Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 211 do 217 z 217

Wątek: WOJSKO, wojna, broń dla każdego, F-16 to złom i inne mity wojskowe.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
    Jaka broń gładkolufowa jak wklejaliście filmik z nożownikiem który pociachał drużynę gliniarzy? I takiego typka niby broń gładkolufowa powstrzyma?W sensie: postrzał z tejże?

No chyba że strzelamy w głowę żeby zabić, wtedy owszem
    Napisałem przecież, do obrony miru domowego. Dlatego shotgun, bo skutecznie odstrasza i nie będziesz z tym spacerował po ulicy.

Nie w naszym układzie prawnym -pozamiatane byś miał bardziej niż ten shotgun

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez mac5 Zobacz posta
    Nie w naszym układzie prawnym -pozamiatane byś miał bardziej niż ten shotgun
    Teoretyzuję.

Osobiście jestem przeciwnikiem.

Ok a na poważnie to do ochrony miru domowego to shotgun nie powinien byc problemem
    Masz dom,żonę,dzieci -trzeba bronić i chronić
    Ja tam nie bede sie uzewnętrznial ale żona boi sie bardziej o "ewentualnego" napastnika niż o mnie
    Ale wykupiliśmy OC osób trzecich doznajacych szkody na naszej posiadłości

a przewaga świrów nad normalnymi osobami jest taka, że normalna osoba ma się za normalna i podchodzi do testów prysologicznych z marszu. Świr jest na tyle cwany że będze starał się do nich przygotować.
    Tak jak do testów po policji jesteś prawym obywatelem ale MS niekoniecznie przejdziesz. A jak poszukasz gości, którzy szkolą to masz już o niebo wieksze szanse od tego który idze z marszu.

Teraz świr też może zrobić sobie pozwolenie na broń myśliwską blokuje go uznaniowość na policji, nie spodoba się to nie dostanie.

Wow i co takie OC Ci da?

pusty portfel mu da i potem przyjadą wiaadomości w miejsce napaści i bedzie "mezczyzna uciekł"

Nie ma prawa mi nikt bez zapowiedzi wejsc do mojej posiadłosci i tyle, a wy daalej patrzcie czy małolaci robią imprezy do 22:00 , beka , co to w ogóle ma do tego wątku ?

http://krytykapolityczna.pl/kultura/...-broni-palnej/ niedawno wyszło w wyd.czarnym ksiazka Dana Bauma "Wolność i spluwa". Ta o Nowym Orleanie była zajebista, więc jaram się w opór

Uprawnienia umieszczania postów