Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Jakie buty w góry - FOTO i komentarze.

Gwiezdna Gwardia

Cool Jakie buty w góry - FOTO i komentarze.

Wątek ALKO

http://www.body-factory.pl/showthrea...-jest-pytanie-)

Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    knife - w czym obecnie chodzisz po ścieżkach ? firma obuwia/model ?
    Jedne buty north face z gore tex, ale rozczarowały mnie - bo się poprzecierały na bokach (spodnie tej firmy za to od paru lat dają radę, mimo kosmicznej ceny). Półbuty - nie ma na nich określenia modelu.

Drugie buty WOJAS (model 1312-91), też rozczarowanie jak cholera. Urwał się nit od sznurówek, to nie ma prawa się stać nawet w najtańszych wojskowych józefach, a co dopiero w butach za ponad 400 zł. Poza tym wiele do życzenia pozostawia membrama SYMPATEX. Na pewno są trwałe, bo użytkuję je od 2012 r. Wycofane z oferty, coś podobnego do https://wojas.pl/produkt/604/czarne-...i-grip-931f-21 Na pewno są miękkie, cud jakby obtarły, sprawują się nieźle, póki nie zacznie się chodzić w mokrej trawie.

Jakbym miał coś brać teraz to pewnie salomon lub jakieś proste buty bez żadnej konkretnej firmy.

Wojas półbuty kiedyś mieli niezłe, ale niestety jedne z nich mi się rozkleiły po paru miesiącach - co też nie ma prawa się stać. Po prostu celowo robią słabe buty by kupić nowe.

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Ty, gdzie Ty łazisz?

Po czynnych wulkanach?

Czy masz pecha???

Fajnie, dzięki. Chciałem coś na kilka lat. Resztę sprzętu już mam, niektóre kilka lat i sprawdzają się wyśmienicie. Ale buty to pozycja strategiczna

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez _Knife_ Zobacz posta
    Wątek ALKO

http://www.body-factory.pl/showthrea...-jest-pytanie-)

Jedne buty north face z gore tex, ale rozczarowały mnie - bo się poprzecierały na bokach (spodnie tej firmy za to od paru lat dają radę, mimo kosmicznej ceny). Półbuty - nie ma na nich określenia modelu.

Drugie buty WOJAS (model 1312-91), też rozczarowanie jak cholera. Urwał się nit od sznurówek, to nie ma prawa się stać nawet w najtańszych wojskowych józefach, a co dopiero w butach za ponad 400 zł. Poza tym wiele do życzenia pozostawia membrama SYMPATEX. Na pewno są trwałe, bo użytkuję je od 2012 r. Wycofane z oferty, coś podobnego do https://wojas.pl/produkt/604/czarne-...i-grip-931f-21 Na pewno są miękkie, cud jakby obtarły, sprawują się nieźle, póki nie zacznie się chodzić w mokrej trawie.

Jakbym miał coś brać teraz to pewnie salomon lub jakieś proste buty bez żadnej konkretnej firmy.

Wojas półbuty kiedyś mieli niezłe, ale niestety jedne z nich mi się rozkleiły po paru miesiącach - co też nie ma prawa się stać. Po prostu celowo robią słabe buty by kupić nowe.
    Tak to jest z tymi butami jak się kupuje pseudo treki. North Face ma fajne reklamy i tyle.
    Buty do intensywnej eksploatacji tylko Salewa. Nie musi być z Goretexem.
    Spokój na kilka LAT. Chyba że wolisz wydawać po 3 stówki co roku.

Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
    Tak to jest z tymi butami jak się kupuje pseudo treki. North Face ma fajne reklamy i tyle.
    Buty do intensywnej eksploatacji tylko Salewa. Nie musi być z Goretexem.
    Spokój na kilka LAT. Chyba że wolisz wydawać po 3 stówki co roku.
    wg. mnie jedyne czego bym juz nie kupił od Salewy to wlasnie buty design 10/10, wytrzymalosc 1/10. mowie jako uzytkownik trzeciej pary.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez makaronz Zobacz posta
    wg. mnie jedyne czego bym juz nie kupił od Salewy to wlasnie buty design 10/10, wytrzymalosc 1/10. mowie jako uzytkownik trzeciej pary.
    reklamuj pierwsze słyszę, mam ekipę znajomych śmigających intensywnie w górach, sam mam 2 pary, moja kobita ma 2 pary
    moja najstarsza para ma 4 lata, łażenie, pranie w pralce (!!!), sznurowadła wymienione ze 2x tylko, mogę zrobić zdjęcie podeszwy

jesień/zima - używane codziennie
    wiosna/lato - druga para używana bardzo często

na razie nie wiem jak dam radę zniszczyć te buty

Gwiezdna Gwardia
    Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Ty, gdzie Ty łazisz?

Po czynnych wulkanach?

Czy masz pecha???
    Wystarczy, że robię 10-20x więcej niż przeciętny człowiek w ciągu miesiąca. Buty się zużywają "trochę" szybciej - skoro większość wozi dupy samochodami, to nic dziwnego, że buty wytrzymują długo. Tak samo z oponami - muszę zmieniać co parę miesięcy, bo robię wiele tysięcy rocznie. Większość ludzi w małych miasteczkach to koło komina jeździ. A potem słyszę, że w 3 lata zrobiłem więcej km niż ktoś przez 8

Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
    reklamuj pierwsze słyszę, mam ekipę znajomych śmigających intensywnie w górach, sam mam 2 pary, moja kobita ma 2 pary
    moja najstarsza para ma 4 lata, łażenie, pranie w pralce (!!!), sznurowadła wymienione ze 2x tylko, mogę zrobić zdjęcie podeszwy

jesień/zima - używane codziennie
    wiosna/lato - druga para używana bardzo często

na razie nie wiem jak dam radę zniszczyć te buty
    Powiem tak, north face napieprzam dzień w dzień, po górach trochę przeszły, poza tym co pisałem jest OK, na foto tak to wygląda - oba przecierają się w tym samym miejscu. Nie powiem, są wygodne nawet bardzo.

GORE-TEX sprawuje się dobrze, w sumie gdybym nie robił tylu km ciągle to pewnie by jeszcze posłużyły.

WOJASY przeżyły masę gór, poza urwanym nitem i problemami z sympatexem OK.

Mogę jeszcze napisać o butach których używam w pracy - PROTEKTOR CROSS - noszę drugą parę, starczają na parę lat eksploatacji dzień w dzień. Membrama taka sobie, sprawują się latem i zimą, na pewno lepsze niż józefy.

Uprawnienia umieszczania postów