Strona 2 z 78 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 1170

Wątek: Wakacje - meldować się kto gdzie, sprawdzone miejsca, sugestie, sexturystyka..

Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    Mój Adaś w tym roku jeszcze za mały, 8,5 miecha ma, więc se darujemy.
    W planach był wyjazd nad morze
    Ja mój 3,5 letni synek był zadowolony, moja 0,6 roczna córa też, tylko ja z żoną po 5 dniach chcieliśmy już wracać

Sztywny Pal Azji
    Kenio nie pierdol. moja piekna w dniach urlopu skonczy 11 miesiecy i jedziemy nad morze na jakies 5-7 dni.szkoda zycia na odpuszczanie wakacji.

braciak byl niedawno tez z 7 dni w jastarni z 2 bablami 3 lata i 11 miesiecy i tez wszyscy zadowoleni;-)

ja mysle o jakiejs wiekszej mjescowosci zeby bylo wiecej niz jedna ulica w razie sredniej pogody zeby bylo gdzie pochodzic pozwiedzac i milo spedzic czas. wybor padnie z racji dobrego dojazdu na wladyslawowo. byl ktos? poleci jakies dobre kwaterki dla 3 osobowej rodziny?

Ja dzis lece na majroke (palma). Polecacie jakies wypozyczalnie aut?

U mnie se wypożycz, tylko zatankuj

Panowie, zaklepane w Toruniu 3 dni w tym Copernicusie, średnia wiekowa się zgadza , a potem od razu jadę do Gdańska, nowy hotel Numer One na 5 nocy.

nie rozumiem czemu ludzie z miasta pchają się z dziećmi do bardziej zatłoczonych miast.

aż takie przyzwyczajenie do wygody ?
    moja pierwsza myśl to domek, albo duża kwatera w górach. strategicznie blisko sklepów z prowiantem, blisko znaleźć miejsce z spa gdzie można zostawić żonę/kobitę, strategiczne miejsce gdzie blisko szpital( w razie co), jakieś atrakcje do dziecka jeśli już ogarnia, blisko kwatera dla kochanki.

chyba nie ma nić lepszego niż wyjść rano i zobaczyć jak schodzi mgła ze stoku. zapach lasu. górskie stoki, hale, lasy, strumienie, łąki.
    jestem pojebany, bo leżenie plackiem na plaży albo łażenie po zadeptanych "starówkach" i stołowanie się w knajpach gdzie nawet sanpeid nie zagląda, bo musiałby zamknąć interes, to pomyłka i dramat.

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    U mnie se wypożycz, tylko zatankuj

Panowie, zaklepane w Toruniu 3 dni w tym Copernicusie, średnia wiekowa się zgadza , a potem od razu jadę do Gdańska, nowy hotel Numer One na 5 nocy.
    szkoda-nie zdążyłem przestrzec mimo że parę osób też Cię ostrzegało -woda w środku basenu zimna, na zewnątrz nie podgrzewają, jedzenia oprócz śniadania nie bierz, Toruń fajny ale tak na 1,5 dnia,w 3 to na pamięć będziesz go miał
    też miałem być w Toruniu to byśmy się pewnie spotkali na tym ich jednym deptakuale ostatecznie Wrocław 10 dni
    Gdańsk- najpiękniejsze miasto w naszym kraju według mnie

Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    Mój Adaś w tym roku jeszcze za mały, 8,5 miecha ma, więc se darujemy.
    W planach był wyjazd nad morze
    Ja ze swoim młodym, miesiąc starszym byłem na Majorce. O dziwo zero problemów w samolocie.

Mac tylko śniadania oczywiście, basen mnie nie interesuje, chyba że córeczka zechce.

Mastif nie rozumiesz bo nie musisz. Dziecko sobie zrób to sobie zostawisz żonkę i pochodzisz po górach

Jadę odetchnąć od pracy i pokazać dziecku inne miejsca, reszta nie ma żadnego dla mnie znaczenia.

Nie chcę kwater, ogarniania itp.

Zaznaczam hotele i płacę hajs.

W przyszłym roku będzie starsza to wyskoczę z tego polskiego raju gdzieś dalej, teraz nie ma jeszcze dwóch latek.

nie neguję przeca.
    ot mam inne podejście. mocno inne.

tylko nie zapomnij kupić ciupagi w Gdańsku

Nic nie kupuję, nie dam się!

Sztywny Pal Azji
    Mastif nie rozumiesz nic jak dziadu zauwazyl celnie.
    w gory jezdze z bratem i ojcem. wstaje o 6 jem sniadanie ruszam na szlak i maszeruje do 18 a i czasem 22..powrot szybkie jedzenie w dobrej knajpie kilka piw na wieczor i 200 i spac. rano od nowa.lubie
    wspinaczke i trasy powyzej 2tys metrow tak wiec predko z corka nie pojde bo w plecaku niebezpiecznie a sama rozsadnie jeszcze wiele lat nie bedzie chodzic. Gory z zona i dzieckiem malutkim? daj pan spokoj... dlatego jade nad morze.polezymy polazimy po deptaku pospacerujemy po okolicy rodzinnie.

Obyście tylko mieli pogodę, chociaz na szczęscie zapowiadaja ocieplenie od nast tygodnia i powrót lata...ja tam wole juz zza granicę jechac i jak co roku widze ludzi co z dzieciakami małymi latają i jest ok ale na pewno jakieś wieksze ryzyko jest...plus taki ze za dziecko sie nie płaci do któregoś roku życia

Ale jak juz miałbym z dzieckiem jechac to prędzej jakieś fajne ośrodki agroturystyczne , chyba lepszy to klimat niż hotele które tylko pamiętam ze szkoleń albo wypadów z dupeczką

Byłem w zeszłym roku na tej całej wyspie Sobieszewskiej w połowie sierpnia - hotel Orle.
    Niby najcieplejszy miesiąc, pogoda była taka jak dzisiaj, jeden dzień był bez deszczu to nawet piach zdążył na plaży podeschnąć.
    Plaża fajna blisko hotelu i dość szeroka, woda zimna jak pieron, sporo lasu dookoła, jakiś rezerwat ptaków. Można jechać do Krynicy (jest prom przez Wisłę), albo do Gdańska.
    W zoo w Gdańsku zmokłem jak głupi...
    Ogólnie ostatni raz dałem się namówić na urlop w Polsce

Sztywny Pal Azji
    dlatego chce jakas wieksza miescine bo jak nie bedzie slonca albo bedzie zimno to moza pospacerowac i jest gdzie.a nie dziura gdzie psy dupami szczekaja. bo plaza to tylko jak upal i patelnia inaczej slabo. damy rade. planuje od 27 sierpnia awtedy juz pogody stabilne i lepsze.

Cytat Zamieszczone przez trytytex Zobacz posta
    Ja mój 3,5 letni synek był zadowolony, moja 0,6 roczna córa też, tylko ja z żoną po 5 dniach chcieliśmy już wracać
    Otóż to
    Cytat Zamieszczone przez Mumino222 Zobacz posta
    Kenio nie pierdol. moja piekna w dniach urlopu skonczy 11 miesiecy i jedziemy nad morze na jakies 5-7 dni.szkoda zycia na odpuszczanie wakacji.

braciak byl niedawno tez z 7 dni w jastarni z 2 bablami 3 lata i 11 miesiecy i tez wszyscy zadowoleni;-)

ja mysle o jakiejs wiekszej mjescowosci zeby bylo wiecej niz jedna ulica w razie sredniej pogody zeby bylo gdzie pochodzic pozwiedzac i milo spedzic czas. wybor padnie z racji dobrego dojazdu na wladyslawowo. byl ktos? poleci jakies dobre kwaterki dla 3 osobowej rodziny?
    Mumino nie neguje
    Tylko sam wiesz że wypada tez czasem wypoczac

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Uprawnienia umieszczania postów