Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 144

Wątek: Dziennik Piotra - wyciskanie leżąc i Trójbój Klasyczny

keelung zjadlem metke ruska wtedy :P
    Naitsyrk- na kazde przeciez nie dotrzeba od razu wygrac weterani 40-50lat i starsi poprawiaja czesto rekordy wiec nie ma co sie martwic tylko cwiczyc
    Ostatnio edytowane przez PioTS ; 18-07-17 o 16:37

Cytat Zamieszczone przez Naitsyrk Zobacz posta
    Witam, nie chcę zniechęcać, ale na jakie zawody z takimi wynikami w tym wieku? Mam podobne wyniki i wiek i tak się zastanawiam o czym piszesz, bo goście w Naszym wieku to już życiówki robią bardzo często a nie zaczynają.
    Ale przecież On nie pisze że chce wygrać, tylko wystartować, takie marzenie. Nie wierzę, że nie wie jakie wyniki trzeba mieć w tej wadze, żeby na poważniejszych zawodach na pudle stanąć.

Nie no spoko, myślałem, że może są ambicje doprowadzić się do poziomu z którego jest o co powalczyć, albo są takie zawody gdzie osoby z takimi wynikami jak My, mają szansę powalczyć. Bo na takie poważne zawody to chyba trochę szopka się wybierać z takimi wynikami, jak już iść, to powalczyć.

PioTS też będę zaglądał do dziennika, powodzenia

Naitsyrk ja np na ten rok mam cel 135kg a dalej sie zobaczymy
    a tu masz np wyniki z zawodow z obornik gdzie nie bylo pauzy na klacie i zawodnicy startowali w opaskach na lokcie a nawet zawijali lokcie bandarzami do siadow
    Oczywiscie ze sa ambicje osiagnac wysoki wynik ale w rok sie tego nie zobi
    Wyniki
    KATEGORIA WAGOWA DO 82,5 kg
    1. Artur Miksa 220kg
    2. Patryk Duraj 185kg
    3. Arkadiusz Moliński 160kg
    4. Marcin Bała 150kg
    5. Dawid Kiciński 147,5kg
    6. Michał Toporek 142,5kg
    7. Damian Aniołek 135kg
    8. Michał Przybysz 130kg
    9. Piotr Wesołowski 130kg
    10. Wiesław Kazimierski 125kg
    11. Robert Bazyliński 120kg
    12. Mateusz Perz 112,5kg
    13. Adam Staszak 105kg
    14. Marcin Król 100kg
    15. Gracjan Mikołajczak 100kg
    16. Dominik Wtorek 90kg
    17. Szymon Macieja 90kg
    Ostatnio edytowane przez PioTS ; 18-07-17 o 21:42

Startuj i się nie przejmuj, nikt Ci tu nie odradza. Jakby tylko "pudłowi " mieli startować, to lekko nudne by te zawody były.

a tu masz np wyniki z zawodow z obornik gdzie nie bylo pauzy na klacie i zawodnicy startowali w opaskach na lokcie a nawet zawijali lokcie bandarzami do siadow
    no to są ewidentne żarty

Sztywny Pal Azji
    waga 83kg - III klasa sportowa 450 kg, WL 120 kg
    II klasa sportowa 530 kg, WL 140 kg

Powodzenia.

Cytat Zamieszczone przez HaraldBluetooth Zobacz posta
    no to są ewidentne żarty
    Harald prawda jest taka, że jedyną osobą na tym forum, która może i robi wynik jest Jarot (mało aktywny ostatnio), nawet Ty z całym szacunkiem do tego co podnosisz w swojej kategorii wagowej na poważnych zawodach na podium sie nie wbijesz, ale przecież wystartować możesz. Dla przyjemności, sprawdzenia się, nabrania doświadczenia. Fajnie mieć jakiś cel i starać się do niego zbliżyc, nawet bez szans na powodzenie, ale przynajmniej iść do przodu, a nie stać w miejscu.
    Ostatnio edytowane przez keelung ; 18-07-17 o 22:20

ale co wy z tym podium? :P moge byc i osttni na zawodach wazne zeby z zawodow na zawody poprawiac swoj wynik a miejsce ktore on da to juz jest sprawa drugorzędna.
    dzisiaj kompletny trening juz sie doczekac nie moge dzisiaj wpadna ciagi sumo nagrac cos bo pamietam ze kiedys sumo latwiej mi sie robilo

Ci ostatni na zawodach przecież startują w jakimś celu i wydaje mi się że znają swoje możliwości a mimo to startują.
    Trzymam kciuki i życzę powodzenia

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    keelung
    Herald pisał że nazwanie takich "zawodów" zawodami to żart, a przynajmniej tak myślę .

Co do zawodów to spójrz na swój martwy ciąg Piotrze jest gorszy od mojego a to już wyczyn.
    Dupa idzie do góry a później już dociągasz popracuj nad techniką bo jak zaczniesz dodawać będzie jeszcze gorzej rh..
    Ostatnio edytowane przez BESTIA12345 ; 19-07-17 o 07:45
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

ale co wy z tym podium? :P moge byc i osttni na zawodach wazne zeby z zawodow na zawody poprawiac swoj wynik a miejsce ktore on da to juz jest sprawa drugorzędna.
    dzisiaj kompletny trening juz sie doczekac nie moge dzisiaj wpadna ciagi sumo nagrac cos bo pamietam ze kiedys sumo latwiej mi sie robilo
    Harald jakie zarty? przeciez nie kazde zawody sa RAW organizator moze pozwolic startowac w sciagaczach na lokcie a bardziej pomyslowi wpadli na pomysl ze mocno zawiniete lokie pomoga wiecej podniesc. sa tez zawody w monsterach wiec nie ma co sie krzywic kazdy jakies tam zasady sobie przyjmuje a zeby bylo wieksze widowisko to w obornikach bylo bez pauzy i tyle. jak ktos chce ma tez do wyboru zawody zwiazkowe w pzkfits lub w innych federacjach ja na najblizsze 5lat planuje tylko starty w zawodach nie wpisanych w kalendarz zadnej federacji
    Trytytex dzieki, pewnie ze tak startuja np dla zdobycia doswiadczenia a te ostatnie wyniki z Obornik to chlopaki 15-16lat tak ze tym badziej szacun dla nich.
    BESTIA ja wiem ze technika jest slaba bede ja poprawial dopiero jak bd ok to zaczne dokladac obciazenia ale mysle ze jak na pierwszy ciag po 8latach to nie jest tak zle na yt jest masa ludzi robiacych duzo gorzej tak samo w siadach nawet tu na forum widzialem jak podwija im sie miednica a mimo to dokladaja ciezaru zamiast robic technike. dzisiaj trening MC sprubuje sumo zobaczymy czy nie bardziej mi podchodzi

20.07 czwartek

Przysiady
    65-6
    75-6
    85-7

Wl
    52-10
    62-10
    72-16!

wyciskanie wąsko
    50-10
    55-10
    60-12!

Wiosło
    50-10
    55-10
    60-10

wznosy bok
    6-15,15

bic prosta
    25-10,10

w przysiadzie podłożyłem sobie taleze 1kg pod piety od razu lepiej bd trzeba buty odpowiednie zakupic, nagralem filmik ale ciemno bylo i slabo widac. generalnie tylka nie podwijam schodze nisko pochylam sie dosc mocno ale nie sklada mnie w pol... Przysiady 2seria ciezko , trzecia seria 1pow poszlo 2 poszlo 3ledwo wstalem i nagle w 4p trafilem jakis taki fajny punkt ze schodzeniem ciezar lekki. wydaje mi sie ze ja poprostu mam taki uklad kostny i stawowy i nie bd sie prostowal na sile bo wtedy trace na wyniku a wyczytalem gdzies ze w przysiadzie trojbojowym wstaje sie plecami...
    WL- ładnie jak by ktos stał za mna to poszlo by jeszcze 1-2p ale na tym etapie nie cwicze do zalamania, a co do asekuracji to ob mial od wrzesnia napewno.
    Wyciskanie Wąsko- no tu tak dobrze to mi dawno nie szlo

wrzucam plan jaki przepracowałem od 15.05 do 19 czerwca zamieszczam tylko najciezsze ostatnie serie w WL z kazdego treningu.
    1-2week 3s po 10p
    70kg-10p
    72kg-12p
    74kg-13p
    76kg-12p
    78kg-11p
    80kg-10p

3-4week 3s po 8p
    82kg-9p
    83kg-10p
    84kg-10p
    85kg-10p
    88kg-9p-tu niestety dałem sie namowic na dolozenie ciezaru bd wedlug jednego fachowca z sfd na takim zapasie sila nie rosnie w ostatniej musi byc max 8p inaczej jest za lekko i nie przelozy sie to na pojedynczy ruch z max ciezarem.
    80kg-9p

5-6week 4w po 6p
    92kg-6p
    92,5kg-6p
    93kg-6p
    93,5kg-6p
    94kg-6p- kontuzja klatki bol wewnatz miesniowy przy rozciaganiu.

Moze ktos zaobserwuje cos wiecej niz ja...
    Moje uwagi: teraz widze ze nie potrzebny byl ten skok o 3 a potem o 2kg bo nagle stało sie to co podejrzewałem czyli skonczyl sie progres i do tego ten uraz, jak zauwazyłem ze zle wyszedlem na dolozeniu wiecej kg chcialem ratowac progres i zaczalem dokladac po ).5kg ale niestety przytrafila sie lekka kontuzja. teraz zaczałem ten sam program i ciezary ale wydłuze okres trwania z 6 na 9tygodni i nie bd skakal o kilka kg nawet jak bd zapas bede dokladal najpierw po 2kg co trening jak zaczne sie zblizac do graninc powtorzeniowych na dany tydzien to przejde na dokladanie 1kg a pozniej nawet 0,5kg.

Tym razem w pierwszym tyg na tych samych ciezaraz co w maju robie nawet wiecej powtorzen ale nie widze sensu dolozenia np 5kg bo nagle sie zatrzymam....

Jeżeli ktoś wypatrzył coś wiecej niż ja i ma jakies uwagi to był bym wdzieczny

23.07 Ndz
    WL
    54-10
    64-10
    74-17!
    Wyciskanie wąsko
    52-10
    57-10
    62-100
    MC sumo
    70-6
    80-6
    90-8
    MC na prostych
    50-10,10,10
    wznosy bok
    6-15,15
    uginanie prosta
    25-12,12

Wl-pieknie ale nie szaleje z ciezrem dokladam po 2kg a nawet zastanawiam sie czy nie dokladac po 1kg zeby zachowac dłuższy progres... bo w tym tempie w ciagu tyg 6kg a w ciagu miesiaca 24kg wiec nie realne i w koncu progres sie zalamie i bd regres

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Uprawnienia umieszczania postów