Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 135 z 139

Wątek: Hormonalna terapia zastępcza, długie cykle

Częściowo się zgodzę ale nie z tym, że wyznacznikiem dobrego endo jest ilośc pozytywnych opinii na znanylekarz.pl Znam kilku co mają wuchte pozytywnych ale tylko dlatego, że recki sterydziażom wypisują i dostają 5 gwiazdek. Jak zabierają się za przypadki to kompletnie zero logiki w działaniu Ale zadawanie pytań na sojowym w stylu "leciało 250e5d przez pół roku co teraz na odblok" to skrajna głupota. Więc przyznaje Ci racje i nie przyznaje

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez emdzej88 Zobacz posta
    A rysio znalazł nowy dział do trollingu
    nie komentuj nawet tego, lepiej nie zwracac uwagi. stereotypy typu koksiarz jakby kazdy adept byl ulepiony z jednej gliny i brandzlowanie sie autorytetem bialego kitla...
    odmawiam prowadzneia dyskusji na takim poziomie
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 28-08-20 o 20:57
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Zwierzokoks Awatar BESTIA12345
    Rysio myślicielbinjego post.

"Wbrew powszechnej opinii niski test, dopóki trzyma się w widełkach nie wpływa ani na spadek libido, ani na erekcję, na tyle żeby pogarszać sprawność seksualną i ochotę na seks"

Mozna klaskać.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Cytat Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
    Rysio myślicielbinjego post.

"Wbrew powszechnej opinii niski test, dopóki trzyma się w widełkach nie wpływa ani na spadek libido, ani na erekcję, na tyle żeby pogarszać sprawność seksualną i ochotę na seks"

Mozna klaskać.
    i co zabawniejsze, to nie są moje słowa, tylko cytat endokrynologa

... można kontynuować klaskanie

nie komentuj nawet tego, lepiej nie zwracac uwagi. stereotypy typu koksiarz jakby kazdy adept byl ulepiony z jednej gliny i brandzlowanie sie autorytetem bialego kitla...
    stereotypy to może stosować Pani Grażynka, która od roku przychodzi na fitness.

Ja siedzę w temacie 12 lat i zęby na tym zjadłem. Przechodziłem przez wszystkie fazy po kolei... od troglodyty, przez etap gdzie byłem przekonany że pozjadaliśmy wszystkie rozumy bo umiemy dobrać leki, hormony, diete i suplementy i jesteśmy lepsi niż dietetycy i lekarze, aż po ostatni, gdzie jestem teraz - zdrowy kurwa rozsądek i myślenie.

Ale szanuję, że nie chcesz się spierać i rozpieprzać tematu więc koniec OT z mojej strony.
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 29-08-20 o 06:47

Przykład na znanylekarz.pl najlepszy według opinii urolog ,wizyta ze przepisał antybiotyk ale dawki max i czas brania dwa razy dłuższy niż się zaleca
    Po rozmowie z innymi lekarzami ,każdy się śmieje ze tamten to wszystkich leczy antybiotykiem a wiec nie do końca robi dobrze na pewno , a jednak nr.1 na portalu

na znanylekarz sa ponoc opcje dla lekarzy, aby za kase usunac negatywne opinie
    Ostatnio edytowane przez tommy ; 29-08-20 o 11:24

Możliwe bo jak Ojciec pisał negatywny komentarz to został usunięty

Chlopaki, z tym znany lekarz to był skrót myślowy. Jak już nie masz nikogo z polecenia, nie masz w rodzinie lub gronie przyjaciół lekarza, który poleci ci specjalistę to jest taka ostateczność z najlepszych nadal opcji.

Myślicie, że nie wiem, że są lekarze debile? Że przez błędy lekarskie moja babcia odeszła szybciej niż powinna? Że nr1 dermatolog w mieście po 15 sekundowym badaniu wypisał mojej kobiecie kurwa minoxidil na wypadanie włosów, po którym by jej wypadła połowa włosów?

No kurwa!

Tylko nadal udział % ogarniętych ludzi wśród lekarzy jest WCHUJ większy niż pośród forumowych troglodytów, pod kątem LECZENIA i NAPRAWIANIA organizmu i z tym nie można się kłócić. No bądźmy poważni.

Przecież podejście troglodyta z forum > randomowy lekarz to jest poziom wierzenia w żyły wodne i leczenia raka witaminą C
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 29-08-20 o 12:48

Sztywny Pal Azji
    12 lat w temacie, hahaha no nie mogę. Gimbus weteran miałem nie karmić trola ale nie mogę po prostu.

Ps prawda że ciężko o apteczne hcg po zmianach pisu?

Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    12 lat w temacie, hahaha no nie mogę. Gimbus weteran miałem nie karmić trola ale nie mogę po prostu.

HAHAHAHHAAH .... dobre.

Dobre argumenty w dyskusji. Ktoś ma inne zdanie niż ty? Nazwij go trollem, albo gimbusem (mam 30 lat).

Ten sam poziom co odpisać komuś "nie zesraj się".

Niektórzy to są tak ograniczeni, że zastanawiam się jakim cudem w ogóle udaje im się zarejestrować na forum internetowe, albo nie wiem, kurwa nie zginąć w drodze do roboty na budowie/magazynie.

Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta

Ja wyciągałem ostatnio na recke od weta. Nie bylo problemu ale podrożał i mało go bo ponoć wycofuja, nie wiem na ile to prawda

Cytat Zamieszczone przez emdzej88 Zobacz posta
    Ja wyciągałem ostatnio na recke od weta. Nie bylo problemu ale podrożał i mało go bo ponoć wycofuja, nie wiem na ile to prawda
    Z hcg wszędzie syf, ale z uspokajajacymi to PiS upierdolili wszystko do zera. Pisowski GIF nie chce brać w łapę w ogóle , wszystkie nieprawidłowości powychodzily i ujebali export psychotropow itd do tego wyciąganie za plecami innych lekow bez papierów utrudnili. Na takiej zasadzie PiS częściowo zniszczył A częściowo okroil czarny rynek leków w Polsce. Z tym hcg to za daleko idące wnioski wyciągnąłeś Ty lub ktoś. Tutaj poprostu produkcja została zakończona
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 30-08-20 o 19:47
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Jaki jest powód zakończenia produkcji? Wszyscy przecież nie ozdrowieli

Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    Jaki jest powód zakończenia produkcji? Wszyscy przecież nie ozdrowieli
    Ciekawa sprawa co?

Uprawnienia umieszczania postów