Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 30

Wątek: Karty multisport - kupić samemu?

Poczciwy dzik

Karty multisport - kupić samemu?

Witam chłopaki,

Interesuje mnie możliwość wykupienia na własną rękę karty benefitowej typu Multisport - firma raczej nie wystawi. Czy gdzieś coś takiego znajdę?

Szperając po sieci znalazłem taką usługę:
    https://www.oksystem.pl/pakietyoksystem/
    Ale śmierdzi na kilometr wałem, nie wzbudza zaufania

Niemniej spełniłaby idealnie moje potrzeby - kupuję sam dla siebie wybrany pakiet.

Pytanie: istnieje w ogóle możliwość prywatnego wykupienia takiej karty czy to nierealny luksus?

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Prywatnie nie wykupisz.

Nie wiem czy to jest ten OK System działający od lat czy jakiś inny, ale ten o którym ja piszę działa bez zarzutów.

Sztywny Pal Azji Awatar P4TRYK
    Jak jesteś studentem to jest BeActive.

Sztywny Pal Azji Awatar Gubrin
    Hmm na tym OK Systems nie działa im nawet cennik O_o

Poza tym wyżej wyglądają rozsądnie i widuje ich terminale/nalepki od lat więc tak wydają się sprawdzoną opcją ...

Nie wiem jak to teraz wygląda, ale jak sam się interesowałem tematem to OK System był straszną lipą pod względem opłacalności. Najwyższy karnet full opcja kosztujący sto kilkadziesiąt zł pozwalał tylko na 3 wejścia max w tygodniu, podczas gdy Multisport nie ma żadnych ograniczeń.

Multisport też ma ograniczenia. Mi w robocie proponowali taki na 8 wejść w miesiącu więc widocznie wszystko zależy od opcji.

Sztywny Pal Azji
    Multisport ma 3 opcje. Taka na określoną ilość wejść w miesiącu (np. 8, 10, 12). Taką z jednym wejściem dziennie. No i taką, gdzie chodzisz do bólu. U panny w pracy koszt wygląda następująco: 18.5pln/51pln/82.
    Dla mnie jest to już 84/160/179. Także, do wyboru, do koloru .

Do tego niektóre obiekty mają ograniczenia. Np. Aquapark ma 2h za free lub 3h z dopłatą 5zł.

Jak kto w korpo ma, to dla osoby towarzyszącej może wziąć za całą kwotę tj. właśnie około 150zł z wejściem raz dziennie.

Multisport ma 3 opcje. Taka na określoną ilość wejść w miesiącu (np. 8, 10, 12). Taką z jednym wejściem dziennie. No i taką, gdzie chodzisz do bólu. U panny w pracy koszt wygląda następująco: 18.5pln/51pln/82.
    Dla mnie jest to już 84/160/179. Także, do wyboru, do koloru .
    Nawet nie wiedziałem, że są takie opcje. Ja miałem kartę Multisportu jako osoba towarzysząca od znajomej pracującej w Beneficie, płaciłem 160zł i nie miałem kompletnie żadnych ograniczeń.
    Ostatnio edytowane przez Miniak ; 12-09-17 o 14:53

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Wszystko zależy od umowy z Benefitem, a to natomiast zależy od ilości pracowników w firmie.

12. Wybierz suplementy dla siebie

Odkopię.
    Bo czas wrócić do ruchu.
    Kolegi ma kto możliwość załatwić multisport kartę w dobrej cenie?
    Taką wersję open czy coś.

Mam Multisporta MAKS DOJEBANIE jak coś. 184zł dla osoby "towarzyszącej". Sam 45 płace

o chuj. cóż za różnica.
    za drogo dla mnie. tak na 100 zł się szykowałem
    mimo to dziękuję.

Ten Multisport Plus jest bez sensu biorąc go jako osoba towarzysząca dla wiekszosci. Moja Panna go ma i tak na styk go wykorzystuje. 2x w tygodniu wyskoczy na siłkę + jakies chujo zajęcia dodatkowe (zumba czy inna pajacerka). W weekend wyskoczymy na basen + sauna i 1-2x w miesiącu do Aquaparku. To tak na zero jej wychodzi.
    Ostatnio edytowane przez Koxik ; 13-01-20 o 12:01

Sztywny Pal Azji Awatar Gubrin
    Cytat Zamieszczone przez Koxik Zobacz posta
    Ten Multisport Plus jest bez sensu biorąc go jako osoba towarzysząca dla wiekszosci. Moja Panna go ma i tak na styk go wykorzystuje. 2x w tygodniu wyskoczy na siłkę + jakies chujo zajęcia dodatkowe (zumba czy inna pajacerka). W weekend wyskoczymy na basen + sauna i 1-2x w miesiącu do Aquaparku. To tak na zero jej wychodzi.
    karnet na siłownie + pajacerka: minimum 120zł
    Basen + sauna (4x w miesiącu): 60-120zł (zależnie czy godzina czy dwie)
    Aquapark (2x w miesiącu): 60-120zł (zależnie czy godzina czy dwie)

Suma: 240-360zł

To ile ty płacisz za ten multisport ?

Uprawnienia umieszczania postów