Strona 66 z 70 PierwszyPierwszy ... 16566465666768 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 976 do 990 z 1037

Wątek: Wakacje - meldować się kto gdzie, sprawdzone miejsca, sugestie, sexturystyka..

Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    O pardon, widze ze internetowe madki obruszone. To temat na osobna dyskusje i widzę, że boli. Ale mnie boli wyjebanie obecnych rodzicow na wychowanie gowniaków, no stress niech sie drze nie ograniczajmy mu rozwoju
    Dokładnie o tym mówiłem

Sztywny Pal Azji
    Bezstresowe wychowanie to jest dziecku dawać co chce, wtedy otoczenie jest happy, przynajmniej dopóki nie podrośnie i zacznie łobuzować. A mały to glupi, więc czasem zrobi scenę o zabawkę czy słodycze. I co zrobisz, zakneblujesz, nakrzyczysz czy pobijesz? Żadnemu rodzicowi nie zależy na tym, żeby mu dziecko krzyczało przy ludziach. Zależy od dziecka i od dniaz i od wieku, czy się da tak łatwo uspokoić. Ale to trzeba przeżyć samemu, bo każdy mądry dopóki go to nie dotyczy.

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Napisałem w punkt bo żyje na nowym osiedlu i z każdej strony mam to. Przykład najbliższych sąsiadów, dwie córki, cokolwiek by nie robiły to się drą. Idą, stoją, wychodzą z auta, budzą - drą ryja. Nie wiem po co skoro mówić juz potrafią. Może dlatego, że tak zostały wychowane i nie wiedzą, że tak nie można i nie jest to normalne. Ale to było zadanie rodziców którzy zaniedbali swój obowiązek. Może to nie dziwne, skoro sami często nie potrafia uszanować spokoju innych sąsiadów.

Zatem proponuję wznieść się na wyżyny intelektu i obarczać winą cebulaków a nie ich dzieci.

A słowa typu gówniak, madka i inne gwałty na inteligentnym przekazie zachowajcie dla siebie, nie chce mi się kasować.

Ja tam lubię męską miłość. Oby był wierzący.
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 25-08-19 o 18:19

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Zatem proponuję wznieść się na wyżyny intelektu i obarczać winą cebulaków a nie ich dzieci.

A słowa typu gówniak, madka i inne gwałty na inteligentnym przekazie zachowajcie dla siebie, nie chce mi się kasować.
    Mietki nie badz cynikiem, widze ze ubodło, ale dlaczego? Skoro dobrze wychowujesz swoje potomstwo powinieneś napiętnować patologiczne zachowania. Ja nie uogólniam, pokazuje konkretny przypadek i karce takie normy wychowania, a raczej jego braku.

Mnie to żenuje. Chcesz piętnować? Wychowaj dobrze sam najpierw, a druga sprawa - zwróć uwagę. Inaczej zgadzasz się na to czego nie tolerujesz.

Poczciwy dzik Awatar satanic
    Łódź hotel Stare Kino dobra lokalizacja, hotel taki sobie śniadania bez szału. Fajne knajpki w okolicy z jedzeniem i piwami craftowymi.

Co Wy tak te dzieciaki hejtujecie ...

Byłem teraz od piątku do niedzieli w Pobierowie.

Sporo osób jeszcze. Standard, czyli piwko z plastiku pite na plaży, Madki z bąbelkami i awanturujący się mężowie po 3 piwkach. O dziwko mimo kilku takich wybryków było dosyć spokojnie. Dzieci raczej poukładane. Byłem z psem do 12, żeby bidok sam nie siedział w pokou, to trochę dzieciaków podeszło i go poszarpało, jeden sypnął piachem, ale potem mu tatuś wytłumaczył, że źle zrobił i było git.
    Jedzenie w Pobierowie bardzo dobre. Polecam Restauracje Sabat.
    Droga między Szczecinem - Pobierowem dramat. 100km - 2h.
    Nocleg gdzieś na szybko szukany, ale były jeszcze przyzwoite miejscówki.

Jadąc i wracając zajeżdżałem do Szczecina. Ciekawe miasto. Troche drogi rozwalone. Architektura nawet ciekawa
    Ostatnio edytowane przez Koxik ; 26-08-19 o 09:15

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Mnie to żenuje. Chcesz piętnować? Wychowaj dobrze sam najpierw, a druga sprawa - zwróć uwagę. Inaczej zgadzasz się na to czego nie tolerujesz.
    Rozumiem, że jak nie mam dzieci i żadnego nie wychowałem, to nie mam prawa krytykować niewychowanych i rozwydrzonych dzieciaków? Rozumując w ten sposób, to np. nie mam prawa krytykować słabo grającego piłkarza, bo sam nim nigdy nie byłem. Pokrętna logika. Zachowania, o których pisali koledzy wyżej z moich obserwacji też są bardzo częste. Od restauracji, przez supermarket, po ścieżkę rowerową. Darcie japy, bieganie samopas bez żadnej kontroli. Zwrócenie uwagi w większości sytuacji skutkuje agresją albo pyskówą, więc po co mam tracić na to energię? Wychowywanie dorosłych ludzi, to nie moje zadanie.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez thomason Zobacz posta
    Rozumiem, że jak nie mam dzieci i żadnego nie wychowałem, to nie mam prawa krytykować niewychowanych i rozwydrzonych dzieciaków? Rozumując w ten sposób, to np. nie mam prawa krytykować słabo grającego piłkarza, bo sam nim nigdy nie byłem. Pokrętna logika. Zachowania, o których pisali koledzy wyżej z moich obserwacji też są bardzo częste. Od restauracji, przez supermarket, po ścieżkę rowerową. Darcie japy, bieganie samopas bez żadnej kontroli. Zwrócenie uwagi w większości sytuacji skutkuje agresją albo pyskówą, więc po co mam tracić na to energię? Wychowywanie dorosłych ludzi, to nie moje zadanie.
    Kontrola to słowo klucz. Osoby które nie mają dzieci wyobrażają sobie często, że one by pokazaly gnojkowi gdzie raki zimują. To jest w praktyce trudniejsze i bardziej złożone niż się wydaje.
    Co innego zaniedbane dziecko z rodzicami, którzy nie mają pojęcia o potrzebach dziecka i opacznie je zaspokajają, a co innego normalne zachowania dziecka (gadatliwość, ciekawość, próba naruszania norm, krzyk jako próba zwrócenia uwagi).
    Jest tego naprawdę sporo i jeśli ktoś myśli, że dziecku wystarczy dojebać sznurem po dupie i będzie grzeczne nie ma pojęcia o czym mówi.

Sztywny Pal Azji
    przeważnie tak jest.
    Jeśli problem jest złożony, a człowiek np nie potrafi ponieść tzw kosztów emocjonalnych, które są związane z przykładową refleksją, często bywa właśnie tak, że na pokład wkrada się agresja, czyli potrzeba szybkiego załatwienia sprawy (łatwe rozwiązanie) i ludzie zaczynają gadać od rzeczy, albo robić głupoty
    Ostatnio edytowane przez htw ; 26-08-19 o 11:11
    correlation doesn't imply causation

Sztywny Pal Azji
    Spoko, wkrótce przyjadą przybysze z Południa, a ich dzieci będą wychowywane "tradycyjnie", więc na pewno będą grzeczniejsze niż polskie. Tak będzie, nie zmyślam.

To nie kwestia żadnej pokręconej logiki, a braku wiedzy w temacie.

Przeżyj to się przekonasz że swoje wyobrażenia miałeś jakby niepełne i ubogie.

Druga sprawa - proszę zwrócić uwagę. Być może coś się zdarzy.

Sztywny Pal Azji
    można mieć pełny pakiet "wiedzy" i sprawy nie czuć. Jak się swoje przeżyje wtedy się wszystko magicznie klaruje.

Spoko, wkrótce przyjadą przybysze z Południa
    ja jestem przybyszem z południa. Daje Ci mocny argument, żeby mnie nie lubić, ale ! jestem ładnie wychowany
    correlation doesn't imply causation

Uprawnienia umieszczania postów