Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 194

Wątek: Siła w TS i szczypta masy - DT

Siła w TS i szczypta masy - DT

Cześć wszystkim. Zakładam ten dziennik, żeby wziąć się za siebie jeszcze bardziej.
    Mam na imię Aaron (rocznik 99) i trenuję pod trójbój od marca tego roku. Wcześniej parę lat judo, jeszcze wcześniej kyokushin i pływanie. Jednak dopiero w tym roku znalazłem coś, co mi całkiem fajnie idzie.
    Obecna waga to około 101 kg, wzrost 185 cm. Jem około 3700 kcal.
    We Wrześniu odbyłem swoje pierwsze zawody z wynikami:
    przysiad 200 kg
    wyciskanie 130 kg
    martwy 230 kg
    Co dało mi 3 miejsce w kat. wagowej open. Treningowo szło oczywiście więcej, niestety od sierpnia nie jestem w formie, przez paskudne bóle w odc. lędźwiowym. Zawsze mc wykonywałem klasykiem, ale mimo miesięcznej przerwy w jego robieniu, na zawodach musiałem spróbować sumo.
    Na dniach prawdopodobnie wybieram się na Mistrzostwa Polski, ale jeszcze nie jestem pewien w stu procentach, ponieważ plecy bolą coraz mocniej, co uniemożliwia mi choćby zwykłe schylenie się. Dzisiaj idę do fizjoterapeuty (wiem, w czas), może coś pomoże. Ogólnie od Kwietnia mam zakaz ćwiczeń na siłowni od ortopedy, ale w końcu znalazłem coś dla siebie i już mam zrezygnować? Jebać, skończę dopiero jak zdechnę

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    W tym sezonie dużo młodych i silnych dzienników

Cajmer, trenowałeś może kiedyś w Platinium, w GK?

Dzisiejszy trening:
    Przysiad low bar 1x10 140kg, kolejna seria przerwana po piątym powtórzeniu.
    Wyciskanie 1x6 i 1x5 ciężar 100kg (zupełny brak siły)
    Martwy nie zrobiony. Silny ból przy 70 kg(których nawet nie oderwałem z ziemi)
    Rozciąganie i lekkie rolowanie.
    Cały "trening" był katastrofą (miało być 70% RM każdego ćwiczenia po około 12 powtórzeń), a ból w lędźwiowym znacznie zwiększył się już przy pierwszej serii przysiadów. Dzisiaj trenowałem na innej siłowni, bo przez korki nie mogłem dojechać nigdzie indziej.
    Po treningu pojechałem do fizjoterapeuty, który stwierdził, że mam przesunięty dysk i nie powinienem wystartować na zawodach. Przede mną 2 tygodnie rehabilitacji, ale jeśli ból zmniejszy się do dnia startu, to spróbuję jednak coś podziałać.

Trenowałem. Wtedy cyca zerwałem XD , który to Ty?

Chodziłem tam przez miesiąc (jeszcze trening pod judo był)właśnie w tym czasie, kiedy zerwałeś. Zobaczyłeś,że plan robię z body-factory czy coś i gadaliśmy trochę.
    Ostatnio edytowane przez Axoz ; 04-10-17 o 13:51

Dobre oko mam gdzie teraz siedzisz?

TKKF Azory. Jak przeszedłem na trójbój, to trenowałem chwilę w Platinium, ale tam nie ma gdzie siadów robić, bo przecież w klatce, to się biceps ćwiczy

Myślałem, żeby się tam przenieść bo aktualnie mam tam 2 przystanki, siłownia dobra sieka

Polecam, TKKF naprawdę super, a ostatnio kupili ławkę Eleiko. Tylko mógłby być wyższy sufit, bo żołnierskiego nie mogę robić... Ponoć na jesień mają robić nowe pomieszczenie, coś pod crossfit i jakieś stanowiska do przysiadów. Na siłowni bardzo fajny klimat, zwłaszcza jak Rammsteina puszczają

12. Wybierz suplementy dla siebie

Będę musiał to przemyśleć bo jak na razie lipa się robi na platynie. Tylko godziny otwarcia chujowe bo nie raz trenuje po 21

I nd zamknięta
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 04-10-17 o 14:52

Wiadomo, warunki do ćwiczeń mogłyby być lepsze, ale ja myślę, że dużo lepiej ćwiczyć na siłowni, gdzie jest więcej silnych gości. Normalnie w takim Platinum 100 na poziomej to jest jakieś osiągnięcie, a tutaj? Rozgrzewka Progres szybszy.

Jak będą pracować w niedzielę to wbijam

Trening

Wyciskanie sztangi na skosie w górę 3x8 60,70,70
    Wyciskanie wąskie 3x6-8 70,90,90
    Rozpiętki na poziomej 3x10 hantle 25 kg
    Prostowanie ramion na wyciągu górnym 65kg 2x10
    Wspięcia na palce siedząc 65 kg (nie mogłem się powstrzymać)
    Na koniec rozciąganie i prozdrowotne 10 minut jazdy na rowerku

Na zawody niestety nie jadę, już potwierdzone przez drugiego fizjoterapeutę. Trening wszedł bardzo fajnie. Niskie ciężary, mała intensywność i tylko jedna duża partia, więc taki jakby deload, który planowałem od dawna...
    Kolejne dwa tygodnie będą podobne tzn. lekkie treningi, nogi tylko na maszynach, żeby ten dysk mógł spokojnie wrócić tam, skąd uciekł.(Nie chcę dłużej, niż trzeba płacić za fizjoterapeutę, bo pieniądze mi z nieba nie lecą). Po treningu przypadkiem przechodziłem obok mc i wpadł zestaw, ale tylko jeden, bo fajnie by było trochę schudnąć. A i jeszcze ciastka w domu...

Trening

Wiosłowanie hantlami leżąc na brzuchu, na ławce 3x16 hantle 30 kg
    Przyciąganie linki wyciągu do brzucha siedząc 3x10
    Ściąganie drążka 3x8 78,88,88 kg

Wznosy hantli na boki 3x15 hantle 10 kg
    Coś na tył barków 2x10
    Uginanie ramion na modlitewniku (wyciąg) 2x10

Rowerek 12 minut i rozciąganie.

Trening bardzo lekki i nieuporządkowany (wymyślę sobie na następne 2 tygodnie jakiś plan jutro). Mimo, że nie wymagający, to rozwalił mnie kompletnie. Niestety cała noc przechlana i 3h snu...

Uprawnienia umieszczania postów