Strona 13 z 19 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 277

Wątek: Jebac siady, czyli trening dla dziadów

Żagiel
    Ja robię gobleta z hantlą 25 kg.

Słabiaki.

Ja wczoraj 80 kg w serii.

Żagiel
    BTW wczoraj w robocie miałem takie szkolenie:

W dniu 06.03.2019 odbędzie sie spotkanie integracyjno- szkoleniowe "Odzyskaj energię w biurze.Zrównoważone odżywianie - siła, kreatywność i zdrowie w pracy biurowej" Czyli jak umiejętnie połaczyć intensywny dzień pracy z dbałością o siebie. Spotkanie poprowadzi Pani Anna - doradca żywieniowy - propagatorka profilaktyki zdrowia i naturalnej diety. W programie szkolenia jest także mini pokaz gotowania z udziałem chętnych uczestników oraz degustacja i omówienie ciekawych naturalnych napojów jako alternatywy do codziennej kawy.

Była taka wychudzona kobieta i opowiadała bzdury, których się spodziewałem, czyli jedzenie kolacji najpóźniej o godz. 18:00, mięso zło, najlepiej jeść tylko duszone warzywa, kasze, zupy i przepijać to naparami z kocimiętki. Z nudów wszedłem na b-f i w pewnej chwili, tak sobie pomyślałem, że na tym szkoleniu jest Knife, zaczyna się z tą ekspertką wykłócać i punktować ją badaniami.

Cytat Zamieszczone przez Stud Zobacz posta
    Knife
    On wgl żyje ? Dziennika nie ma, nic nigdzie nie pisze. Czemu tak nagle zniknął ?

Sztywny Pal Azji
    Przeszedł na Crossfit i nie ma dla niego tu nic interesującego.

Sterydiany ledżinsy. Nie slyszales?
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 07-03-19 o 17:13

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    stwierdzono u mnie nadciśnienie i wyleczyłem się bez leków poprzez profilaktykę i zadbanie o ogólną higienę życia, wyeliminowanie kilku elementów.

- zmniejszyłem wówczas dawki koksu, ogólnie wywaliłem wszystko poza testem + nandro, w małych dawkach
    - zwaliłem z siebie w przeciągu jakichś 3-4 miesięcy ok 15 kg wagi, głównie tłuszczu i wody
    - trening cardio 3-4 razy w tygodniu
    - stymulanty, pobudzacze ograniczone tylko do podwójnej espresso przed treningiem i "sesja" do nauki
    - mocno zadbałem o dietę, postawiłem nie tylko na btw, ale też na jakość, dużo warzyw, owoców i wody 3-5l

Chodziłem co tydzień na kontrolę przez 12 tygodni do lekarza z taką książeczką, gdzie zapisywałem 2 razy dziennie pomiar ciśnienia to był w szoku, że tak szybko się normuje.

Dodam, że to chwilowe nadciśnienie mocno zbiegło się w czasie chyba z dużym zwiększeniem masy w ciągu 15-20 miesięcy. Waga zatrzymała się w okolicach 112-115kg, już dokładnie nie pamiętam. Można sobie wyobrazić jak to wyglądało przy 185cm. Dramat. Co też człowiek miał w głowie...
    Ja ważę 115 kg i nie widze tutaj dramatu przy wzroscie 184cm...oczywiscie sam zrzucac bede bo cisnienie ale nie czuje sie juz ocięzały itd, cialo szybko adpotuje sie do nowej wagi ale jak piszesz te rady beda pomocne chyba ze ktos ma dziedziczne problemy z cisnieniem albo jak ja od koksu i w genach

Cytat Zamieszczone przez Koxik Zobacz posta
    On wgl żyje ? Dziennika nie ma, nic nigdzie nie pisze. Czemu tak nagle zniknął ?
    Umarł stosujac sie do wszytkich badan i nowinek

Żagiel
    Zyje, bo na sfd arty wrzuca co kawalek.

Czyli zraził sie do tego forum

Sztywny Pal Azji
    Cześć Dziady! Będę potrzebował podpowiedzi, jak rozłożyć sobie trening domowy. Cel: powrót do sprawności po prawie roku przerwy. Sprzęt: gumy, kamizelka 30 kg, pudło, drążek z poreczami do dipsow.
    Chciałbym się mieścić w pół godziny, więc chyba musi być split. Powiedzmy że na 4 dni, żeby starczyło czasu na życie.

Trening A (dół)
    1.Siady jednonoz z obciążeniem (bułgarskie/wykroki/odmiany pistoletów)
    2. Unoszenie bioder leżąc (np. z piłką gimnastyczna)
    3. Zakroki/przysiady boczne/skręty bioder z gumą
    4. Prostowanie bioder z gumami/martwy ciąg jednonóż
    5. Unoszenie nóg w zwisie na drążku (prostych/ kolana do klatki że skrętem) lub planki/kołyski

Trening B (góra):
    1. Podciąganie na drążku (różne chwyty)
    2. Jakieś ruchy po skosie/w płaszczyźnie bocznej ("Rwania" z tasmami oporowymi/ciągnięcie taśmy do boku/ krążenia ciężarem z przodu na wysokości klatki piersiowej)
    3. Pompki (na poręczach lub z podwyższenia/piłki)
    4. Wznosy ramion na barki (przodem, bokiem, w pochyleniu)
    5. Akcesoria z gumami (rotatory i inne mniejsze miesnie ramion i góry pleców)
    6. Uginanie ręki z gumą na biceps

Plany rozwojowe na trzy miesiące:
    1. Jeśli bedzie czas i ochota to w wolny dzien bieganie do pół godziny lub interwały z ciężarem własnym (skoki/pady/wejścia na pudło itd)
    2. Za jakiś czas dokupić kółka gimnastyczne.
    3. Kupić XBAG i robić z nim cwiczenia ketllebell i wiosłowanie jednorącz (https://bushido-sport.pl/product-pol...i-1-40-kg.html)

Jakieś opinie?

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Po powrocie najlepiej zacząć od najprostszej sprawdzonej metody, w której masz możliwość progrsowania co tydzień.
    Proponowałbym ACT - 5 ćwiczeń, 2 obwody 1 tygodnia 3x dziennie, co tydzień dokładasz po jednym obwodzie. Jedziesz 4 tygodnie.

Potem można myśleć dalej. Przez ten czas wdrożysz się do reżimu treningowego, poprawisz ogólną wydolność i nieco siłę. Zakres powtórzeń 6-12 - tak trzeba dobrać ćwiczenia żeby to stanowiło LEKKIE wyzwanie.
    Po powrocie ma być lekko, żebyś się nie zajebał i zakończył progresu po 3-4 tygodniach treningu.

W dni wolne odradzam bieganie, raczej marsz, rower lub jeśli masz możliwość basen. Nie psuj sobie regeneracji bieganiem. Interwały są jak najbardziej OK w tym przypadku, zamiennie z w/w.

Zestaw ćwiczeń może być taki sam i na początek wykonywałbym te same ćwiczenia, które muszą stanowić punkt wyjścia do ćwiczeń wybieranych później. Opanujesz wersję bazową to szybciej wejdziesz w jego odmiany.

Rozgrzewka - 3-5 min trucht w miejscu/pajacyki, zamiennie
    2*5 na stronę
    https://www.youtube.com/watch?v=IpAm0uR3K9c
    2*10 na ćwiczenie
    https://www.youtube.com/watch?v=s03X7SpzcTc

Przysiady bułgarskie lub split squat
    Drażek podchwytem lub Inverted Rows
    Pompki klasyczne lub z gumą za plecami na uchwytach lub pompki na poręczach
    Unozenie na boki guma +pull apart
    Cos na łape
    Brzuch

--------

Wszystko w zakresie 6-12 powt
    odpoczynek wg uznania, nie żyłuj za bardzo i nie zgrywaj bohatera
    Pierwszy tydzień 2 obwody, kolejne tygodnie +1 na tydz
    tak przypominam

nie pożałujesz

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
    Po powrocie najlepiej zacząć od najprostszej sprawdzonej metody, w której masz możliwość progrsowania co tydzień.
    Proponowałbym ACT - 5 ćwiczeń, 2 obwody 1 tygodnia 3x dziennie, co tydzień dokładasz po jednym obwodzie. Jedziesz 4 tygodnie.

Potem można myśleć dalej. Przez ten czas wdrożysz się do reżimu treningowego, poprawisz ogólną wydolność i nieco siłę. Zakres powtórzeń 6-12 - tak trzeba dobrać ćwiczenia żeby to stanowiło LEKKIE wyzwanie.
    Po powrocie ma być lekko, żebyś się nie zajebał i zakończył progresu po 3-4 tygodniach treningu.

W dni wolne odradzam bieganie, raczej marsz, rower lub jeśli masz możliwość basen. Nie psuj sobie regeneracji bieganiem. Interwały są jak najbardziej OK w tym przypadku, zamiennie z w/w.

Zestaw ćwiczeń może być taki sam i na początek wykonywałbym te same ćwiczenia, które muszą stanowić punkt wyjścia do ćwiczeń wybieranych później. Opanujesz wersję bazową to szybciej wejdziesz w jego odmiany.

Rozgrzewka - 3-5 min trucht w miejscu/pajacyki, zamiennie
    2*5 na stronę
    https://www.youtube.com/watch?v=IpAm0uR3K9c
    2*10 na ćwiczenie
    https://www.youtube.com/watch?v=s03X7SpzcTc

Przysiady bułgarskie lub split squat
    Drażek podchwytem lub Inverted Rows
    Pompki klasyczne lub z gumą za plecami na uchwytach lub pompki na poręczach
    Unozenie na boki guma +pull apart
    Cos na łape
    Brzuch

--------

Wszystko w zakresie 6-12 powt
    odpoczynek wg uznania, nie żyłuj za bardzo i nie zgrywaj bohatera
    Pierwszy tydzień 2 obwody, kolejne tygodnie +1 na tydz
    tak przypominam

nie pożałujesz
    Dzięki! Zostawiam zatem powyższy plan na za miesiąc. Byle tylko zacząć i potem pójdzie siłą rozpędu.

Muszę zrobić to samo bo dwa miesiące nie trenowałem. Bolą mnie kolana, mam zapalenie achillesów. Obu. Klata mi spadła 45 kg. Szok.
    Nie rozpisuję cykli, ani w nich nie doradzam. Proszę więc o to nie pytać.

Uprawnienia umieszczania postów