Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30

Wątek: Karty multisport - kupić samemu?

Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    o chuj. cóż za różnica.
    za drogo dla mnie. tak na 100 zł się szykowałem
    mimo to dziękuję.
    Jeździsz gadżeciarskim autem za ok. 140k (+/- 20 proc.) i się o 100 zł miesięcznie żoładkujesz?
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 13-01-20 o 13:06

Kartner OPEN, Fitnes World 89zł ( w tym zajecia 1x w tygodniu)
    Basen + sauna 1h 16zł x 4 = 64zł
    Aquapark - 2h - 35zł

Ja płace 45zł za Plusa, ale osoba towarzysząca 184zł o ile dobrze pamiętam. A czasem wypadnie tak, że nie wyjdziemy na basen to juz sie nie opłaca.

Sztywny Pal Azji
    W Warszawie mam od znajomego za 120, tutaj w wielkiej mieścinie, to taniej niż zwykły karnet na jedną siłownię Tam na wilidżu to rzeczywiście inny świat.

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    W Warszawie mam od znajomego za 120, tutaj w wielkiej mieścinie, to taniej niż zwykły karnet na jedną siłownię Tam na wilidżu to rzeczywiście inny świat.
    Na Białołęce miałem karnet open w New Age Fitness. Wielki cross box, TRX, joga, kupa innych zajęć. Ciężaru nigdy nie brakowało. Płaciłem za rok z góry za dwie osoby bodaj 90 zł na miesiąc za łebka.

o kurwa siwy właśnie sięgnąłeś dna.
    ból dupy stwierdzam.

ja tutaj płaciłem 100 zł http://www.getgym.pl/
    fajny lokal, ale już nie dla mnie.

muszę zdywersyfikować formy i miejsca aktywności fizycznej dlatego tylko mutlisport mi podchodzi.
    kumpel płaci 80 za open jako osoba towarzysząca, ale jego panna ma ekstra pakiety z firmy, w której pracuje.
    szukam dalej jak coś ktoś
    Ostatnio edytowane przez Mastif ; 13-01-20 o 14:08

Sztywny Pal Azji Awatar Gubrin
    Cytat Zamieszczone przez Koxik Zobacz posta
    Kartner OPEN, Fitnes World 89zł ( w tym zajecia 1x w tygodniu)
    Basen + sauna 1h 16zł x 4 = 64zł
    Aquapark - 2h - 35zł
    35zł za 2h w aquaparku ? U mnie aquapark tyle kosztuje za godzinę w weekend, gdzie ty mieszkasz ?

Czyli w opcji "całkowita bieda" (najtańszy klub, basen z zegarkiem po godzince, aquapark 1x w miesiącu) wychodzisz na swoje, pójdź do fitness clubu premium to sam karnet będzie za 180zł

Z tym multisportem dla mnie najlepsza była swoboda wyboru atrakcji, gdzie chciałem tam szedłem i luz, bez wpisowych, okresów wypowiedzenia, etc.
    Ostatnio edytowane przez Gubrin ; 13-01-20 o 14:10

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Na Białołęce miałem karnet open w New Age Fitness. Wielki cross box, TRX, joga, kupa innych zajęć. Ciężaru nigdy nie brakowało. Płaciłem za rok z góry za dwie osoby bodaj 90 zł na miesiąc za łebka.
    Nie kwestionuje tego, ale musiałeś zapłacić ponad 2k z góry, uwiązany jesteś do jednej siłowni na rok i to raczej wyjątek a nie reguła jeśli chodzi o cenę.

120 zł to taniej niż karnety w siłki w zasięgu spaceru, które mi odpowiadają, nawet przy umowie na rok z góry. A mogę iść na obie i wiele więcej. Mi odpowiada.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 13-01-20 o 14:26

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Nie kwestionuje tego, ale musiałeś zapłacić ponad 2k z góry, uwiązany jesteś do jednej siłowni na rok i to raczej wyjątek a nie reguła jeśli chodzi o cenę.
    Oczywiście że tak. Za Multisport u żony płaciłem juz 150 zł. Natomiast cena odzwierciedla coraz bardziej pozycję negocjacyjną i siłę monopolisty niż jakość.

Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    o kurwa siwy właśnie sięgnąłeś dna.
    ból dupy stwierdzam.

ja tutaj płaciłem 100 zł http://www.getgym.pl/
    fajny lokal, ale już nie dla mnie.

muszę zdywersyfikować formy i miejsca aktywności fizycznej dlatego tylko mutlisport mi podchodzi.
    kumpel płaci 80 za open jako osoba towarzysząca, ale jego panna ma ekstra pakiety z firmy, w której pracuje.
    szukam dalej jak coś ktoś
    Jaki ból dupy, śmieję się że tracisz czas na szukanie oszczędności rzędu lepszej flaszki. Ale nie moja sprawa w sumie.

Cytat Zamieszczone przez Gubrin Zobacz posta
    35zł za 2h w aquaparku ? U mnie aquapark tyle kosztuje za godzinę w weekend, gdzie ty mieszkasz ?

Czyli w opcji "całkowita bieda" (najtańszy klub, basen z zegarkiem po godzince, aquapark 1x w miesiącu) wychodzisz na swoje, pójdź do fitness clubu premium to sam karnet będzie za 180zł

Z tym multisportem dla mnie najlepsza była swoboda wyboru atrakcji, gdzie chciałem tam szedłem i luz, bez wpisowych, okresów wypowiedzenia, etc.
    We Wrocławiu tyle kosztuje normalny.

Ale po co mi "eksluzywny" klub, skoro ide tam na godzine przerzucać talerze z punktu A do B i wypierdalam ? Lansować to sie mogę Moetem w małej mieścinie w pseudo barze, a nie na siłowni porównując ktore hantle mniej obdrapane
    Zreszta jaki to lans jak Moet 200zł kosztuje i jest średnio dobry. Nie na moje prostackie kubki smakowe.
    Ostatnio edytowane przez Koxik ; 13-01-20 o 15:33

ja jako towarzysząca w Poznaniu płacę 150
    2 razy w miesiącu termy maltańskie + sauna na 2h i połowa tej kwoty wydana

To w lbn dostałem propozycję na 150 za opcje full. Niby sporo , ale biorąc pod uwagę wygodę i wachlarza opcji do wyboru w kategorii aktywności fizycznej to wygląda w porządku. Z drugiej strony spory przeskok jak się placilo 90-100

Korzysta ktos z OK system? Oferuja mniej miejsc niz multisport ale akurat te dwa co mi pasuja silownia basen i w pakiecie niezle wychodzi. Tylko dosc malo jasne zasady
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 20-01-20 o 23:20

Poczciwy dzik
    U mnie w firmie dali OK SYSTEM.

W zależności od tego jaki karnet - ja mam najniższy, 2 wejścia do obiektów z listy w tygodniu - masz tyle i tyle wejść.

Najbogatszy pakiet to bodaj 30 wejść w miesiącu. Jedno dziennie - znaczy w ciągu doby.

Pobierasz aplikację i klikasz kod danego obiektu. W zamian wysyłają Ci kod potwierdzający wejście, którego pokazujesz w recepcji.

Możesz też smsem wysłać kod obiektu i w zamian dostaniesz... zgadłeś, kod potwierdzający wejście. Pokazujesz w recepcji i wchodzisz.

Kasę za karnet automatycznie pobierają z konta bankowego.

A to, jaki masz karnet i listę obiektów do dyspozycji to i tak masz na swoim indywidualnym profilu w OK SYSTEM.
    Ostatnio edytowane przez Gats ; 04-02-20 o 00:07

Poczciwy dzik
    https://oksystem.pl/pakiety - tu Cię za rączkę poprowadzą co i jak robić, na jaki nr wysłać 1-go smsa itd.

https://oksystem.pl/wyszukiwarka/?ca...46811835571285 - wewnętrzna wyszukiwarka, pokaże Ci listę dostępnych obiektów, klikasz na każdy i czytasz czy nie ma ukrytych dopłat itd.

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Uprawnienia umieszczania postów