Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Debiuty w TS Wrocław - Grudzień

Debiuty w TS Wrocław - Grudzień

Powitać

Wybiera się ktoś z was dziki na debiuty w trójboju we Wrocku ?

2. Szukasz odpowiedniej odżywki?

Poczciwy dzik Awatar Condor
    Założyłem temat w szatni odnosnie sportów siłowych ale chyba szczają na to Gdyby nie Knife to te forum byłoby jak kazde inne ...
    Ostatnio edytowane przez Condor ; 10-11-17 o 15:21

Trzeba być zrzeszonym i opłacać składki w związku żeby tam dopuścili? Czy zwykły człowiek z ulicy też może wystartować po opłaceniu wpisowego?

Cytat Zamieszczone przez Condor Zobacz posta
    Założyłem temat w szatni odnosnie sportów siłowych ale chyba szczają na to Gdyby nie Knife to te forum byłoby jak kazde inne ...
    wlasnie te forum jest bardzo inne - nie ma tematow o 'zawodnikach' bb, gdzie ludzie sie spuszczaja nad iloscia prazkow czy szczytem bicepsa, rozne 'zawody' tez malo kogo tutaj obchodza

Cytat Zamieszczone przez Condor Zobacz posta
    Za to możesz się dowiedzieć, jak z łysiejącego krawężnika w rok stać się multimilionerem wygrywającym życie i pijającym latte z ekspresu za w chvj $ Tego nie masz na esefde/kaefde
    Cytat Zamieszczone przez tommy Zobacz posta
    wlasnie te forum jest bardzo inne - nie ma tematow o 'zawodnikach' bb, gdzie ludzie sie spuszczaja nad iloscia prazkow czy szczytem bicepsa, rozne 'zawody' tez malo kogo tutaj obchodza
    J/w. Do tego pisze kilka ogarniętych osób, plus jest sporo podwieszonych rzeczy, z których można sobie zaczerpnąć wiedzy.

Sezonowiec
    J/w. I nigdzie granica do "wygranego życia " nie rośnie tak szybko- w miesiąc -> 2500/mc - 3500/mc - 100/h minus podatki - 6000/mc - a do końca roku 1,5m-ca. Ciekawość mnie zżera.
    "Trening picia uczy sikać bez rozpinania spodni." Bosski DM

a tak w temacie :P
    ja się wybieram na debiuty, kategoria junior u23

Git
    Ja pewnie Seniorzy do 93
    Pewnie pozamiatają

Uprawnienia umieszczania postów