Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: dyskomfort - tylnia taśma łydka, dwójka, plecy.

dyskomfort - tylnia taśma łydka, dwójka, plecy.

Panowie i Panie, nagły atak się zrobił i to nie sam tylko o jeden trening za dużo (nawet lekki), dzwigam dużo i często byłem już zajechany psychicznie i fizycznie gdyż kończyłem pewne tematy sportowe i zrobić miałem totalny brak treningu tygodniowy, ale zrobiłem na sam koniec (ten czwartek) lekko jaskółki z 2x30kg sztangielkami po 5 na stronę x 5 serii i to ćwiczenie półkole w leżeniu lędzwia do gleby reszta do góry i tak 5x30s.

dziś - to ja ledwo chodzę w sensie czuje duży dyskomfort od łydki, dwójki i lędzwiowy, czuje jakby mrowienie i po prostu ból. Jak siedzę na krześle bolą plecy na lini kości ogonowej i trochę w górę najbardziej i tylko w tym obszarze. Czuje też kolana i tak jakby przyczepy/stawy co wcześniej nie czułem. Ogólnie mógłby byc to zakwas, ale jest to może i zakwas i na pewno coś ekstra mało zdrowego.

Do speca pójde pod koniec nowego tygodnia bo jest na urlopie w mordę jeża. Nie wiem czy to rolować, smaruje traumonem i maścią chłodzącą plecy, ale szału nie ma. Może ktoś miał podobnie i wstępnie przed specem coś doradzi chciałbym coś zadziałać lub ketonale i poczekam.

2. Szukasz odpowiedniej odżywki?

dodam, że nigdy jako takich bólów nie miałem w tym rejonie.

I co wyszło?

Miętki, a odpuściłem treningi na kilkanaście dni i samo przeszło. Fizjo mówił, że już byłem zajechany i dodatkowo się jeszcze dojechałem zanim mnie zdiagnozował to już nie było za bardzo z czego, ale takim nożem "rozciachał" mi powięzi wzdłuż całego kręgosłupa. Kazał zakupić tzw. duoball i rolować odcinek lędzwiowy, krzyżowy i ogólnie wzdłuż całego kręgosłupa. Wzmocnić pośladki i zasugerował, żebym trenował, ale by były dłuższe przerwy między sesjami treniningowymi i wytrzymał tak przynajmniej 2 miesiące, albo już na stałe przeorganizować zmianę.

Ogólnie zasugerował, że dobrze, że dźwigam, ale muszę dodać rozluźnianie powięzi kręgosłup i wzmacnianie prostowników pleców (mimo, że mam b. silne to o co innego mu chodziło) głównie w postaci ćw. Jefferson Curl.Jak na razie wszystko działa.
    Ostatnio edytowane przez KARLOS ; 24-08-17 o 17:36

Uprawnienia umieszczania postów