Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Końcówka redukcji

Poczciwy dzik

Końcówka redukcji

Witam
    Jak nazwa tematu - odnośnie końcówki redukcji. Ma ktoś może jakiś plan fajny na 3 dni? Ciężko mi coś znaleźć konkretnego, prosem nie jestem, do zawodów tego nie robię, ale sporo zeszło, duża poprawa sylwetki i chcę wyciąć na maxa ile się da. Do tej pory leciało 3x w tyg FBW, 2 dni interwały/aeroby, tutaj różnie bywało, cardio dodawane z czasem, interwały cięższe formy/większa intensywność, z w tamtym tyg było tak np. pon fbw A, wtorek na czczo 30 min aerobów, po południu bear complex, środa fbw B, czwartek na czczo 30 min aerobów, po południu tabata, piątek fbw C, miało być jeszcze 3cie cardio ale nie pykło czasu w żaden dzień.
    Na te ostatnie tygodnie w ramach cardio/interwałów planuję zrobić SFP, pierwszy tydzień 1.0 reszta 2.0, weekendy totalnie off bo już momentami ciężko z regeneracją no i czy jest sens coś zmieniać w treningach siłowych?
    Plan obecnie wygląda tak:
    pon FBW A:
    siady tylne 5x5
    wyciskanie hantli skos dodatni 4x10
    wiosłowanie hantlem/półsztangą/sztangą (tutaj różnie bywa ostatnio, ale raczej zostanę już do końca na hantlach) 4x10
    +dodatki (barki, bic, tric, brzuch)

śr FBW B:
    ciągi sumo 5x5
    dipsy 4x10
    wykroki 3x12
    +dodatki

piątek FBW C:
    wyciskanie leżąc ławka pozioma 5x5
    przysiady 4x10 (były na początku, po dodaniu większych ilości roweru i interwałów zmieniłem, bo nogi za bardzo styrane)
    podciąganie nachwyt - na początku z ciężarem, teraz różna ilość serii ze względu na progresję powtórzeń.
    +dodatki

Główny powód w sumie czemu chcę coś zmieniać to to, że siłowo progresja na tych zakresach już mi się wyczerpała prawie w każdym ćwiczeniu głównym, dodatkami się nie przejmuję. W ciągach czy siadach mógłbym zejść na np. 6x3, ale wątpię że jakiś progres siłowy jeszcze pójdzie. W sumie jakby tak spojrzeć i przeliczyć obecne wyniki na Wilksa to wszędzie oprócz siadów siłowo robię życiówki, tylko CUN już zaczyna dostawać po dupie, kcal jest już dość mało i mimo że zapału i chęci jest to po prostu te treningi już nie idą tak dobrze jak szły + takim planem lecę już kilka miesięcy nie licząc jakichś drobnych zmian, jednak podstawowe założenia ciągle te same.

W kwestiach innych to dieta jak już wyżej napisałem z deficytem, białko koło 2-2.2g na kg/mc, węgli w dni z treningami siłowymi obecnie pewnie koło 120g, w dni z interwałami 100 kcal mniej z węgli po prostu, reszta T.

Suplementacja WPC by dobić zapotrzebowanie białka/do przepisów, po treningu BCAA, na czczo simple burner, jak się skończy to blue magic (yohimbina), w ciągu dnia witaminy i minerały z apteki, omega 3, przed snem ashwagandha + jeszcze od następnego tygodnia przed treningami siłowymi jakaś przedtreningówka wleci. Koksu żadnego ani nic mocniejszego nie ma.

Także podsumowując, główne pytanie - czy warto tym schematem dalej lecieć czy może na te ostatnie
    tygodnie warto spróbować coś innego co da lepszy efekt? Cel cały czas to max redukcja, czy polecę jakoś strasznie siłowo nie ma większego znaczenia

2. Szukasz odpowiedniej odżywki?

Mój obecny, poprzedni zresztą też mógłby być
    Albo -> http://www.body-factory.pl/showthrea...sie%C5%84-2011

Nie widzi mi się progres siłowy na koniec redukcji, w dodatku w ćwiczeniach, które robisz od dawna.
    Ostatnio edytowane przez Las3k ; 07-08-17 o 16:53

Poczciwy dzik
    Albo w sumie to się źle określiłem, bo to już nawet nie tyle, że progresu nie ma siłowego, tylko co już dochodzi do tego, że co trening muszę zmniejszać kg, w siadach to już się pogodziłem, że przy tej aktywności co mam to o siłowym wyniku mogę zapomnieć, ale przykładowo jak robię ciągi w jeden dzień 165 kg x5 jak szmata, potem za tydzień robię 167,5 x3 męcząc się jak nie wiem, a po 3 tygodniach nie mogę zrobić już 150 kg x5 i technicznie zaczyna być chujnia to chyba znak, że już kiepsko jest
    Dzięki za radę, widzę trzeba zaległości w dziennikach nadrabiać w takim razie

Uprawnienia umieszczania postów