Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 331 do 341 z 341

Wątek: paavo - dziennik nielogiczny

Trzy noce z rzędu to już jest molestowanie.

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    Trzy noce z rzędu to już jest molestowanie.
    zdecydowanie

Cytat Zamieszczone przez paavo Zobacz posta
    Słowo daję już bym spał, nawet się położyłem. Ale nie kuźwa nie, trzecią noc z rzędu próbuje ukatrupić jednego komara ale jest yebany niezniszczalny. Nie bzyczy w ogóle nic nie mówi i nawet nie wiem czy ma jakieś rozmiary, jeśli ma to mini. I teoria Ryszarda że rozmiar się liczy poszła się jebać, mały ale zakapior. W starciu komar - człowiek 3:0 dla komara.

ps. jeśli ktoś pomyśli że to żart to niech go szlag.
    niestety przeżyłem to samo niedawno masowa zagłada muchozolem okazała się skuteczną metodą, mechaniczny mord, słabo skuteczny, dodatkowo kupiłem parę stoperów, może se brzęczeć.

Spróbuje spać przy zapalonym świetle, bo wtedy nie atakuje ale co htw na to.
    w zasadzie to będzie jak w kawale z żarówką :
    Ilu fanów Matrixa potrzeba do wkręcenia żarówki? żadnego, bo żarówka nie istnieje

zobacz - w nocy nie ma światła:

Ostatnio edytowane przez htw ; 23-09-18 o 10:10
    correlation doesn't imply causation

Sztywny Pal Azji Awatar Grieg
    A jak jest pełnia ? Nawet jeżeli jest nów to jakieś tam gwiazdki/planety/mgławice świecą. W nocy nigdy nie będzie 100% dark. Pamiętam jak za szczeniaka byłem u prababci na wsi zimą - od śniegu było raczej szaro a nie ciemno.

Cytat Zamieszczone przez Grieg Zobacz posta
    A jak jest pełnia ? Nawet jeżeli jest nów to jakieś tam gwiazdki/planety/mgławice świecą. W nocy nigdy nie będzie 100% dark. Pamiętam jak za szczeniaka byłem u prababci na wsi zimą - od śniegu było raczej szaro a nie ciemno.
    Albo takie koty, słońce w zenicie, a te sobie śpią jak zabite. Cwaniaki nie potrzebuje regularnego rytmu dobowego ani higieny snu.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 23-09-18 o 11:53

Poczciwy dzik
    zobacz ile tu niebieskiego ! i to robi natura !!

mało tego:

Albo takie koty, słońce w zenicie, a te sobie śpią jak zabite. Cwaniaki nie potrzebuje regularnego rytmu dobowego ani higieny snu.
    bo nikt i nic go nie burzy
    Ostatnio edytowane przez htw ; 23-09-18 o 12:11

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Otóż to, mam kota to wiem i teraz i teoria htw tez się rypła.
    Nie żartuje ale juz dzisiaj to ten komar przegiął, chodzę jak zombi trza będzie drzemkę jakąś.

ps. A wiecie dlaczego w nocy jest ciemno?

Poczciwy dzik
    droczycie się tu ze mną ale i tak Was lubie

na to nie ma bata:

ps. A wiecie dlaczego w nocy jest ciemno?
    DAWAJ !
    Ostatnio edytowane przez htw ; 23-09-18 o 12:23

Sztywny Pal Azji
    Ciemno jest bo wszechświat się rozszerza, jakby był stabilny to nawet po zachodzie byłoby widno.
    Aleby byłyby wtedy jaja, musiałbym sobie grubsze zasłony zakupić a to nie są tanie rzeczy.
    Ostatnio edytowane przez paavo ; 23-09-18 o 12:26

Poczciwy dzik
    Oglądani sobie Insomnie z Pacino.

Zespół naukowców prowadzony przez Rogera Penrose'a - bliskiego współpracownika nieżyjącego już Stephena Hawkinga - miał znaleźć dowody, które rzucają nowe światło na początki znanego nam Wszechświata. Warto dodać, że jednym z członków zespołu jest także Krzysztof Meissner z Uniwersytetu Warszawskiego.
    Zdaniem naukowców wszystko - owszem - zaczęło się od Wielkiego Wybuchu, ale poprzedził go koniec innego wszechświata.
    Coś się kończy, coś się zaczyna
    Wspomniana teoria nie jest nowa, ale teraz naukowcom udało się znaleźć dowody, które ją potwierdzają. Chodzi o promieniowanie pozostałe po nieistniejących już czarnych dziurach.
    Teoria ta zakłada bowiem, że wszechświat nieustannie się rozszerza i wypełnia planetami, gwiazdami i czarnymi dziurami. Te ostatnie ostatecznie pochłaniają całą materię i pozostają jedynymi obiektami w przestrzeni kosmicznej. Kolejny etap to kurczenie się czarnych dziur, po czym następuje wielki wybuch i cały proces zaczyna się od początku.
    Odkryte przez naukowców promieniowanie ma być więc swoistym cieniem pozostawionym przez nieistniejące już wszechświaty.
    Jeśli teoria jest prawdziwa, oznacza to, że za wiele miliardów lat również nasz Wszechświat przestanie istnieć, co da początek kolejnemu wszechświatowi. Straszne i niesamowite zarazem.
    https://tech.wp.pl/przed-naszym-wsze...8205634758785a

wspominam bo z należytą uwagą odsłuchałem polecane przez Ciebie wykłady z Panem Krzysiem w roli głównej
    Ostatnio edytowane przez htw ; 23-09-18 o 12:34

Sztywny Pal Azji
    Einstein jakby pomyślał o tej ciemności toby wyjaśniło trochę. Po opracowaniu teorii względności wyszło mu, że wszechświat nie jest stabilny
    i albo się rozszerza albo kurczy. Ale cwaniak i kombinator był to do wzorów w prowadził dodatek tak zwana "stałą kosmologiczną" i wszystko było git. Tylko, że wszechświat naprawdę się rozszerza i stałej kosmologicznej mogłoby nie być, ale okazało się że Albert znowu zgadł, bo ona jest i jest potrzebna. I co, nie geniusz?

Hawkinga i Penrose się ze sobą kłócili i ja jestem po stronie tego drugiego.
    No a jeśli czarne dziury parują to koniec wszechświata będzie taki, że zostaną tylko fotony które bardzo rozrzedzone będą sobie latać.
    A latać mogą w nieskończoność, bo nie mają masy a więc czas dla nich nie płynie. Więc taki stan wydaje się być wieczny, chyba że jakaś iskra od stwórcy ale to już sprawa metafizyki a nie fizyki. Ale niestety nie potrafię tej wizji udowodnić.
    Ostatnio edytowane przez paavo ; 23-09-18 o 12:57

Poczciwy dzik
    notabene rozważań :

super przyjemnie się czyta.

Prawdopodobnie myślisz o fizyce tak, jak Twój pradziadek. Bo ostatnie 100 lat przewaliło naszą wiedzę o istocie świata tak fundamentalnie, że szkoły kompletnie za tym nie nadążają. Dzięki książce „Rzeczywistość nie jest tym, czym się wydaje” w tydzień czy dwa masz szanse zasypać tę wielką dziurę. A warto.
    https://www.crazynauka.pl/ta-ksiazka...ja-odbudowala/
    Ostatnio edytowane przez htw ; 23-09-18 o 18:18

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów