Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Wątek: Bieganie, parkour, piłkarze - a tryb życia i kontuzje.

Piłkarze biegają średnio ok 10 km, najczęściej w interwałach.

Powodzenia w grze bez wybiegania.

Po raz drugi w ciągu ostatnich 14 dni kopałem piłkę.
    Uwielbiam.
    Choć wiem ile ryzykuje ale siłownia przy tym to kau.

Taki mój powrót po ponad 3 latach od kontuzji.
    Ostatnio edytowane przez KeNiO ; 09-08-17 o 22:47

Dzisiaj mam trening kosza.
    Już się cieszę.

Wczoraj miałem iść na siłkę,ale nie wyszło - jakoś się zasiedzielismy u kumpla, dzieci się bawiły, piwo było zimne..no siła wyższa.

Jak widzę jak w B klasie się kopią po nogach to się nie dziwie kontuzji

Pozostaje orlik od czasu do czasu ze znajomymi. Bez spiny, na spokojnie, o pietruszkę.

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez _Knife_ Zobacz posta

Rośnie pokolenie informatycznych debili, a pierwsze efekty już widać. Dlatego robi się filmy na YT i audiobooki, czytanie staje się za trudne i za bardzo absorbujące. Kiedyś to się biegało pół dnia za piłką, jeździło na rowerze itd. Będzie coraz gorzej jak mniemam. Cóż, nie mój problem. Tylko kręgosłupów i wzroku szkoda.
    Właśnie nic mnie tak nie wqurwia jak filmiki. Nic nie można przeczytać. Qrwa niech sobie robią filmiki (wywiady, relacje itp.),ale pod spodem powinno dac się to przeczytać.
    Jeszcze jak jest jakiś "dukający ",Gamoń z co drugim słowem "yyy "to już masakra.
    Ostatnio edytowane przez Jony8304 ; 10-08-17 o 11:31
    "Trening picia uczy sikać bez rozpinania spodni." Bosski DM

jesli moge cos od siebie..moj sport to hokej na lodzie prawie 19 lat gry na poziomie extraklasy i kadry w mlodziezowce..pamietam jak zatrudniony u nas rosyjskiego trenera ,ktory w ramach podpiania kontraktu zarzyczyl sobie magnetowid ...anyway...w ramach np silowni naparzalismy na pobliskie budowy badz pamietam jak dzis jak podjezdzaly radzieckie wojskowe ulazy pod lodowisko i pakowaly 8-10 latkow na pake zeby jechac na trening przelajowy z zolnierzami na pobliska jednostke..czaicie-w dobie komunizmu jaki widok...do rzeczy kontuzji...czesto wygladalismy jak mumie po obozach wracajac ale do dnia dzisiejszego 80% mojej paki jest zdrowa jak dąb i grajac jeszcze z mlodziakami amatorsko sami sie dziwia jak kondycje i sile maja stare dziadki lesne jak mawiaja

techno-troglodyci przyspawani do ekranów, którzy jaa tak krótki okres skupienia uwagi, że noszą w kieszeni mały ekranik na wypadek, gdyby znudziło im się gapienie na duży

Sezonowiec Awatar TPastrana199
    Nie popadajmy w skrajności

Z internetu trzeba umieć korzystać. Z internetu można się efektywnie uczyć języków, czerpać wiedzę odnośnie techniki ćwiczeń oraz innych rzeczy. Prawda jest taka, że chuja byśmy się nauczyli i nie widzieli o ostnieniu wielu wartościowych materiałów, ludzi, dyscyplin itp.

A jak ktoś jest leniwy i chce życie spędzić bezproduktywnie przed komputerem to jego sprawa. W czasach przed internetem ludzie też marnowali czas w inny sposób.

Uprawnienia umieszczania postów