Strona 69 z 70 PierwszyPierwszy ... 195967686970 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 021 do 1 035 z 1037

Wątek: Wakacje - meldować się kto gdzie, sprawdzone miejsca, sugestie, sexturystyka..

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    Wrzesien w turcji w porownaniu np z grecja kilka tys taniej w porownywalnych hotelach dla 3 osob.
    pisałem pod kątem długości dnia i mocy UV
    correlation doesn't imply causation

pincet plus robi swoje - tez czegos szukam pod koniec wrzesnia i jeszcze 2 tygodnie temu bylo taniej niz dzisiaj o kilka stowek

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Ja w zeszłą środę wieczorem znalazłem Turcję za 2550 zł. A mam koleżankę w biurze, to mówię ogarnę to w czwartek rano ze zniżką na ubezpieczenie itd. W czwartek rano sprawdzam czy jeszcze jest dostępne. No i było. Za 2970 zł. W ciągu nocy.
    Ale to podobno nic. Gość się zastanawiał i po godzinie się zdecydował i wycieczka mu poszła w górę o klocka.
    Więc generalnie większe prawdopodobieństwo, że wycieczki wcale nie będzie, niż że będzie taniej.

Sztywny Pal Azji
    correlation doesn't imply causation

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    A mówią, że bieda w kraju chyba mysleli o tej częsci za wschodznia strona Wisły ( nie wliczac Białegostoku )

Mialem tak samo. Wybralismy wczasy 28 chyba w piatek ale nie rezerwowalismy. . Przez weekend jeszcze poogladalismy i zostalismy przy tych z piatku wybranych. W poniedzialek do biura z kaso a tam +1000 bo w miedzyczasie wskoczyl nowy cennik od nowego miesiaca

wszystko widzę.
    husky
    Ostatnio edytowane przez Mastif ; 29-08-19 o 18:25

No niestety u mnie w branży (przemysł) kryzys odczuwa się znacznie. Szczególnie w automotive. Natomiast w branży turystycznej jest boom. Jak żyć?!

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez BzykuDG Zobacz posta
    No niestety u mnie w branży (przemysł) kryzys odczuwa się znacznie. Szczególnie w automotive. Natomiast w branży turystycznej jest boom. Jak żyć?!
    Kurzarbeit już czy za chwilę?

Ja pracuję w handlu, więc godziny pracy mnie nie dotyczą, ale jak rozmawiam z klientami, to niektórzy robią już zwolnienia albo obowiązkowe urlopy.

Na krótkie wyjazdy weekendowe nad polskie morze polecam Sztutowo. Odkryłem tę mieścinę w tym roku, trzeci raz jadę na weekend. Cisza, spokój, zero typowego nadmorskiego jarmarku, plaża 300 m od wejścia w zasadzie pusta. Duży plus, że od strony centralnej Polski nie trzeba się tłuc przez Rumię, Redę i inne wioski, w których zawsze stoi się w korku. Ceny z pokój z aneksem w nowych domkach wręcz śmieszne. Minusem dla niektórych może być odległość do plaży, jakieś 1,5 km, ale na takie 2 dni przejść się parę razy spacerkiem przez las, to czysta przyjemność.

Ja szukałem tydzień temu i niestety Turcja w fajnej lokalizacji tak samo jak Grecja. Finalnie lecę pod koniec września na Kręte. A wycieczki drożeją z godziny na godzinę. W tym roku jest takie wzięcie, że last minute praktycznie nie istnieje.
    Ten rok tragedia, czerwiec gdzie zawsze jade na last minute w niskiej cenie to w tym roku ledwie cos fajnego znalazlem

Jezdzic na mazury

No te wakacje co kupiłem w sobotę dziś już 450 zł w górę i został ostatni pokój.

Podnoszą o 500+ za pierwsze dziecko.

Uprawnienia umieszczania postów