Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pocenie się w nocy

Pocenie się w nocy

Siema. Miał ktoś z was problem z poceniem się w nocy (podczas snu) i nadmiernym poceniem się stóp w ciągu dnia? Higiena jest na 100%. Nigdy czegoś takiego nie miałem. Bardzo mało się kiedyś pociłem a teraz nawet w nocy. Czy to dlatego że się starzeje?
    Ostatnio edytowane przez Ketrex ; 06-11-17 o 21:49

2. Szukasz odpowiedniej odżywki?

Sztywny Pal Azji Awatar Grieg
    Ja też strasznie się pocę w nocy. Tzn zawsze, nawet w ciągu dnia potrafię się mocno spocić (szczególnie po posiłkach/płynach) ale w nocy jest masakra. W pokoju temp ~18* a pościel i poduszka całe mokre.

Jaszczomp BF
    Ja mam taki defekt, że mój organizm drastycznie reaguje na zmianę temperatury .. np. idę w zimę na siłkę z buta, na dworze np. 0 stopni wejdę do galerii gdzie jest ciepło, i jeb fala gorąca, pierdolnięcie potu, ogólnie mega wielka nadpotliwość, nie raz była sytuacja, wchodzę na pocztę, zmiana temperatury, stoję przy kolejce a pot normalnie po twarzy płynie babka w okienku pewnie nie raz myślała że jakieś dopalacze albo dragi odbieram antidrale,etiaxile,odabany działają w 50%, u mnie najgorzej czoło,klata i plecy, pachy takiego problemu nie robią.

za nocne poty w dużej mierze odpowiada równowaga hormonalna.
    relacja estro-progesteron-prolaktyna.
    stosowana suplementacja jak i trening sam w sobie może mieć wpływ.

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Ja mam taki defekt, że mój organizm drastycznie reaguje na zmianę temperatury .. np. idę w zimę na siłkę z buta, na dworze np. 0 stopni wejdę do galerii gdzie jest ciepło, i jeb fala gorąca, pierdolnięcie potu, ogólnie mega wielka nadpotliwość, nie raz była sytuacja, wchodzę na pocztę, zmiana temperatury, stoję przy kolejce a pot normalnie po twarzy płynie babka w okienku pewnie nie raz myślała że jakieś dopalacze albo dragi odbieram antidrale,etiaxile,odabany działają w 50%, u mnie najgorzej czoło,klata i plecy, pachy takiego problemu nie robią.
    mam to samo, tyle że bez klatki
    - 25 % w Bulkpowders: http://referme.to/30o9z5o

Uprawnienia umieszczania postów