Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 240 z 243

Wątek: Jebac siady, czyli trening dla dziadów

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Nie nie, nie jeść. "CONSUME THE RAW HONEY, DRINK THE WHOLE MILK"

A dokładasz coś do split squat? Tak jak ten koleś np. daje 215 kg

(Ostrzegam film jest jeszcze bardziej specyficzny niż poprzedni )

Mindset dziffko
    Mam tamtą kamizelkę 30 kg, co ją kupiłem rok temu jak mi się nadgarski zjebaly. Jak braknie ciezaru to kupię XBAG od Bushido. Do 40 kg obciążenia tam można włożyć.

Sztywny Pal Azji
    No ale trochę tam ściemnia z tym bardziej,plecami ciągnie. Ale tak wygląda maksowanie na pół ruchu (tylko wstawanie). ale wiadomo, przecież mu nie pójdę nie powiem że źle robi xD

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    gówniaka może w plecak wkładać i z nim ćwiczyć
    8.5 kg, dzis ważony. Jeszcze trochę i będzie się nadawał do akcesoryjnych. Ale ma frajdę jak obserwuje jak ćwiczę ja albo żona. Zwłaszcza rozgrzewka jak pajacyki robimy itd.

8.5 kg, to możesz gówniakiem bica robić. Ja gówniaka nie mam, mogę co najwyżej kota wziąć, jak wróci z "delegacji" po 3 miesiącach i się nawpierdala jakby nigdy więcej jedzenia miał w życiu nie widzieć, to całkiem ciężki się robi
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 07-06-19 o 14:32

Sztywny Pal Azji
    Boże, te trzy obwody to już jest morderstwo jak się rok prawie nie ćwiczyło. Kara musi być. Po 15 min mi schodzi każdy (te pięć plus jedno dodatkowe na tylna taśmę) plus rozgrzewka. Najwyżej będę dwa miesiące dochodzil do tych pięciu. Ale wchodzi jak złoto i nie ma nudnego czekania na kolejne serie. Dziękuję Pan Mawashi.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 09-06-19 o 12:36

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Ja mam tropik
    Fral Spot Cooler Fsc09 https://wentsystem.com/product-pol-1...waAsJnEALw_wcB
    Dokupowałeś do tego adapter i rurę wylotową zimnego powietrza ? Bo chyba tylko wersja SC ma to w zestawie ? Czy źle rozumiem ?

Jaszczomp BF
    Ja w robocie mam dwa takie z Castoramy, jeden mniejszy drugi większy .. oba dają radę (jeden zamówiliśmy, potem przebiliśmy się przez ścianę i dobrali m2 i dokupiliśmy drugi, siedząc 2m od tego, potrafi przypizgać.
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 09-06-19 o 15:14

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Gubrin Zobacz posta
    Dokupowałeś do tego adapter i rurę wylotową zimnego powietrza ? Bo chyba tylko wersja SC ma to w zestawie ? Czy źle rozumiem ?
    Kupiłem tylko uszczelniacz do okna balkonowego (większy), łącznik do rur (taka plastikowa rura zwykymi śrubami, więc można to samemu zrobić za grosze) i jedna rurę zeby zrobić 4 metry dolotu/wylotu. Jedna rurę masz w zestawie, więc jak postawisz blisko do okna, to styka. O jaki adapter Ci chodzi?

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Ja w robocie mam dwa takie z Castoramy, jeden mniejszy drugi większy .. oba dają radę (jeden zamówiliśmy, potem przebiliśmy się przez ścianę i dobrali m2 i dokupiliśmy drugi, siedząc 2m od tego, potrafi przypizgać.
    Optymalnie byłoby wyjebać je na balkon i stamtąd tłoczyć rura zimne powietrze (od góry ofc)

Kupiłem tylko uszczelniacz do okna balkonowego (większy), łącznik do rur (taka plastikowa rura zwykymi śrubami, więc można to samemu zrobić za grosze) i jedna rurę zeby zrobić 4 metry dolotu/wylotu. Jedna rurę masz w zestawie, więc jak postawisz blisko do okna, to styka. O jaki adapter Ci chodzi?
    To:

Skąd pytanie ? Zastanawiam się jaka jest różnica między (o ile rozumiem SC to spot cooler czyli właśnie ta rura wylotowa zimnego powietrza?):

https://wentsystem.com/product-pol-2...iFi-Ready.html
    a
    https://wentsystem.com/product-pol-8...C-14-1-SC.html

Sztywny Pal Azji
    To:

Skąd pytanie ? Zastanawiam się jaka jest różnica między (o ile rozumiem SC to spot cooler czyli właśnie ta rura wylotowa zimnego powietrza?):

https://wentsystem.com/product-pol-2...iFi-Ready.html
    a
    https://wentsystem.com/product-pol-8...C-14-1-SC.html
    Pojęcia nie mam. W swoim sprzęcie zgodnie z instrukcją zamieniłem miejscami: kratkę z tym okrągłym otworem z rurą. Teraz przez kratkę wylatuje ciepło na balkon,a rura tłoczy zimne powietrze. W ogole potrzebujesz aż 4 kW? Ja mam 2.6 kW, ale mam balkon wzdłuż mieszkania, więc kupilem uszczelniacze na dwa pomieszczenia i tylko przerzucam rure mędzy pomieszczeniami.

Pojęcia nie mam. W swoim sprzęcie zgodnie z instrukcją zamieniłem miejscami: kratkę z tym okrągłym otworem z rurą. Teraz przez kratkę wylatuje ciepło na balkon,a rura tłoczy zimne powietrze. W ogole potrzebujesz aż 4 kW? Ja mam 2.6 kW, ale mam balkon wzdłuż mieszkania, więc kupilem uszczelniacze na dwa pomieszczenia i tylko przerzucam rure mędzy pomieszczeniami.
    Właściwie nie wiem czy potrzebuje Jakiej wielkości pomieszczenie masz u siebie ?

Sztywny Pal Azji
    Właściwie nie wiem czy potrzebuje Jakiej wielkości pomieszczenie masz u siebie ?
    20-30 metrów kwadratowych każde. Tam na stronie jest nawet jakieś narzędzie do przeliczania potrzebnej mocy.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Boże, te trzy obwody to już jest morderstwo jak się rok prawie nie ćwiczyło. Kara musi być. Po 15 min mi schodzi każdy (te pięć plus jedno dodatkowe na tylna taśmę) plus rozgrzewka. Najwyżej będę dwa miesiące dochodzil do tych pięciu. Ale wchodzi jak złoto i nie ma nudnego czekania na kolejne serie. Dziękuję Pan Mawashi.
    Bardzo proszę i na zdrowie

Żagiel
    Ostatnio postanowiłem sobie, ze od lipca po urlopie dodam spacer farmera z jaims srednim rozsadnym ciezarem kosztem cwiczwn pompujacych muskla. Tylko teraz pytanie, lepiej robic tak spacer jednoracz czy oburacz?

Uprawnienia umieszczania postów