Strona 73 z 73 PierwszyPierwszy ... 2363717273
Pokaż wyniki od 1 081 do 1 093 z 1093

Wątek: Wakacje - meldować się kto gdzie, sprawdzone miejsca, sugestie, sexturystyka..

Poczciwy dzik Awatar Mazee171
    Hej,

Znajomi namówili nas na wyjazd do Egiptu na przełomie roku, ALI BABA PALACE Hurghada. Ktoś był, jakieś opinie?

I czego się spodziewać po tym kraju i jak się przygotować - pierwszy raz będę W jaką walutę się najlepiej wyposażyć i ogólnie rady
    Ostatnio edytowane przez Mazee171 ; 01-12-19 o 17:22

Cytat Zamieszczone przez Mazee171 Zobacz posta
    Hej,

Znajomi namówili nas na wyjazd do Egiptu na przełomie roku, ALI BABA PALACE Hurghada. Ktoś był, jakieś opinie?

I czego się spodziewać po tym kraju i jak się przygotować - pierwszy raz będę W jaką walutę się najlepiej wyposażyć i ogólnie rady
    Euro albo zielone standard. Będziesz w zamkniętej enklawie także nie spodziwaj się przygód szalonych. Jedziesz pewnie z kobietą , także moja rada nie puszczajcie sie samotnie na miasto.

Alibaba

Ja w wakacje zapewne celuję w elewacje i ocieplenia.
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 01-12-19 o 18:09

Mazee wez sobie i dla rodziny nifuroksazyd
    I jakis probiotyk taki profilaktyczny

^ dobra zachęta
    ja szukam święta i nowy rok na wietnam, ale bilety drogie bardzo w tym roku.
    walizka od grudnia 20 będzie stała spakowana więc jak coś wpadnie to tylko dojazd na lotnisko.

Jak zlapalem "klatwe faraona"a kibel 3m od lozka to myslalem ze umieram i nie dojde. I to na powaznie. Lepiej miec pod reka

wierzę, bo nie raz słyszałem o takich historiach.
    kiedyś na rodos jak byłem z panną to waliliśmy gaz z taką parą ze śląska i chłop tam poległ po obiedzie raz, tron obsmarowany, a że nie chciał melanżu na wieczór odpuścić to piliśmy u nich na tarasie co by blisko kibla miał.
    co ten alkohol robi z ludzi...

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    wierzę, bo nie raz słyszałem o takich historiach.
    kiedyś na rodos jak byłem z panną to waliliśmy gaz z taką parą ze śląska i chłop tam poległ po obiedzie raz, tron obsmarowany, a że nie chciał melanżu na wieczór odpuścić to piliśmy u nich na tarasie co by blisko kibla miał.
    co ten alkohol robi z ludzi...
    Ludowa mądrość, że alko odkaża kontra organizm walczący równocześnie z wirusem i z alkoholem

w tym wypadku to zwykły ciąg do alkoholu

Jaszczomp BF
    Do Dubaju za 1999zł z Lidla.

Żagiel
    Maly Miś ja miałem to samo. 3 dni temu wróciłem z Egiptu. Klątwa mnie złapała. Gorączka, dreszcze i biegunka. Słaby taki, że do kibla ciężko się było zwlec. 2 zastrzyki w szpitalu i jak nowonarodzony.
    Tylko sraka trzymała 4 dni, ale już bez temperatury, osłabienia.
    Nigdy więcej

Maze - właśnie przeczytałem i ja byłem w Ali Baba Palace. Spory kompleks, dobre jadło. Za sporo musisz płacić dodatkowo np. wifi. Obsługa bardzo natrętna. Za wszystko oczekują napiwków. Na hotelowym basenie nie odpoczniesz, bo co 15 minut ktoś stara Ci się wcisnąć masaż, nurkowanie, safari na quadach - nawet na książcę się ciężko skoncentrować. Od centrum dość daleko, ale poza hotelem totalna dzicz. Plaża ładna. Nie polecam jeść niczego surowego mytego w ich wodzie jak nie chcesz zaznać "klątwy". W hotelu mnóstwo Niemców, sporo też Polaków, Ruskich, Holendrów i Czechów.
    Ostatnio edytowane przez Polskikoks ; 02-12-19 o 14:08
    BLOG treningowy: https://tiny.pl/g6375

Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    Mazee wez sobie i dla rodziny nifuroksazyd
    I jakis probiotyk taki profilaktyczny
    Wystarczy antinal kupic na miejscu, zawsze daje profilaktycznie u ciapatych 1 kap dziennie i gitara
    Ostatnio edytowane przez ziki2000 ; Wczoraj o 17:30

Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    Gdzie celujecie w 2020? Ja chyba znowu turkisz. Oby im sie tam bardziej nie zapalilo tylko
    Turcja i Kenia oraz mazury

Uprawnienia umieszczania postów