedluzal umowę to 4x gadał z plusem bodajże . Zaczęli od oferty gorszej niż w necie, potem zeszli do takiej samej. Po wytknięciu co lepiej będzie miał w innej sieci, skonczyli na telefonie z 259zl na 1zl. Ale abonamentu ten sam cenowo i no limit. Ale zawsze te 258zl w kieszeni. T
    Ostatnio edytowane przez tomczers17 ; 14-04-18 o 08:30

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez tomczers17 Zobacz posta
    W Plusie mam od chyba tamtego roku 4.6 GB poza PL. W PL 10gb.
    Place 50zl + za tel 25.

Mały miś można można , kumpel przedluzal umowę to 4x gadał z plusem bodajże . Zaczęli od oferty gorszej niż w necie, potem zeszli do takiej samej. Po wytknięciu co lepiej będzie miał w innej sieci, skonczyli na telefonie z 259zl na 1zl. Ale abonamentu ten sam cenowo i no limit. Ale zawsze te 258zl w kieszeni. T
    1. Czyli i tak się nie opyla.
    2. Czyli dzwonił do mnie niekompetentny dupek.

Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    Nalezy zrozumiec jedno. Jak ktos ma no limit i przedluza umowe to co mozna mu zaproponowac?

Telefon taniej? Nie ma takiej opcji bo nikt nikomu nie da nic z darmo. Sa sztywne ramy. Proste

Jony ma troche racji. Na karte obecnie lepiej sie oplaca
    Daja czesto telefon troche taniej o te pare stówek, dla mnie w tmobile zaproponowali Iphone 8 w danej cenie, wyslalem do nich oferte orange gdzie telefon wychodzil taniej i tmobile faktycznie mi obnizyl koszt telefonu
    Tak samo skladanie reklamiacji poki co szybko odpowiadaja i dobrze rozpatruja, nie to co w play ze wyjebane maja na Ciebie, przynajmniej kiedys tak bylo w play

Jaszczomp BF
    Powoli rozglądam się za netem do nowego mieszkania, ma ktoś rozeznanie :

-Vectra
    -UPC
    -Netia

?

Do tej pory mam Netie i jakiś większych awarii nie ma, ale jakoś mam mieszane uczucia, więc może jest coś lepszego.

Może być jakiś ciekawy pakiet Net+TV jak będzie to dobrze śmigało, ale w TV ostatni raz oglądałem premierę Na Wspólnej , więc te TV może być ,a nie musi.

Wiesz dobrze jakbys popytał na osiedlu znajomych bo zauważyłem ze czasami jest tak ze np vectra na jednym osiedlu jest chwalona a np inne osiedle juz chyba jakies łącza słabsze dali bo np ludzie narzekaja ze polaczenia im zrwya itd i tak juz słyszałem historie z róznymi operatorami

Uprawnienia umieszczania postów