Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 277

Wątek: Jebac siady, czyli trening dla dziadów

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Ja z kolei zakroki
    Po treningu ból kolan

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez Siła Zobacz posta
    Ja z kolei zakroki
    Po treningu ból kolan
    Za mocno z kopyta wychodzisz, a za mało z poślada.

Cytat Zamieszczone przez Radziollo Zobacz posta
    Maw, a co polecasz na częściowo zerwanego ACL'a ?
    Jak robię siady i dochodzę do powyżej setki to zaczyna odzywać się kolano. Później muszę na kilka dni odpuścić i za jakiś czas znowu mogę robić mały ciężar. Odkąd dowiedziałem się co mi jest z tym kolanem to przestałem robić siady, martwe i wykroki.

Do operacji to się nie kwalifikuje, bo kolano jest stabilne, tylko boli w środku jak je za bardzo obciążę. Poza tym niespecjalnie bym się do niej spieszył ;p

Na razie robię jakieś wyprosty/uginania na maszynie i delikatne wyciskanie na suwnicy, żeby nie być bocianem.
    Też już 30stka na karku i na sportowca to już za późno ;p Priorytetem jest sobie nie szkodzić.

Co ciekawe w piłkę gram na orlikach i nie czuję żadnych dolegliwości związanych z kolanem.
    W jakich zakresach powtórzeń ćwiczysz?
    Ostatnio edytowane przez Mawashi ; 12-04-18 o 07:19

1-3

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    1-3

Siła!

Sztywny Pal Azji
    Naciagnalem na jodze przywodziciel. Tragedii nie ma, ale odczuwam dyskomfort przy obciążeniu i przy rozciąganiu tej grupy mięśniowej nawet bez dodatkowych ciezarow. Czy jakieś leki moga przypieszyc naprawę, czy czekać i robić górę ciała?

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Za mocno z kopyta wychodzisz, a za mało z poślada.
    To samo podejrzenie, musze sobie jakiś ogranicznik przed piszczelem stawiać bo nie czuje tego kiedy za mocno ta szkita idzie w przód

Cytat Zamieszczone przez Siła Zobacz posta
    To samo podejrzenie, musze sobie jakiś ogranicznik przed piszczelem stawiać bo nie czuje tego kiedy za mocno ta szkita idzie w przód
    Spróbuj bez obciążenia, negatyw = przejmujesz obciążenie na kopyto, pozytyw = włączasz poślad żeby inicjować ruchu biodra w przód a nie tułowia w górę. Coś jak w przysiadach, kiedy za słabo pracuje się pośladem.

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Naciagnalem na jodze przywodziciel. Tragedii nie ma, ale odczuwam dyskomfort przy obciążeniu i przy rozciąganiu tej grupy mięśniowej nawet bez dodatkowych ciezarow. Czy jakieś leki moga przypieszyc naprawę, czy czekać i robić górę ciała?
    Dlaczego się naciągnęło? To jest klucz. Sprawdź piłkę przywodziciele w okolicy kolana (na przedziale mięśniowym) i zaraz się przekonasz czy jest tam problem. Ewentualnie roller w tym samym miejscu. Kłująco przeszywający ból w tym miejscu gwarantuje ograniczenie pracy przywodzicieli a jednocześnie pracy biodra = zwiększone ryzyko kontuzji.
    Ostatnio edytowane przez Mawashi ; 12-04-18 o 11:34

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
    Dlaczego się naciągnęło? To jest klucz. Sprawdź piłkę przywodziciele w okolicy kolana (na przedziale mięśniowym) i zaraz się przekonasz czy jest tam problem. Ewentualnie roller w tym samym miejscu. Kłująco przeszywający ból w tym miejscu gwarantuje ograniczenie pracy przywodzicieli a jednocześnie pracy biodra = zwiększone ryzyko kontuzji.
    Nic mnie w okolicy kolana nie boli. Źle wyszedłem albo za mocno wszedłem w Trikonasanę i mnie rwie jak robię coś podobnego np. przysiad boczny (bo to bardzo podobne rozciągnięcie nogi z rotacją), oraz przy bardzo mocnym zgięciu kolana (np. jakbym stojąc próbował ugiąć kolano na maksa, czyli kopnąć się w pośladek) albo na samym dole przy przysiadzie.

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Nic mnie w okolicy kolana nie boli. Źle wyszedłem albo za mocno wszedłem w Trikonasanę i mnie rwie jak robię coś podobnego np. przysiad boczny (bo to bardzo podobne rozciągnięcie nogi z rotacją), oraz przy bardzo mocnym zgięciu kolana (np. jakbym stojąc próbował ugiąć kolano na maksa, czyli kopnąć się w pośladek) albo na samym dole przy przysiadzie.
    Przepraszam, nie zauważyłem że to było przy jodze.
    Tak się kończą eksperymenty z homoseksualizmem. Ciesz się, że boli tylko przywodziciel.

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
    Przepraszam, nie zauważyłem że to było przy jodze.
    Tak się kończą eksperymenty z homoseksualizmem. Ciesz się, że boli tylko przywodziciel.
    Miszcz

11. Pyszne odżywki białkowe

Sztywny Pal Azji
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 13-04-18 o 08:49

Sztywny Pal Azji
    Na swoją obronę mam tylko to, że facet zwykle na jodze jest rodzynkiem, wiec się można poczuć jak Rychu w dziale HR xD

Jest rodzynem.

Ciepłym.

Poczciwy dzik
    Następna, zumba. Tam dopiero jak w Ryśkowym HRze...

Uprawnienia umieszczania postów