Strona 68 z 70 PierwszyPierwszy ... 18586667686970 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 006 do 1 020 z 1037

Wątek: Wakacje - meldować się kto gdzie, sprawdzone miejsca, sugestie, sexturystyka..

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    najlepsza jest ta technika chowania, którą się nie raz widziało gdzieś w miejscu publicznym, czy u dalekich znajomych, w stylu:
    - dzieciak za głośno się zaśmieje - lańsko
    - drze mordę bez powodu - lańsko
    - wyjebało na siebie talerz z zupą - lańsko
    - wyrzuciło kota przed okno - lańsko
    - wrzuciło chomika do blendera - lańsko

ciekaw jestem, czy znacie kogoś/bądź sami byliście wychowani w ten sposób. Ciekaw jestem, czy jest ktoś kto "dobrze" wyrósł po takim wychowaniu

W sumie znam dwójkę braci tego typu. Za każde przewinienie od dzieciaka, lańsko, albo szlaban kurwa na wszystko i powiem szczerze, że całkiem porządni faceci z nich wyrośli.

Ułożeni, kulturalni, realizujący się w prostych zawodach, ale żadna patologia. Mili goście. Żonaci, dzieciaci, bez awantur i fajerwerków.

Da się?

Da się.
    Do połowy posta myślałem że cisniesz bekę, a potem sobie przypomnialem kto Ty jesteś .

Panowie
    Sycylia lub sardynia z 9 miesiecznym bobasem-polecacie cos?

Sztywny Pal Azji
    Sardynia - Cagliari.
    correlation doesn't imply causation

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Polecam pobyt na Helu. Piszę o miejscowości nie półwyspie. Spokój, 2 uliczki główne w tym jedna to deptak. Życie na num nie zamiera o 22:00. Promenada, pięknie zagospodarowana ścieżka po wydmach z ławeczkami, punktami widokowym, gdzie można siąść i kontemplować rój perseidów przy szynie fal. Port z mini molo, gdzie cumują żaglówki, siateczki oraz kutry rybackie, więc można o poranku popatrzeć na pracę rybaków, przesiew ryb i kupić je prosto z rybackiej siatki. Z drugiej strony cypelka, dokładniej od południa i wschodu blisko 1km pas lasu, bardzo szerokie plażę, spokojnie można grać w rugby o plażowe czy badmintonie nie wspominając. Brak pokazówek, luźna i leniwa atmosfera. Jedynie dzik i łoś/daniel dostarczył rąbka atrakcji. Sporo fortyfikacji powojskowych.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    najlepsza jest ta technika chowania, którą się nie raz widziało gdzieś w miejscu publicznym, czy u dalekich znajomych, w stylu:
    - dzieciak za głośno się zaśmieje - lańsko
    - drze mordę bez powodu - lańsko
    - wyjebało na siebie talerz z zupą - lańsko
    - wyrzuciło kota przed okno - lańsko
    - wrzuciło chomika do blendera - lańsko

ciekaw jestem, czy znacie kogoś/bądź sami byliście wychowani w ten sposób. Ciekaw jestem, czy jest ktoś kto "dobrze" wyrósł po takim wychowaniu

W sumie znam dwójkę braci tego typu. Za każde przewinienie od dzieciaka, lańsko, albo szlaban kurwa na wszystko i powiem szczerze, że całkiem porządni faceci z nich wyrośli.

Ułożeni, kulturalni, realizujący się w prostych zawodach, ale żadna patologia. Mili goście. Żonaci, dzieciaci, bez awantur i fajerwerków.

Da się?

Da się.
    Tez znam duzo takich i dzis maja rodziny i nie ma u nich patologi

Cytat Zamieszczone przez Poki Zobacz posta
    Polecam pobyt na Helu. Piszę o miejscowości nie półwyspie. Spokój, 2 uliczki główne w tym jedna to deptak. Życie na num nie zamiera o 22:00. Promenada, pięknie zagospodarowana ścieżka po wydmach z ławeczkami, punktami widokowym, gdzie można siąść i kontemplować rój perseidów przy szynie fal. Port z mini molo, gdzie cumują żaglówki, siateczki oraz kutry rybackie, więc można o poranku popatrzeć na pracę rybaków, przesiew ryb i kupić je prosto z rybackiej siatki. Z drugiej strony cypelka, dokładniej od południa i wschodu blisko 1km pas lasu, bardzo szerokie plażę, spokojnie można grać w rugby o plażowe czy badmintonie nie wspominając. Brak pokazówek, luźna i leniwa atmosfera. Jedynie dzik i łoś/daniel dostarczył rąbka atrakcji. Sporo fortyfikacji powojskowych.
    Potwierdzam.

Fakt ładnie byłem na rekonesans. Plaże bajka. Woda zimna jak zwykle. Byłem tydzi3ww Sopocie teraz Rewa na tydzień. Woda średnia jak to w zatoce ale cieplejsze.

Za 14dni turcja. Od dzis na urlopie. Okrutnie mnie ten rok zmeczyl po awansie i 400 nadgodzinach. Jeszcze dzis 3 tony koksu przewale i juz urlop. Lezeeee. Odpoczywam.
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 29-08-19 o 05:13

A idź pan w chuj

Sztywny Pal Azji
    Turcja - dobra szczerość na odpoczynek\regenerację, aczkolwiek październik\listopad sprawdza się w tej szerokości zdecydowanie wydajniej
    correlation doesn't imply causation

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Byłem też przejazdem we Władysławowie i zupełnie nie przypasowała mi ta miejscowość. Pełno mini barów, namiotów, ale co najbardziej mnie zirytowało to nawet lodziarnio-kawiarnie z 30-stoma smakami lodów, deserami i ciastami nie ma toalety. Kolejna kawiarnia, gdzie obsługa popyla w białych koszulach, a toalety brak, ale za 2zł jest przy kościele. Szybko się odmeldowaliśmy z tej mieściny.

Wrzesien w turcji w porownaniu np z grecja kilka tys taniej w porownywalnych hotelach dla 3 osob.

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Ja szukałem tydzień temu i niestety Turcja w fajnej lokalizacji tak samo jak Grecja. Finalnie lecę pod koniec września na Kręte. A wycieczki drożeją z godziny na godzinę. W tym roku jest takie wzięcie, że last minute praktycznie nie istnieje.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Niestety muszę potwierdzić i czekam na definitywnego lasta tyle tylko, że zostały ostatnie 3 pokoje w hotelu.

Grecja czy Turcja w odpowiednim standardzie ceny podobne, tylko w rejonach greckich jak Corfu czy Attyka pogoda może być różna pod koniec września.

Dlatego ja kupilem w styczniu

Uprawnienia umieszczania postów