Strona 1 z 63 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 932

Wątek: NATURALNE sposoby optymalizacji CIAŁA i DUSZY.

Sztywny Pal Azji

NATURALNE sposoby optymalizacji CIAŁA i DUSZY.

.
    Słowem wstępu:

Obecnie na forum przeżywamy kampanię szybkich rozwiązań prostych problemów ale czasem również poważnych .
    Wychodząc naprzeciw, chciałbym otworzyć NOWY KANAŁ, alternatywę dla lukrowanych ćpunów i chłopców szybkich farmakologicznych rozwiązań.

Jeśli nie jesteś zainteresowany szybkim wynikiem, jeśli nie zainteresowany ujemnym sprzężeniem zwrotnym które działa za każdym razem bezwzględnie dobrze, a chcesz się rozwijać i być sprawnym facetem długie lata to jest to miejsce dla Ciebie.

Chciałbym żeby w tym miejscu, żadnej osobie nie zależało na szybkim rozwiązaniu w stylu "weź bromka na prolke". Umiesz poświęcić swoje przyzwyczajenia, nawyki, w imię "lepszego jutra" lubisz eksperymentować, jesteś zdysplinowany i szukasz ciekawych rozwiązań to miejsce dla Ciebie.

OSOBY ZAINTERESOWANE proszę o umieszczanie ciekawych NATURALNYCH(tak tak tych ocierających się i placebo) rozwiązań. NIE INTERESUJE MNIE STOPIEŃ DZIWACZNOŚCI wklejanych tekstów, artykułów, chciałbym tylko żeby były podpisane, ewentualnie z bibliografią.

no nic może się ktoś znajdzie i wątek urośnie.
    Ostatnio edytowane przez htw ; 10-09-17 o 16:46
    correlation doesn't imply causation

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Najebka

Polecam
    Ostatnio edytowane przez papsi ; 10-09-17 o 17:37

Sztywny Pal Azji
    czytaj : sytuacja w której pijemy alkohol aż poczujemy że nie możemy więcej wlac w siebie i jesteśmy totalnie pijani !

musiałem wyszukać
    Ostatnio edytowane przez htw ; 10-09-17 o 17:39

Ja lubię zrobić głodówkę! 24-36godzinny post.

Sztywny Pal Azji
    WFT ?? a KATABILZM ?

jest od chuja doniesień naukowych, które potwierdzają pozytywne efekty takich praktyk, ciekawą kombinacją jest też dieta 5:2.

film na BBC dla zainteresowanych:

Post i długie życie

https://www.cda.pl/video/52681226
    Ostatnio edytowane przez htw ; 10-09-17 o 18:35

Sztywny Pal Azji
    Your Brain on Plants: The Ultimate Guide to Micronutrients and Mental Health

http://www.businessinsider.com/tv-bi...17-9?r=UK&IR=T

Cytat Zamieszczone przez Eclipse21 Zobacz posta
    Ja lubię zrobić głodówkę! 24-36godzinny post.
    Jakoś się do tego przygotowujesz? Czy dzień wcześniej jesz wsio normalnie a na drugi dzień nic.
    Pytam Serio. Mam takie coś w planach od dłuższego czasu, ale na necie raczej polecają magiczne przygotowania i to mnie bardziej zniechęca niż sama głodówka

Sztywny Pal Azji
    .
    Bisphenol A exposure through the skin from store receipts takes longer to be excreted

źródło:
    https://medicalxpress.com/news/2017-...ts-longer.html

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Cytat Zamieszczone przez Play Zobacz posta
    Jakoś się do tego przygotowujesz? Czy dzień wcześniej jesz wsio normalnie a na drugi dzień nic.
    Pytam Serio. Mam takie coś w planach od dłuższego czasu, ale na necie raczej polecają magiczne przygotowania i to mnie bardziej zniechęca niż sama głodówka
    Ja czasem miałem taką ochotę po cheata weekendach...

Ja też głównie po czitach, ale alkoholowych ))

12. Wybierz suplementy dla siebie

Cytat Zamieszczone przez Play Zobacz posta
    Żadnych "przygotowań". Staram się na ten dzień zaplanować jak najwięcej pracy i jak najmniej przebywać w domu żeby nie myśleć o papu

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    jw, u mnie takie głódówki tez się czasami zdarzają, głównie wtedy gdy siedzę do nocy w robocie.
    Pochwal się eclipse, jak wygląda micha po takim poscie, u mnie w kuchni rozpierdol nieziemski

Normalnie, tak jak przed, wyrosłem już z binge eating

Eclipse co na celu ma taka glodowka?

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Od stycznia do teraz wystawiłem swój organizm na mocną próbę.
    Praca kilka miesięcy 24 do 8 teraz 16 do 02 , ale już powoli się normuje do normalnego trybu.
    Brak słońca mieszkam aktualnie w słonecznej Anglii .
    Jedzenie bardzo syfiaste a czasami nawet bardzo ubogo kalorycznie, lecz nie przez dłuższy okres max tydzień czasami wręcz za dużo pracy nawet jak dla mnie.
    Dużo stresu oksydacyjnego i normalnego w pracy poprzez pracę z idiotami i leniami.
    To tyle próbowałem się ratować hormonami lecz duże ilości bez diety mało dały a teraz praktycznie htz.
    Dużo treningów i siłowo zaskakująco dobrze zrobiłem one rep max na przysiad 162.5 lecz sylwetka porównywalna a nawet trochę gorsza niż przed rokiem jednak gdyby wybrac najlepszy moment to różnica na bardzo duży plus jednak powyższe sprawy nie pozwoliły utrzymać tego na dłuższą metę.
    Miejscami miałem dziwne kłucie w klatce mimo że do mięczaków nie należę i nie wkręcam sobie byle czego to tym akurqc się przejąłem.

Podsumowanie żadne diety cud ani inne rzeczy nie pozwolą cieszyć się zdrowiem bez spokojnej głowy.
    Jak ktoś ma czas to niech przeczyta historię wioski Roseto w USA.
    Większość stresów w życiu dostarczamy sobie sami i moj przykład niejako to potwierdza.

Ja jako fan htw i jego praktyk wyjdę z tego stanu szybko dobrze że mam dość spokojnie podejście do życia bo mogło się to gorzej skończyć.

Ps .to nie żaden atak na diety czy głodówki , we wszystkim trzeba zachować umiar niby takie banalne a ciężko się dostosować.
    Jeść w miarę zdrowo , spać dobrze i w odpowiednich godzinach , pracować (aby głupie pomysły nie wpadały do glowy od nadmiaru czasu) mieć spokojną głowę tak rzyć:-) panowie.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Uprawnienia umieszczania postów