Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 139

Wątek: Hormonalna terapia zastępcza, długie cykle

Hormonalna terapia zastępcza, długie cykle

Od jakiegos czasu szukam informacji na temat terapii zastepczych. Nie znalazlem podobnego tematu na forum więc pozwoliłem sobie rozpocząć dyskusję.
    Zapraszam do wszelkich dyskusji oraz linkowania polsko i angielsko jezycznych artykulow.
    Moje pierwsze pytanie: jak wygladac powinna prawidlowa profilaktyka zdrowotna. Jakie badania? Co ile? Jakie protokoły z hcg?

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Zwierzokoks Awatar prosekto
    w zaleznosci. np od tego czy i kiedy chcesz splodzic potomstwo, czy zalezy Ci na estetyce jader itd itp
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Dziekuje za odpowiedz.
    Chce splidzic potomstwo w perspektywie 2-3 lat. Mam 31.
    Mam tendencje do lysienia androgennego, czytalem, ze jest to powiazane ze sklonnosciami do raka prostaty - jak zapobiegac i jak badac?
    Jakie jeszcze badania i jak czesto zaleca sie?
    Jak zbijac estrogen na stale? Moj kumpel uzywal symex i zniszczyl sobie cos z gruczolami produkujacymi estrogen (nadnercza?) i w konsekwencji mu nie staje.
    Hcg na htz poleca sie w trybie ciaglym - np 125iu raz czy 2x/tydz czy klasycznie co 8 tyg?
    Ostatnio edytowane przez bth ; 17-11-17 o 00:17

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Niewiem jak później ale w młodym wieku, zanim zacznie się myśleć o HTZ lepiej spróbować leczenia z clomidem, 1-2 lata i po sprawie

Ja próbowałem Clomidem w wieku 34 lat. Prawie rok i poza poprawą parametrów laboratoryjnych zero zmian. Natomiast po przejściu na samo HCG o niebo lepiej, nie mówiąc już jak dodałem do tego trochę teścia.

Nie żebym zniechęcał ale z clomidem bardzo różnie może wyjść.

Sztywny Pal Azji Awatar Siła
    Mówisz że na HCG było lepiej - mógłbyś napisać co konkretnie?

Poczciwy dzik
    Estrogen u mezczyzn nie powstaje w gruczolach nadnerczy, jest produktem enzymu cyp19a1 ktory powstaje w tkankach obwodowych, choc faktycznie mozna sobie produkcje tego enzymu zaburzyc tak, ze estro na bardzo bardzo dlugo spadnie do zera i nie bedzie chcialo wrocic (np po roku dalej brak..)
    W typowym hrt estro sie nie zbija. Ustawia sie dawke tescia a poziom estro jest 'naturalny'. W PL jest to zwykle 100mg enana co 2 tyg. Oczywiscie hcg estro podbije. Jak bardzo i czy trzeba zbijac to zalezy od organizmu.
    Tak patrzac hrt w mlodym wieku z hcg to duzo problemow. Juz lepiej normalna bomba..

Cytat Zamieszczone przez Siła Zobacz posta
    Mówisz że na HCG było lepiej - mógłbyś napisać co konkretnie?
    Wszystko co mi doskwierało - samopoczucie, libido, nastrój, brak notoryczngo zmęczenia, regeneracja, tempo łapania tłuszczu vs mięcha. Clomid poprawił jedynie ilość test w badaniach laboratoryjnych natomiast nic odczuwalnego dla mnie. Dopiero HCG to poprawiło a dodanie teścia wyniosło na next level.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez kkatsu Zobacz posta
    Wszystko co mi doskwierało - samopoczucie, libido, nastrój, brak notoryczngo zmęczenia, regeneracja, tempo łapania tłuszczu vs mięcha. Clomid poprawił jedynie ilość test w badaniach laboratoryjnych natomiast nic odczuwalnego dla mnie. Dopiero HCG to poprawiło a dodanie teścia wyniosło na next level.
    fajnie opisane
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

12. Wybierz suplementy dla siebie

kkatsu jakie dawki stosowałeś hcg ?

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez Siła Zobacz posta
    Niewiem jak później ale w młodym wieku, zanim zacznie się myśleć o HTZ lepiej spróbować leczenia z clomidem, 1-2 lata i po sprawie

A jak po odstawieniu clomidu?

Cytat Zamieszczone przez BMX Zobacz posta
    kkatsu jakie dawki stosowałeś hcg ?
    2x1250 ui / tydzien

po prostu 5000ui z pregnyla rozrabiałem na 4 porcje i brałem 2 porcje na tydzień.

Piszecie o leczeniu a w przypadku bardziej rekreacyjnego zastosowania prolongatum z jelfy z zamyslem na uzywanie przez pare lat na dawkach mostkowych, jak uwazacie, ze powinno to ksiazkowo wygladac?
    Jaka dawka, czy warto planowac okresowe zwiekszanie dawki, jak z hcg, czym zbijac estro?

Sami lekarze tutaj, na pewno zaraz rozpiszą suplementację.

Uprawnienia umieszczania postów