Strona 3 z 64 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 948

Wątek: Wakacje - meldować się kto gdzie, sprawdzone miejsca, sugestie, sexturystyka..

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Cytat Zamieszczone przez Eclipse21 Zobacz posta
    Nie wiem.

Pod koniec września/w pazdzierniku jest jeszcze pogoda na Cyprze/w Grecji?
    Grecja jak trafisz, Cypr tak.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Sztywny Pal Azji
    patrzac pod tym katem to masz racje Kenio;-)

odpoczniecie to chyba dopiero, jak sie dzieci wyprowadza

Sztywny Pal Azji
    przy jednym nie ma tragedii ale 1+ to juz wyzwanie.dlatego nie planuje puki corka nie skonczy z 4-5 lat.

Sztywny Pal Azji
    Dzieci się wyprowadzą jak będziemy starzy. Trzeba zmienić nastawienie. My jeździmy co roku, teraz syn ma 5lat, córka 3. W tym roku (byliśmy na komunii w Szkocji tydzien czas) więc teraz tylko krótki wypad do Zakopca- kolejką na Kasprowy, polana Szymoszkowa, może termy. Kenio jedź nad morze, Ale obowiązkowo kup mały namiocik np. W decathlon, żeby dzieciak na plaży mógł
    się przespać.
    "Trening picia uczy sikać bez rozpinania spodni." Bosski DM

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    chyba nie ma nić lepszego niż wyjść rano i zobaczyć jak schodzi mgła ze stoku. zapach lasu. górskie stoki, hale, lasy, strumienie, łąki.
    jestem pojebany, bo leżenie plackiem na plaży albo łażenie po zadeptanych "starówkach" i stołowanie się w knajpach gdzie nawet sanpeid nie zagląda, bo musiałby zamknąć interes, to pomyłka i dramat.
    Jesteś, jesteś ale jest nas dwóch. Oprócz tego nie ma nic radośniejszego jak patrzysz na dziecko głaskające grubego, opasłego trzmiela i biegające z obłędem w oczach za paziem królowej.

jak ktoś lubi połazić i nie zależy mu na wodzie to Białowieża jest fajna (puki jeszcze jakieś drzewa tam są)

Poczciwy dzik Awatar satanic
    Ja obecnie jestem tu http://osada-sniezka.pl/ z dzieciakami córa 13 lat i syn 9 lat. Jest dobrze niedaleko Karpacza, apartamenty dobre, można podjechać do Książa, Term Cieplickich, połazić po górach.

Oglądałem tą miejscówkę, ale albo terminy lipa albo zaraz że dla nas za daleko, albo że nie chce w góry..ale sama osada prezentuje się ciekawie.

No jest zrobiona pod rodziny z dziećmi, jeszcze tyle ludzi z maluchami nie widziałem.

11. Pyszne odżywki białkowe

Jaszczomp BF
    Trzeba przyznać że bardzo spoko wygląda ta śnieżka, ja urlop chyba we wrześniu dopiero wezmę i może jeszcze jakaś Chorwacja wtedy, a jak nie to urop na kolarzówie , teraz pogody nie ma, kontuzja za kontuzją to i pojeździć nie było kiedy.

Poczciwy dzik
    Śnieżka kozacka... ale kocioł tam straszny. Ja już chyba za stary jestem na takie "atrakcje
    Teraz to domek w Bieszczadach, spokój i cisza, ot marzenia pełnolatka...

A tam kocioł, tylko jak idziesz jeść, a tak masz swój apartament, balkon leżaczki. Odpoczywasz, a jak chcesz to jedziesz sobie połazić po górach.

Panowie, jestem na wakacjach w hotelu aleksandros (kreta) z biura rainbow. Szybka informacja dla tych co szukają, Mietowemu to już pewnie nie pomoże, zresztą widzę, że bardziej PL, ale może komuś z tego zacnego forum tak Zapłaciłem niecałe 1500 za osobę, pełne 8 dni bez wyżywienia. Myślałem, że będzie słaby hotel i plaża w tym miejscu ale jest zajebiscie, małe centrum z knajpami, przepiękne plaże, mało ludzi i bardzo fajny pokój z kuchnią. Ceny ok, jemy codziennie 2x, zawsze w innej knajpie, średnio płacimy 20eur za rachunek dla dwóch osób, śniadanko rano bułeczki z oliwkami serki kozie kawka itd. Auto nowa toyota Yaris 50 EUR za dzień, do zwiedzenia balos i elafonisi, nosz kurwa takiego czegoś jeszcze nie widziałem. Gramvousa wyspa piratów, ja pieerd jakbym oglądał na żywo piratów z Karaibów, polecam wycieczkę organizowana. Miasteczka chania i rethimno, mega klimat. Aha w knajpach nie jedzcie greckich dań bo są chujowe.

Ogólnie wycieczka wyjdzie Nam jakieś 3k na głowę, ale nie oszczędzamy o ogóle. Moim zdaniem świetna opcja, hotele tutaj 4 gwiazdkowe z all inclusive kosztują od 3100, jak chcesz zwiedzać jak my to lekko do 4 dojdziesz, a musisz codziennie jeść to samo i jestes uwiazany.

Jeszcze mam dwa dni, najlepsze wakacje na jakich byłem, kobita też przeszczesliwa. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Naitsyrk ; 14-07-17 o 19:12

Dzieci miały dużo taniej, ale nie patrzyłem uważnie, bo nie mam

Uprawnienia umieszczania postów