Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 61

Wątek: Samochody MARZEŃ

Kurwa weźcie wypierdalajcie z jakimiś mazdami dla gołodupców!

To temat z autami marzeń, jak marzysz o Mazdzie kompaktowej to nie w tym poście.

Ten temat też zostanie zasrany?

Wobec tego go usunę.

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Mi się marzy mazda i BMW takie jak wkleiłem, jeśli Ci się to nie podoba to trudno.
    Bardziej to przywiązanie do marki i tyle .

Gdyby ktoś dał mi kilka mln na kupno samochodu lub w tym momencie było by mnie stać na kilka nowych samochodów z pewnością miał bym mazde w garażu.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Nie podoba mi się to i ideą tematu nie jest czy Twoim marzeniem jest golf w dieslu z małym przebiegiem.

To auta marzeń. Mazda 3 to marzenie emeryta z lasów państwowych, Eclips nie takich marzycieli miał na myśli.
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 13-02-18 o 23:39

Zwierzokoks Awatar fosa
    igzekli.
    mazda..plz...nawet jak nie masz tyle gotówki to idziesz po kredo i reazlizujesz swoje marzenie
    too easy
    Ostatnio edytowane przez fosa ; 14-02-18 o 06:37

Jaszczomp BF
    Volvo V90 które wrzucił Eclipse można kupić za 200tyś ... więc też nie pasuje do aut marzeń raczej ...

ja bym temat ujebał.
    albo sprecyzował - drim kar jako cel czy drim kar w przypadku nadwyżki kasy (dużej nadwyżki).

typowa polkoskość - cebula taka draem czy taka do jedzenia czy moze czerwona cebulka ? a może kaszankę z cebulka? jeden marzy o maździe (sic!) drugi o brabusie
    Ostatnio edytowane przez ziombel0 ; 14-02-18 o 14:26

auto za 200tys nie może być marzeniem?

Może być, ale Miętki może Ci kazać wypierdalać

Jaszczomp BF
    j/w ..to było tylko nawiązanie do Miętowego... żeby zapytał od jakiej ceny są marzenia, bo jak ktoś zarabia 2k netto i marzy o aucie za 80k to jest to marzenie ? czy dopiero jak ktoś zarabia 2k i marzy o furze za 200k to jest marzenie ? ... bo przyjdzie jakiś Lewandowski i powie, że to są dailycary, a marzeniem to może być Aventador albo Continental.

11. Pyszne odżywki białkowe

Ja bym nie pogardził praktycznie żadnym autem z marki premium powyzej 400-500tys

lewandowski marzy o samochodzie?
    no bez jaj, jego stac na kazdy

łun chce prom kosmiczny

jestem cebularzem i "marze" o aucie za 200 tys;
    poprawka, o autach nie snuje marzeń, bo to upośledzenie,
    raczej jeśli miałbym jakas kase zbedna to byc moze wydałbym ja na takie auto
    Ostatnio edytowane przez KeNiO ; 14-02-18 o 15:10

Dobrze prawicie.
    Moze byc i auto za 20 koła.
    Odpalę kompa to pokażę swój projekt .

Jaszczomp BF
    Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    lewandowski marzy o samochodzie?
    no bez jaj, jego stac na kazdy

łun chce prom kosmiczny

jestem cebularzem i "marze" o aucie za 200 tys;
    poprawka, o autach nie snuje marzeń, bo to upośledzenie,
    raczej jeśli miałbym jakas kase zbedna to byc moze wydałbym ja na takie auto
    Chciał kupić mojego Forda ale mu trochę brakowało

Wiesz bardziej mi chodziło o to, że każdy może marzyć o jakim chce, jeden marzy o aucie za 70tyś bo wie że takiego sobie nie kupi bo tyle wydać na auto dla niego to bezsens, innego stać na auto za 70tyś to będzie marzył o RS6.

Bo tak na prawdę jeśli miałby to być taki typowo fantazyjny temat o marzeniach to tu powinny się pojawiać raczej auta od np. 1mln w górę, bo np. takie auto za 200k to na dniach pojawił się Mercedes AMG w temacie o furach ... i Patryk też może powiedzieć że to chuj nie marzenie.

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Chciał kupić mojego Forda ale mu trochę brakowało

Wiesz bardziej mi chodziło o to, że każdy może marzyć o jakim chce, jeden marzy o aucie za 70tyś bo wie że takiego sobie nie kupi bo tyle wydać na auto dla niego to bezsens, innego stać na auto za 70tyś to będzie marzył o RS6.

Bo tak na prawdę jeśli miałby to być taki typowo fantazyjny temat o marzeniach to tu powinny się pojawiać raczej auta od np. 1mln w górę, bo np. takie auto za 200k to na dniach pojawił się Mercedes AMG w temacie o furach ... i Patryk też może powiedzieć że to chuj nie marzenie.
    piona

Uprawnienia umieszczania postów