Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Wahania nastrojów a równowaga neuroprzekaźników dzięki diecie/suplementacji

Nic nie mówcie o wachaniach nastroju ja poważnie już zastanawiam się nad wizytą u specjalisty bo nie wiem czy taka moja natura czy coś w głowie nie tak , w teście bravermana natura GABA , acetyloholina normalny poziom oraz życiowy niedobór dopaminy i serotoniny , jestem 90% introwerytkiem i do tego nie wiem czy nie mam borderline przykładowo dwa tygodnie laska po 1,5 roku mnie zostawiła , sen płytki jak mielizna z 20 pubudkami w nocy , albo napady głodu albo nie jem nic , albo wyje jak by ktos mi umarł albo mam ochotę dać komuś w mordę , są momenty że mam normalny nastrój ale jak wspominałem są to momenty . Czesto uczucie totalnej pustki jak bym był zbędny temu światu , momentami tak mi złe z samym sobą ze najchętniej bym wgryzł zęby w futryne. Nie wiem czy jakie kolwiek naturalne środki tutaj pomogą ?
    Ostatnio edytowane przez bassfreak ; 02-11-17 o 07:37

no chyba jednak by się psychiatra przydał, bassfreak

Jak wyżej.

Mocne jazdy to i powinieneś odpowiednio zareagować, a nie homeopatie uprawiać ziółkami.

I tak też zrobię , przy okazji nie polecam być wrażliwym i dostawać po dupie całe życie (zabójcze combo) efekty widać w poprzednim poście
    Ostatnio edytowane przez bassfreak ; 05-11-17 o 08:13

Poczciwy dzik Awatar dollar
    Cytat Zamieszczone przez bassfreak Zobacz posta
    Nic nie mówcie o wachaniach nastroju ja poważnie już zastanawiam się nad wizytą u specjalisty bo nie wiem czy taka moja natura czy coś w głowie nie tak , w teście bravermana natura GABA , acetyloholina normalny poziom oraz życiowy niedobór dopaminy i serotoniny , jestem 90% introwerytkiem i do tego nie wiem czy nie mam borderline przykładowo dwa tygodnie laska po 1,5 roku mnie zostawiła , sen płytki jak mielizna z 20 pubudkami w nocy , albo napady głodu albo nie jem nic , albo wyje jak by ktos mi umarł albo mam ochotę dać komuś w mordę , są momenty że mam normalny nastrój ale jak wspominałem są to momenty . Czesto uczucie totalnej pustki jak bym był zbędny temu światu , momentami tak mi złe z samym sobą ze najchętniej bym wgryzł zęby w futryne. Nie wiem czy jakie kolwiek naturalne środki tutaj pomogą ?
    musisz z trena zejsc hehe
    I just smoked a whole eighth in a spliff
    Some call that a problem but I call it a gift

W takich przypadkach stosuje się psychoterapię, trzeba znaleźć przyczynę

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez rejli Zobacz posta
    W takich przypadkach stosuje się psychoterapię, trzeba znaleźć przyczynę
    Poprawiły Ci się badania hormonalne dzięki psychoterapii?

panowie

leczenie manii OTC

czego w tej pierdolonej głowie może być za dużo?

dopaminy, serotoniny?

czym to zbić?

Ścięgno sarny Awatar PiotrM
    Szczerze powiedziawszy czytam ten wątek i włos jeży mi się na głowie. Leczenie manii OTC... Ja jebie. 20% chadowców popełnia samobójstwo.

...
    Ostatnio edytowane przez ziki2000 ; 08-02-18 o 07:32

11. Pyszne odżywki białkowe

Uprawnienia umieszczania postów