Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 154

Wątek: NakurwiaTHOR / Siła chama nie zbadana..

Poczciwy dzik Awatar Condor
    Harald tez jest przeciez naturalem, w sumie to nie wygląda na koksa ale siłe ma jak DRWAL :!
    Ostatnio edytowane przez Condor ; 19-09-17 o 21:34

Gwiezdna Gwardia
    Cytat Zamieszczone przez nakurwiaTHOR Zobacz posta
    Trochę mniej w ciągu serią leci 220 już.

Zapomniałem właśnie o suplementacji napisać
    Aktualnie:
    -Żelazo
    -Kwas foliowy
    -Cholina
    -Aspargin (wiadrami)
    -Omega 3
    -Kofeina mocno przed treningiem
    - na spanie jakieś zioła melisa/chmiel + jakieś dodatki
    - flexor
    - wleci jakiś stack kreatynowy nieługo
    Pożywienie:
    -Pierogi ruskie, mięso(świnia), smalec,skwary i czasami coś słodkiego. Unikam dużej ilości węgli, po treningu jak mam zjazd to zjem trochę jaglanej z dżemem.
    Większość z tego co bierzesz jest szkodliwa dla zdrowia, po chuj? Aspargin w nadmiarze to też samo zło. Cholina, zelazo, kwas foliowy? W ciąży jestes?

Progres silowy nawet na bombie nieosiągalne z reguły. Dieta Dieta z dupy twórzy syf nie miesnie.

Na ten staż wyniki niemożliwe, chyba że już leci towar albo geny jak u jednego na 100000. Nie znam nikogo takiego, a bajkopisarzy setki.

Cytat Zamieszczone przez _Knife_ Zobacz posta
    Większość z tego co bierzesz jest szkodliwa dla zdrowia, po chuj? Aspargin w nadmiarze to też samo zło. Cholina, zelazo, kwas foliowy? W ciąży jestes?

Progres silowy nawet na bombie nieosiągalne z reguły. Dieta Dieta z dupy twórzy syf nie miesnie.

Na ten staż wyniki niemożliwe, chyba że już leci towar albo geny jak u jednego na 100000. Nie znam nikogo takiego, a bajkopisarzy setki.
    Moje słowa

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Okurva Knife w natarciu, też za cynki, magnezy itp rzeczy dostałem od pana z zielonym nickiem słowny wpierdol. Większość specyfikow tego typu odłożyłem i w sumie różnica tylko taka, że w portfelu więcej hajsu

Poczciwy dzik
    Piszesz że ćwiczysz półtora roku.

Czekaj, nic nie robiłeś przez 23 lata życia, tylko komp, piłka, imprezy. Idziesz pierwszy raz na siłownię i wciągasz 160 kg?? Siadasz 125 kg?? Ot tak?

Nic, żadnego sportu wcześniej, żadnego sksa?

Nie dziw się że chłopaki nie dowierzają, bo nawet Olech nie dźwigał tyle przy pierwszej wizycie na siłce

Gwiezdna Gwardia
    Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    Okurva Knife w natarciu, też za cynki, magnezy itp rzeczy dostałem od pana z zielonym nickiem słowny wpierdol. Większość specyfikow tego typu odłożyłem i w sumie różnica tylko taka, że w portfelu więcej hajsu
    Piszę z praktyki niestety bo za darmo zdazalo mi się testować dziesiątki supli, w tym pre-wo, witaminy, kreatyny, bcaa, glute, minerały. Większość daje niewiele, a nowsze badania mówią iz ta suplementacja (np. multiwitaminami) szkodzi. Oczywiście jak kto musi to niech kupuje, ja wolę kupić sprzęt, części do auta czy wiecej tescia.

Żagiel Awatar nakurwiaTHOR
    Cytat Zamieszczone przez _Knife_ Zobacz posta

Badania robiłem jakieś 3mc temu, miałem hemoglobinę 11, w eletrolitach lekki niedobór magnezu i coś z wit B tylko nie pamiętam z którą.
    Niedługo bedę robił badania jeszcze raz, stosować te cuda zacząłem niedawno.
    Mało snu, siedzenie w piwnicy 10-12h dziennie, blady jak dupa jestem, jak zrobię trening to próbuję przeżyć do nastepnego mimo tego że dużo jem. Micha jest w miarę czysta oprócz pierogów czasem

Napisałem na początku że zacząłem się w to bawić 1,5roku temu, wcześniej trenowałem jakieś 2-3 lata robiąc samą klatę,bica i czasem martwy ciąg, kalecząc przy tym wszystko ale udało mi się dojść do takich wyników sprzed 1,5roku.

Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
    Piszesz że ćwiczysz półtora roku.

Czekaj, nic nie robiłeś przez 23 lata życia, tylko komp, piłka, imprezy. Idziesz pierwszy raz na siłownię i wciągasz 160 kg?? Siadasz 125 kg?? Ot tak?

Nic, żadnego sportu wcześniej, żadnego sksa?

Nie dziw się że chłopaki nie dowierzają, bo nawet Olech nie dźwigał tyle przy pierwszej wizycie na siłce
    19 lat siedziałem w lesie, ciężka praca od małego, od 20r na studia, 21r coś zacząłem ćwiczyć(jak wyżej), miałem dobrego trenera (trójboista,dwuboista).

Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    Spróbuję, żona się ucieszy..
    Jakieś pierdoły typu flexor czasami dostaję od znajomego co ma sklep z suplementami. Też w jakiś sposób to testuję, osobiście dobra oranżada nic więcej.

Wracając

Dziś ciężko, znów nie wyspanie, łącznie może 4h snu przerywanego.

Siady:
    3x70
    6x110
    5x135
    5x150
    5x165
    4x180 (pas) (film, 5 powtórzenie nie udane, źle się ustawiłem, była to próba przebicia się ale oczywiście zje*ane dlatego później) siady lecą 1x w tygodniu i to ciężko, brak czasu na inne dopełnienia. Robim co możem.

2x190 pas,bandaże (na doyebanie)
    https://www.youtube.com/watch?v=WkkkmlZUTZc
    Wyciskanie sztangi skos z zatrzymaniem na klacie 2sek (brak filmu)
    3x60
    2x70
    5x5 90
    Uczę się ruchu.

Martwy ciąg pół sumo:
    3x70
    3x110
    5x150
    5x170
    5x190
    3x205(PR)(film)(nierówna podłoga, czasami ucieka)
    https://www.youtube.com/watch?v=Cw19HpaWdEE

Asekurant chciał wziąć tą sztangę na biceps?

Poczciwy dzik
    Lepiej zrzucać za siebie niż brać takiego asekuranta. Matko Boska kazańska, mogłeś zabić siebie i jego

Siła jest, ale na dłuższą metę taki niedobór snu się odbije

Korzystaj pókiś młody z takiej żywotności, ja już nie dałbym rady funkcjonować i trenować po 4 godz spania

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Długa ta seria, a asekurant z dupy

Koncówka filmu masakra .

Mnie zawsze zastanawia po co w ten sposób walczyć ze sztangą jak są zabezpieczenia. Nie poszło? Zejdź ciut niżej, oprzyj sztangę na podpórkach i wyjdź spod niej. W ogóle asekurant niepotrzebny.

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Uprawnienia umieszczania postów